Geri Dön
Gündeme-Okul VBS öğrenci girişi ile sınav notları ve devamsızlık durumu sorgulama! e-Okul VBS giriş nasıl yapılır?

e-Okul VBS öğrenci girişi ile sınav notları ve devamsızlık durumu sorgulama! e-Okul VBS giriş nasıl yapılır?

15 tatilin yaklaşması ile birlikte e-Okul üzerinden öğrenci ve velilerde ikinci sınav notlarını sorgulamaya ilk dönemi nasıl tamamlayacağını araştırmaya başladı. Öğrencilerin yanı sıra veliler e-Okul VBS giriş ekranı ile öğrencilerinin not ve devamsızlık durumlarını sorgulayabiliyor. Peki e-Okul VBS giriş nasıl yapılır?

e-Okul VBS öğrenci girişi ile sınav notları ve devamsızlık durumu sorgulama! e-Okul VBS giriş nasıl yapılır?

e-Okul üzerinden öğrenci ve veliler sınav notları, devamsızlık ve sözlü notları gibi birçok bigiye erişim sağlayabiliyor. e-Okul VBS giriş ekranı ile veliler öğrencilerinin durumunu araştırmaya devam ediyor. 209-2020 eğitim öğretim yılında ilk dönemin sonuna yaklaşılırken ikinci sınav notları da e-Okul platformuna girilmeye başlandı. Öğrenci ve veliler ikinci sınav notlarını e-Okul öğrenci ve e-Okul VBS giriş ekranı üzerinden sorgulayabiliyor. Peki e-Okul VBS giriş ekranı üzerinden nasıl öğrenci durumu sorgulanır?

E OKUL VBS GİRİŞİ NASIL YAPILIYOR?

e okul vbs sistemine giriş yapmak için arayışta olan öğrenci veya veliler, e okul giriş, e okul vbs girişi, e okul öğrenci girişi yap, e okul veli bilgi sistemi aramalarında bulunuyor. e - okul sistemine giriş yapabilmek için öncelikle " https://eokulyd.meb.gov.tr/ " adresine tıklamanız gerekiyor. Ardından Veli Bilgilendirme Sistemi Girişi butonuna tıklamanız gerekiyor. Açılan sayfada 'resimdeki rakamları' yazmanız isteniyor ve öğrencinin T.C kimlik numarası, Öğrencinin okul numarası yazılarak e - okul vbs girişi sağlanıyor.

E-OKUL GİRİŞ EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Erdoğan fahiş fiyatlarla ilgili 5 marketi işaret etti! 'Piyasayı alt üst ediyorlar'Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ABD ziyareti sonrası New York’taki Türkevi’nde fahiş fiyatlarla ilgili gazetecilerin sorularını yanıtladı. Erdoğan," Bu 5 tane zincir marketin topladığı ürünle piyasalar alt üst oluyor. Bunlar eğer bu noktada daha adil davranırlarsa hem vatandaş uygun fiyatla ürün alabilecektir." dedi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler