Geri Dön
GündemBugün saatler geri alındı mı? 28 Ekim - Şu an saat kaç?

Bugün saatler geri alındı mı? 28 Ekim - Şu an saat kaç?

Saat kaç? Milyonlarca vatandaşın sabahın ilk ışıklarında araştırdığı konu 'saat kaç' oldu. 28 Ekim Pazar günü saatler geri alınacak mı sorusu merak konusu oldu. İşte Resmi Gazete'de yer alan o bilgi...

Bugün saatler geri alındı mı? 28 Ekim - Şu an saat kaç?

Bugün saatler geri alındı mı? Milyonlarca vatandaşın merakla araştırdığı saat şu an kaç? 28 Ekim Pazar günü saatlerin geri alınıp, alınmadığı merak konusu oldu. Sanah uyananan vatandaşlar ilk olarak saat arayışına geçti.

SAATLER GERİ ALINDI MI?

Resmi Gazete'de yer alan Cumhurbaşkanı kararında, gün ışığından daha fazla yararlanmak için bütün yurtta uygulanan mevcut ileri saat uygulamasının (tüm yıl yaz saati, GMT 3) her sene, yıl boyu sürdürülmesinin kararlaştırıldığı belirtildi.

Kararla, yaz saati uygulanması hakkındaki 23 Ekim 2017 tarihli ve 2017/10921 sayılı Bakanlar Kurulu kararının da yürürlükten kaldırıldığı kaydedildi.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Eğirdir Gölü'nden alınan numune sonuçları temiz çıktıIsparta Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü, Eğirdir Gölü'ne lağım suyu karıştığı iddialarına ilişkin gölden alınan numune sonuçlarının temiz çıktığını duyurdu.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner