Geri Dön
GündemÇılgın Sayısal Loto sonuçları belli oldu! 17 Şubat Sayısal Loto çekiliş sonuçları...

Çılgın Sayısal Loto sonuçları belli oldu! 17 Şubat Sayısal Loto çekiliş sonuçları...

Çılgın Sayısal Loto çekilişi gerçekleşti. Çılgın Sayısal Loto çekilişi Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi olmak üzere haftanın 3 günü düzenleniyor. Bu haftanın ilk Sayısal Loto çekilişi bu akşam yapıldı. Çılgın Sayısal Loto'da büyük ikramiye devretti mi?

Çılgın Sayısal Loto sonuçları belli oldu! 17 Şubat Sayısal Loto çekiliş sonuçları...

Çılgın Sayısal Loto çekilişi yapıldı. Çılgın Sayısal Loto çekilişinde devreden büyük ikramiye 112.037.203 TL oldu. Canlı yayında yapılan çekiliş sonrası kazandıran numaralar heyecanla beklendi. Şanslı numaralar; 10, 12, 57, 75, 80, 83, 25 oldu. İşte, 17 Şubat Sayısal Loto sonuçları...

17 ŞUBAT ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Çılgın Sayısal Loto çekilişi bu akşam yani 17 Şubat saat 21.30'da gerçekleşti. Çekiliş sonrası 6 ve 5+1 bilen çıkmadı ve ikramiye devretti. İşte detaylar:

Çılgın Sayısal Loto sonuçları belli oldu 17 Şubat Sayısal Loto çekiliş sonuçları...

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Çılgın Sayısal Loto bayilerin yanı sıra artık online platformda da oynanabiliyor. www.millipiyangoonline.com adresinden ve Milli Piyango uygulamasından Çılgın Sayısal Loto oynamanız mümkün. Bir kolon için 90 sayı arasından 6 tanesini işaretlemeniz gerekiyor.

ÇILGIN SAYISAL LOTO OYNAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Boğulma tehlikesi geçiren torunlarını kurtardı ama kendisi boğulduManisa'nın Saruhanlı ilçesinde, serinlemek için girdikleri yangın söndürme göletinde boğulma tehlikesi geçiren 3 torununu kurtaran ancak kendisi dipteki balçığa saplanarak yaşamını yitiren Bilhan Yılmaz (59), gözyaşları içinde toprağa verildi. Yılmaz'dan geriye kurtardığı torunlarından kardeş olan ikisiyle çektirdiği fotoğrafı kaldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet