Geri Dön
GündemBerna Keklikler kimdir?

Berna Keklikler kimdir?

Berna Keklikler isimli Survivor yarışmacısı Gönüllüler takımında yer alarak bulunduğu takıma katkıda bulunup yarışmayı birinci tamamlamayı hedeflemektedir. Yarışmalarda göstermiş olduğu performans neticesinde dikkat çeken Berna Keklikler ada hayatındaki yaşamı ve kariyeri merak ediliyor. Peki Berna Keklikler kimdir?

Berna Keklikler kimdir?

Berna Keklikler, Survivor'daki tavırları ile kısa zamanda tüm izleyici kitlelerinin sevgisini kazanmayı başardı. Survivor'ın sevilen yarışmacısı Berna Keklikler katılım gösterdiği 171 oyundan sadece 76 galibiyeti var. Oyunlardaki başarılı performanslarıyle dikkat çeken Berna Keklikler hakkında merak edilenleri bu haberimizde sizler için derledik.

BERNA KEKLİKLER KİMDİR?

Almanya doğumlu olan Berna Keklikler, İstanbul’da kardeşiyle yaşamakta. Ekonomi eğitimi alan Berna Keklikler, Almanya’da katıldığı güzellik yarışması, Miss Turkuaz Germany’iyi kazandı. Fıtness, crunch ve yüzme sporlarıyla ilgilenmekte olan Berna Keklikler, oyunculuk ve modellik ile uğraşıyor.

2016’nın Eylül ayındaTV8’de başlayan Göz6 programına katılarak Survivor hedefi için ilk adımını atan Berna Keklikler, Göz6 evinde finale çıkarak, Kızlar Takımı’nın şampiyonu oldu ve Survivor 2017’ye katılma hakkını kazandı.

Sinemaya düşkün bir insan olduğunu ifade eden Berna Kekklikler, başta bale, buz pateni, yüzme, veleybol olmak üzere pek çok spor dalı ile ilgilendiğini ve haftanın her günü mutlaka spor yaptığını ifade ediyor.

Survivor'a katılma sebebini maceracı ve savaşçı ruhuna bağlayan Berna Keklikler, doğaya çok düşkün olduğunu ve ada şartlarına kolayca uyum sağlayacağını söylüyor.