Geri Dön

ATA AÖF sınav giriş belgesi nasıl alınır? ATA AÖF bütünleme sınav tarihi ne zaman?

Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Güz Yarıyılı Bütünleme Sınavı giriş yerleri belirlendi. ATA AÖF öğrencileri, bütünleme sınavına nerede girecek merak etmeye başladı. 2019-2020 Eğitim yılının Güz dönemi sınavlarından sonra bütünleme sınavının tarihleri de belli oldu. İşte ATA AÖF sınav giriş belgesi nasıl alınır sorusunun yanıtı ve ATA AÖF bütünleme sınav tarihi ne zaman? sorusunun yanıtı...

ATA AÖF sınav giriş belgesi nasıl alınır? ATA AÖF bütünleme sınav tarihi ne zaman?

Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Güz Dönemi sınavları geride kaldı. ATA aÖF öğrencileri arasında başarısız olanlar bütünleme sınavına kaldı. Peki ATA AÖB bütünleme sınavı ne zaman uygulanacak? ATA AÖF sınav giriş belgesi nasıl alınır? İşte ATA aÖF öğrencilerinin yakından bilmesi gerekenler...

ATA AÖF BÜTÜNLEME SINAV GİRİŞ BELGESİ NASIL ALINIR?

Öğrenciler sınava girerken yanlarında Öğrenci Bilgi Sistemi (OBS) üzerinden alacakları Sınav Giriş Belgesi, Fotoğraflı ve Onaylı Kimlik Belgesi ile yumuşak uçlu kurşun kalem ve silgi bulundurmaları gerekmektedir. Bu iki belgeden herhangi birini yanında bulundurmayan öğrenciler sınava alınmayacaklardır. Öğrenciler cep telefonu, ders materyali gibi sınava girmelerine engel olacak eşyaları içinde bulundurmamak koşuluyla, sınava çantayla girebilirler.

ATA AÖF SINAV GİRİŞ BELGESİ İÇİN TIKLAYINIZ

ATA AÖF BÜTÜNLEME SINAVI NE ZAMAN UYGULANACAK?

ATA-AÖF Güz Yarıyılı Bütünleme Sınavı 01-02 Şubat 2020 tarihlerinde ülkemiz genelindeki 104 sınav merkezinde yapılacaktır.

Aşağıda belirtilen belgeler “Fotoğraflı ve Onaylı Kimlik Belgesi” yerine kullanılabilir:

T.C. kimlik kartı, nüfus cüzdanı, süresi geçerli pasaport veya sürücü belgesi,

Er ve erbaşların askeri kimlik kartları,

Açık cezaevinde bulunanların cezaevi müdürlüklerinden alacakları nüfus cüzdanı yerine geçen belgeler,

Hakim, Savcı ve Yüksek Yargı Organı mensuplarının mesleki kimlik kartları,

Resmi kurumlarca verilen kimlik kartları,

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (ATA-AÖF) öğrenci kimlik kartı,

Bir kısım yabancı öğrenciler için düzenlenen, üzerinde “9 ile başlayan” Yabancı Uyruk Numarası barındıran, Geçici Koruma Kimlik Belgesi, ikamet, izin vb. belgeler,

T.C. kimlik kartı edinme sürecinde, İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü tarafından yeni kimlik kartları teslim alınıncaya kadar geçerli olan fotoğraflı “Geçici Kimlik Belgesi”.

Not: ATA-AÖF kimlik kartı olmayan öğrenciler yukarıda “Fotoğraflı ve Onaylı Kimlik Belgesi” yerine sayılan kimlik belgelerinden herhangi biriyle sınava girebilirler.

Freni boşalan TIR, araçları böyle sürüklediHatay'ın İskenderun ilçesinde freni boşalan tırın, polis ekiplerinin uygulama noktasındaki araçlara çarpması sonucu 5 kişi hayatını kaybetti, 15 kişi yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber