Geri Dön

Babil 1. bölüm fragmanı | Babil dizisi ne zaman başlayacak?

Babil dizisi yeni fragman yayınladı. Kadrosunda sevilen isimlerin yer aldığı Babil dizisi yeni fragmanı çok ses getirdi. Peki, Babil dizisi ne zaman başlayacak? İşte Babil dizi oyuncuları ve konusu ile ilgili merak edilen detaylar...

Babil 1. bölüm fragmanı | Babil dizisi ne zaman başlayacak?

Babil dizisi ile ilgili detaylar belli oluyor. 1. bölüm fragmanı yayınlanan Babil dizisinin oyuncu kadrosu da ilgi çekiyor. İşte Babil dizisinin konusu ve oyuncuları ile ilgili detaylar...

BABİL DİZİSİ HANGİ KANALDA NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Uzun zamandır beklenen ve hangi kanalda yayınlanacağı merak edilen Babil dizisi STAR TV'de izleyici ile buluşacak. Dizinin yayınlanma tarihi ise henüz netleşmedi.

BABİL DİZİ OYUNCULARI

Babil dizisi oyuncu kadrosunda Aslı Enver, Halit Ergenç, Ozan Güven, Mesut Akusta, Birce Akalay, Nur Fettahoğlu ve Beren Kasımoğulları yer alıyor. Dizinin ayrıntıları çok yakında belli olacak.

BABİL DİZİSİ KONUSU

İdealist bir ekonomi profesörü olan İrfan’ın (Halit Ergenç) hayatı, haksız yere işten atılması ve 7 yaşındaki oğlu Deniz’in (Beren Kasımoğulları) hastalanmasıyla alt üst olur. Kapılar birer birer yüzüne kapanırken karısı Eda’nın (Nur Fettahoğlu) çocukluk arkadaşları Egemen’den (Ozan Güven) yardım istemesiyle İrfan kendisini hayal bile edemeyeceği karanlık bir maceranın içinde bulur. Evlenmek üzereyken ayrıldığı büyük aşkı İlay’ın (Birce Akalay) tehlikeli iş adamı Süleyman’ın (Mesut Akusta) sevgilisi olarak ortaya çıkmasıyla birlikte, İrfan bu macerada aşması gereken birçok sınavla karşı karşıya kalacaktır. Bu macera da karşısına çıkan idealist genç kız Ayşe (Aslı Enver) onun kurtarıcısı olabilecek mi?

BABİL 1. BÖLÜM FRAGMANI

BABİL FRAGMAN

İki kişi her şeyi itiraf ettiKonya'nın Ilgın ilçesinde, otomobilinde ölü bulunan ve yapılan otopsi sonucunda cinayete kurban gittiği ortaya çıkan Şahin Topuz'u (30) öldürdüğü iddiasıyla gözaltına alınan 5 kişiden, kayınbiraderleri Y.K.ve B.K. cinayeti işlediklerini itiraf etti. Topuz'u öldürdükten sonra olaya kaza süsü verdiklerini de itiraf şüphelilerden Y.K. ve B.K. tutuklanırken, 3 kişi de adli kontrol kararıyla serbest bırakıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber