Geri Dön
GündemHukuk fakülteleri kaç yıl, 5 yıla mı çıktı, ne zaman 5 yıl olacak? Son dakika hukuk fakültesi öğrenim süresini Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı!

Hukuk fakülteleri kaç yıl, 5 yıla mı çıktı, ne zaman 5 yıl olacak? Son dakika hukuk fakültesi öğrenim süresini Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı!

Hukuk fakültelerin eğitim süresi ile ilgili son dakika gelişmeleri gündemde merak ediliyor. Hukuk eğitimi 5 yıl oldu mu, kaç yıl soruları araştırılıyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İnsan Hakları Eylem Planı Tanıtım Toplantısında konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, hukuk fakülteleri ile ilgili bir açıklama gerçekleştirdi. Peki hukuk fakülteleri kaç yıl, 5 yıla mı çıkacak?

Hukuk fakülteleri kaç yıl, 5 yıla mı çıktı, ne zaman 5 yıl olacak? Son dakika hukuk fakültesi öğrenim süresini Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı!

Hukuk fakülteleri kaç yıl? sorusunun cevabı gündemde araştırılıyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, hukuk fakültelerinin süreleri ile ilgili önemli bir açıklama açıklama yaptı. Peki hukuk fakülteleri 5 yıl mı olacak? İşte hukuk fakülteleri ile ilgili son gelişmeler...

HUKUK FAKÜLTESİ KAÇ YILI?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan;" Hukuk fakültelerinde öğrenim süresini 5 yıla çıkarıyoruz. Kontenjanlarını da daha nitelikli eğitim verilecek şekilde gözden geçiriyoruz." ifadelerini kullandı.

Tiramisu tarifi21 Mart Dünya Tiramisu Günü için Kurukahveci Mehmet Efendi ile efsane bir tiramisu tarifi hazırladık! (Sponsorlu İçerik)

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet