Geri Dön

e-Okul VBS öğrenci girişi ile sınav notları ve devamsızlık durumu sorgulama! e-Okul VBS giriş nasıl yapılır?

15 tatilin yaklaşması ile birlikte e-Okul üzerinden öğrenci ve velilerde ikinci sınav notlarını sorgulamaya ilk dönemi nasıl tamamlayacağını araştırmaya başladı. Öğrencilerin yanı sıra veliler e-Okul VBS giriş ekranı ile öğrencilerinin not ve devamsızlık durumlarını sorgulayabiliyor. Peki e-Okul VBS giriş nasıl yapılır?

e-Okul VBS öğrenci girişi ile sınav notları ve devamsızlık durumu sorgulama! e-Okul VBS giriş nasıl yapılır?

e-Okul üzerinden öğrenci ve veliler sınav notları, devamsızlık ve sözlü notları gibi birçok bigiye erişim sağlayabiliyor. e-Okul VBS giriş ekranı ile veliler öğrencilerinin durumunu araştırmaya devam ediyor. 209-2020 eğitim öğretim yılında ilk dönemin sonuna yaklaşılırken ikinci sınav notları da e-Okul platformuna girilmeye başlandı. Öğrenci ve veliler ikinci sınav notlarını e-Okul öğrenci ve e-Okul VBS giriş ekranı üzerinden sorgulayabiliyor. Peki e-Okul VBS giriş ekranı üzerinden nasıl öğrenci durumu sorgulanır?

E OKUL VBS GİRİŞİ NASIL YAPILIYOR?

e okul vbs sistemine giriş yapmak için arayışta olan öğrenci veya veliler, e okul giriş, e okul vbs girişi, e okul öğrenci girişi yap, e okul veli bilgi sistemi aramalarında bulunuyor. e - okul sistemine giriş yapabilmek için öncelikle " https://eokulyd.meb.gov.tr/ " adresine tıklamanız gerekiyor. Ardından Veli Bilgilendirme Sistemi Girişi butonuna tıklamanız gerekiyor. Açılan sayfada 'resimdeki rakamları' yazmanız isteniyor ve öğrencinin T.C kimlik numarası, Öğrencinin okul numarası yazılarak e - okul vbs girişi sağlanıyor.

E-OKUL GİRİŞ EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

İstanbul trafiğinde terör estirdiler! Her yerde aranıyorlarİstanbul Fatih’te asker uğurlamak için koronavirüs salgınına rağmen bir araya gelen grup, hem maske takmadı hem de sosyal mesafe kurallarını hiçe saydı. Havai fişek ve meşaleler yakarak ortalığı dumana boğan ve konvoy halinde trafiğe çıkan magandalar, mega kentin altını üstüne getirdi. Polis ekipleri magandaların yakalaması için çalışma başlattı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet