Geri Dön

2020 İBB burs sonuçları açıklandı mı? Ne zaman açıklanacak?

İBB burs başvuruları 15 Eylül'de başladı 14 EKim'de son buldu. Başvurular biter bitmez adaylar sonuçlara odaklandı. Günler birer birer ilerlerken İBB burs sonuçları açıklandı mı? Ne zaman açıklanacak? soruları da yoğunlaşıyor.

2020 İBB burs sonuçları açıklandı mı? Ne zaman açıklanacak?

İBB burs sonuçları ne zaman açıklanacak? sorusu 14 Ekim'de başvuruların son bulmasıyla birlikte artmış durumda... Binlerce kişi büyük bir araştırma içerisinde... İşte geçen sene yaşanan süreç...

İBB BURS SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANIR?

İBB burs sonuç tarihi hakkında resmi bir açıklama gelmiş değil. Sonuçlar geçen yıl 27 Kasım'da açıklanmıştı. Bu yıl da aynı tarihlerde sonuçların açıklanması bekleniyor.

İBB BURSU NE KADAR?

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun talimatıyla başlatılan projeyle; ihtiyaç sahipliği veya ailevi durum kriterlerine göre sıralanacak 30 bin gence Eğitim Yardımı verilecek. Yıllık öğrenci başı 3 bin 200 TL olarak belirlenen Eğitim Yardımı geçtiğimiz yıl Aralık'ta 1200 TL, Şubat'ta 1000 TL, Mayıs ayında 1000 TL olarak ödendi.

Son dakika... 'Şanslı' operasyon! Çeyiz sandığından çıktı: Tam 60 bin adetGelen bir son dakika haberine göre; İstanbul Bağcılar’da bir kargo firmasına uyuşturucu operasyonu düzenlendi. İstanbul Narkotik Şubesi’ne bağlı K-9 ekibi kargolarda arama ve tarama yaptı. Narkotik dedektör köpeği ‘Şanslı’, Arap ülkelerine gönderilmek üzere hazırlanmış bir çeyiz sandığına tepki verdi. Sandıkta yapılan aramalarda gizli bölmeleri içerisinde yaklaşık 60 bin adet sentetik uyuşturucu hap ele geçirildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet