Geri Dön

EKPSS tercih sonuçları ne zaman açıklanacak? 2021 EKPSS tercih sonuçları tarihi açıklandı mı?

13-19 Ocak 2021 Tarihleri arasında alınan EKPSS tercih işlemleri sonrasında adaylarda, sonuç heyecanı başladı. 2021 EKPSS tercih sonuçları ne zaman açıklanacak? sorusu yoğun ilgi görüyor. ÖSYM tarafından alınan EKPSS tercihleri sonrasında sonuçlar da yine ÖSYM üzerinden duyurulacak. Peki 2021 EKPSS tercih sonuçları tarihi açıklandı mı?

EKPSS tercih sonuçları ne zaman açıklanacak? 2021 EKPSS tercih sonuçları tarihi açıklandı mı?

Her yıl düzenli olarak uygulanmaya devam eden EKPSS sınavlarıyla birlikte alımlar bu yıl da devam ediyor. EKPSS sınavlarına katılıp, puanına göre tercih işlemlerini tamamlayan adaylar, EKPSS tercih sonuçları ne zaman açıklanacak sorusuna cevap arıyor. Peki ÖSYM, EKPSS tercih sonuçlarına yönelik tarih duyurdu mu?

EKPSS TERCİH SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

EKPSS tercih sonuçları henüz açıklanmadı. EKPSS tercih sonuçları açıklandığında veya sonuçtarihi duyurulduğunda haberimizin içeriğinde yer vereceğiz.

EKPSS: Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı

"Engelli Kamu Personel Seçme Sınavı ve Engellilerin Devlet Memurluğuna Alınmaları Hakkında Yönetmelik” ile buna bağlı olarak Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, Devlet Personel Başkanlığı ile Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı (ÖSYM) arasında yapılan “Protokol” hükümlerine göre ÖSYM tarafından hazırlanan , EKPSS, başvuru, sınavın uygulanması ve sınav sonuçlarının değerlendirilmesi adımlarından oluşan sınav sistemidir.

 

ABD'de sahile yaklaşan köpek balığı sürüsü böyle görüntülendiABD'de Singer Island sahiline yakın mesafede toplanan onlarca siyah uçlu resif köpek balığı görenleri korkuttu. Sahile yaklaşan onlarca köpek balığı sürüsü drone ile görüntülendi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet