Geri Dön
Gündem“Hızlı Gonzales” kiraz ağacında yakalandı

“Hızlı Gonzales” kiraz ağacında yakalandı

Türkiye genelinde 4 ayrı ilde 35 ayrı suça karışan 21 yıl hapis cezası ile aranan 19 yaşındaki Azer Y. gözaltına alındı. 1 yıl önce cezaevinde firar eden, çok hızlı hareket ettiği için “Hızlı Gonzales” takma ismiyle bilinen zanlı kiraz bahçesinde ağaçta kıskıvrak yakalandı. Jandarmanın Azer Y.'yi ayaklarından kelepçelemesi dikkat çekti.

Denizli Jandarma Suç Araştırma Timleri ve Honaz İlçe Jandarma komutanlığı ekipleri, “Hızlı Gonzales” takma isimli suç makinesi Azer Y.’nin peşine düştü.

KİRAZ AĞACININ ÜZERİNDE YAKALANDI

Jandarma ekipleri, Azer Y.’nin Honaz’daki bir kiraz bahçesinde saklandığını tespit etti. Düzenlenen operasyonda, Hızlı Gonzales takma isimli Azer Y. Kiraz ağacının üzerinde kıskıvrak yakalandı.

21 YIL HAPİS CEZASI İLE ARANIYOR

CNN Türk İstihbarat Şefi Nihat Uludağ’ın haberine göre,  Azer Y.’nin 1 yıl önce cezaevinde firar ettiği, Denizli, Manisa, Muğla ve Afyonkarahisar’da 35 ayrı ev ve işyerinden hırsızlık suçlarına karıştığı öğrenildi.  Suç anında çok hızlı hareket ettiği içinde “Hızlı Gonzales” olarak tanındığı öğrenildi.

“Hızlı Gonzales” kiraz ağacında yakalandı

Bakan Pakdemirli'den flaş açıklamaTarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli açıklama yaptı. 98 yangının kontrol altına alındığını belirten Bakan Pakdemirli, "Yarın saat 12.00'den itibaren nem yüzde 10'a düşüyor. Çok daha dikkatli olmamız lazım." dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet