Geri Dön

e-YDS 2019/9 Arapça/Rusça Başvuruları başladı! Başvuru nasıl yapılır?

Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı Arapça/Rusça başvuruları alınmaya başladı. ÖSYM tarafından uygulanacak olan e-YDS sınavı için heyecan dorukta. Peki e-YDS 2019/9 Arapça/Rusça sınavlarına başvuru nasıl yapılır? e-YDS/9 ne zaman uygulanacak?

e-YDS 2019/9 Arapça/Rusça Başvuruları başladı! Başvuru nasıl yapılır?

Ankara, İstanbul ve İzmir’deki e-sınav uygulama binalarında yapılacak olan e-YDS/9 Arapça - Rusça alanındaki sınavlar için meraklı arayış başladı. e-YDS sınavlarına katılacak olan adayları yakından ilgilendiren bilgiler şu şekilde...

E-YDS/9 ARAPÇA-RUSÇA BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Sınava başvuru süreci, 12-27 Haziran 2019 tarihleri arasında olup adaylar, başvurularını ÖSYM’nin https://odeme.osym.gov.tr adresinden gerçekleştirebilecek.

e-YDS ARAPÇA-RUSÇA SINAVLARINA BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

E-YDS/9 SINAVI NE ZAMAN?

e-YDS 2019/9 Arapça/Rusça alanında, 7 Temmuz 2019 tarihinde Ankara, İstanbul ve İzmir’deki e-sınav uygulama binalarında yapılacak olup sınav cevaplama süresi 180 dakikadır.

ABD'de sahile yaklaşan köpek balığı sürüsü böyle görüntülendiABD'de Singer Island sahiline yakın mesafede toplanan onlarca siyah uçlu resif köpek balığı görenleri korkuttu. Sahile yaklaşan onlarca köpek balığı sürüsü drone ile görüntülendi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet