Geri Dön
Gündem3600 ek gösterge ne zaman çıkacak?

3600 ek gösterge ne zaman çıkacak?

Ak Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan'dan 3600 ek gösterge ile ilgili son dakika açıklaması geldi. "Meclis takvimi el verdiği sürece tüm sözlerimizi tutma gayreti içindeyiz" dedi. Peki 3600 ek gösterge seçimlerden önce çıkacak mı?

3600 ek gösterge ne zaman çıkacak?

3600 ek gösterge ile ilgili Ak Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan açıklamalarda bulundu. Meclisin el verdiği sürecece 3600 ek göstergeyi çıkaracaklarını dikle getiren Bülent Turan'ın açıklamasının ardından vatandaşlar 3600 ek gösterge ile ilgili aramalarını sıklaştırdı. Peki 3600 ek gösterge seçimlerden önce çıkacak mı?

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, makamında gazetecilerle bir araya geldi.

Turan, bir soru üzerine 3600 ek göstergeye ilişkin talebin seçimden önce gündeme alınacağını söyledi. Turan, "AK Parti’nin söz verip de yapmadığı hiçbir mesele yok. Söz verdiğimiz her konunun arkasındayız. Meclis takvimine uygun olması halinde tüm
sözlerimizin yerine getirilmesi için yoğun çaba içerisindeyiz" şeklinde konuştu.

'3600 İLGİLİ DÜZENLEMEYİ SEÇİMDEN ÖNCE ÇIKARMAYI DÜŞÜNMÜYORUZ'

Mehmet Muş, açıklamasının ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı. 3600 ek göstergenin seçimden önce çıkacağına yönelik haberlerin hatırlatılması üzerine Muş, "Masamızda olan bir konudur. Bunun teknik çalışmaları, ilgili kurumların görüşleri devam etmektedir. Bu çalışmalar tamamlandıktan sonra adım atılabilir. AK Partinin masasında olan bir konudur. Bu çalışmaların tamamlanmasının ardından gerekli açıklamalar yapılacaktır. 3600 ek gösterge ile ilgili düzenlemenin seçimden önce alelacele getirilmesini etik olarak çok doğru bulmuyoruz" dedi

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Sami Kohen son yolculuğuna uğurlandıİstanbul'da pazartesi günü hayatını kaybeden Milliyet Gazetesi yazarı Sami Kohen için Neve Şalom Sinagogu'nda tören düzenlendi. Kohen'in cenazesi defnedilmek üzere ulus Musevi Mezarlığı'na götürüldü.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler