Geri Dön
GündemÇok Güzel Hareketler Bunlar 2 ne zaman başlayacak? İşte yeni oyuncular...

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 ne zaman başlayacak? İşte yeni oyuncular...

Çok Güzel Hareketler Bunlar ekrana dönüp seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Yılmaz Erdoğan önderliğinde BKM mutfak atölyesinden çıkacak olan yeni skeçler ile Çok Güzel Hareketler Bunlar evlerimize konuk olmaya devam edecek. Peki Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 ne zaman başlayacak?

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 ne zaman başlayacak? İşte yeni oyuncular...

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Kanal D ekranında izleyenleri ile buluşmaya hazırlanıyor. Tam yayın tarihi açıklanmasa da Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 yeni kadrosu yepyeni skeçleri ile güldürmeye devam edecek. Yılmaz Erdoğan yönetiminde atölyeden çıkan yeni oyunlar ile birlikte evlerimize konuk olacak olan Çok Güzel Hareketler Bunlar ekibi izleyenleri eğilendirmeye devam edecek.

ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR 2 YAKINDA KANAL D!

Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosu ( 20 Nisan 2021 )Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosu belli oldu. Türkiye'de son 24 saatte 322 bin 128 Kovid-19 testi yapıldı, 61 bin 28 kişinin testi pozitif çıktı, 346 kişi hayatını kaybetti. Ağır hasta 3 bin 375 oldu, 55 bin 592 kişinin Kovid-19 tedavisinin/karantinasının sona ermesiyle iyileşen sayısı 3 milyon 792 bin 129'a yükseldi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet