Geri Dön

Deliha ne zaman çekildi? Deliha oyuncuları kimler? Filmin konusu nedir?

2014 Yılında vizyona giren Deliha filmini Hakan Algül yönetti. Komedi türündeki Deliha filminin başrolünü başarılı oyuncu Gupse Özay üstleniyor. Daha önce izlemeyenlerin merakla araştırdığı Deliha filminin oyuncuları ve konusu haberimizde...

Deliha ne zaman çekildi? Deliha oyuncuları kimler? Filmin konusu nedir?

Deliha filminin konusu, Zeliha, arkadaşlarıyla bir gün fal baktırmaya gidiyor ve hayatının aşkını çok yakında bulacağını duyunca hayatı tamamen bunun üzerine kurulu hale geliyor. Aynı gün mahallede bir fotoğrafçı dükkanı açılıyor. Oldukça yakışıklı olan Şirinceli Cemil ve kardeşi Cemal de dükkanın sahipleri.10 saniyede merdivenleri inerse hayatının aşkını bulabileceğine inanan ve mahallelinin diline "Deliha" diye düşen genç kadın, dükkana adeta dalıyor ve işler komik bir şekilde karışmaya başlıyor.

DELİHA OYUNCULARI KİMLER?

Gupse Özay
Derya Alabora
Barış Arduç
Cihan Ercan

Bolu'da feci yangın!Bolu'nun Mudurnu ilçesinde, 7 kişilik ailenin yaşadığı evde çıkan yangında 5 kişi camdan çıkarak kurtulurken, 2 çocuk yaşamını yitirdi. İtfaiye ekibi yangını söndürdükten sonra, Sefa (8) ve Merve Bekil (10) isimli 2 kardeşin cansız bedenleri birbirine sarılmış halde bulundu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber