Geri Dön

LGS taban puanları ve yüzdelik dilimler! - MEB 2020 yüzdelik puan dilimleri sorgulama sayfası

LGS taban puanları ve kontenjan listeleri ile ilgili beklenen açıklama geldi ve MEB tarafından erişime açıldı. Liselere Geçiş Sınavı (LGS) sınav sonuçlarının adaylara duyurulmasının ardından hayalini kurdukları lisede eğitim almak isteyen adaylar Lise taban puanları ve kontenjanlarını araştırmaya başladı. MEB 2020 yılında Liselerin okullara yerleştirmede oluşan en düşük ve en yüksek yüzdelik dilimleri açıkladı.

LGS taban puanları ve yüzdelik dilimler! - MEB 2020 yüzdelik puan dilimleri sorgulama sayfası

LGS taban puanları ve yüzdelik dilimleri MEB tarafından açıklandı. Liselere Geçiş Sınav sonuçlarının açıklanmasının ardından hayalini kurdukları lisede eğitim almak isteyen öğrenciler bulundukları şehirlerdeki liselerin taban puanlarını ve yüzdelik dilimleri araştırmayı sürdürüyor. İşte MEB tarafından geçtiğimiz günlerde yayınlanan LGS taban puanları ve kontenjan listeleri...

LGS TABAN PUANLARI

Heyecanla beklenen LGS 2020 tercih kılavuzu Milli Eğitim Bakanlığı, tarafından yayımlandı

LGS TABAN PUANLARI VE YÜZDELİK DİLİMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ!

LGS 2020 TERCİH KILAVUZU İÇİN TIKLAYINIZ!

LGS TERCİHLERİ NE ZAMAN YAPILACAK?

LGS kapsamında lise tercihleri 20 Temmuz-29 Temmuz arasında gerçekleştirilecek.

LGS SONUÇLARI AÇIKLANDI!

20 Haziran tarihinde gerçekleştirilen LGS sınavı sonuçları açıklandı.

MEB: LGS sonuçları açıklandı. Soru sayısı 20 olan alt testler arasında öğrenciler en yüksek başarıyı Fen Bilimleri alt testinde en düşük başarıyı Matematik alt testinde gösterdi.

LGS SONUÇ SORGULAMA SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ!

 

Polis ‘maske tak’ uyarısında bulundu, saldırgan kadın hastaneyi karıştırdıİstanbul Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne gelen bir kadın kendisini maske takması yönünde uyaran, ceza yazan polis memurlarına ve görevlilere saldırdı. Hastanede polis odasına dalan kadın, ortalığı dağıtırken polisleri de yaraladı. Polislere ait jop ile odanın camlarını kıran kadın gözaltına alındı. Polis ifadesinde ağır hakaretli bir savunma yapan şüpheli tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber