Geri Dön
GündemMaaş günleri minibüse biniyor! Yaşlıların ceplerini boşaltıyor

Maaş günleri minibüse biniyor! Yaşlıların ceplerini boşaltıyor

Denizli’de minibüste yaşlı kişilerin yanına oturarak ceplerindeki parala çalan hırsız Vedat K. Gözaltına alındı. Zanlının hırsızlık yaptığı anlara ait kamera görüntüleri ortaya çıktı.

CNN Türk İstihbarat Şefi Nihat Uludağ’ın özel haberine göre, son aylarda yaşlı kişilerin minibüste soyuldukları şikayetlerini artması üzerine Denizli Jandarma Komutanlığı JASAT Timleri harekete geçti.

YAŞLILARIN KABUSU HALİNE GELDİ

Minibüse binen yaşlıları soyan hırsız, biranda yaşlıların korkulu rüyası haline gelmeye başladı. JASAT ekipleri zanlıyı yakalamak için binlerce saatlik kamera görüntülerini izledi.

Maaş günleri minibüse biniyor Yaşlıların ceplerini boşaltıyor

HIRSIZ PARALARI SAYARKEN KAMERAYA YAKALANDI

Hırsızın özellikle yaşlıların maaş günlerini takip ettiği, daha sonra onların bindiği minibüslere binerek hırsızlık yaptığı belirlendi… Minibüslere ait kamera kayıtlarında hırsızlık anları ait görüntüler ortaya çıktı.

HIRSIZIN KİMLİĞİ BELİRLENDİ

Denizli Jandarma JASAT ekipleri hırsızın 29 ayrı suç kaydı olan Vedat K. Olduğunu tespit etti. Gözaltına alınan zanlı adliyeye sevk edildi.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Merkel'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'a veda ziyareti! İki liderden açıklamaMerkel veda ziyareti kapsamında İstanbul'a geldi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Almanya Şansölyesi Angela Merkel ile görüşme gerçekleştirdi. Görüşme sonrası Erdoğan ve Merkel basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Erdoğan, 'Sayın Merkel insiyatif almaktan ve sorumluluk üstlenmekten asla çekinmedi. Özellikle Suriye krizinin çözümündeki çabası için teşekkür ediyorum.' ifadelerine yer verdi. Özlem Türeci ve Uğur Şahin mesajı veren Merkel ise, 'Almanya'da doktor, bilim adamı, akademisyen olarak çalışan anne babaları göçmen Türk insanlar var. Örnek teşkil eden kariyerleri olduğunu gördük. Bu örneklerden biri de Uğur Şahin ve Özlem Türeci.' dedi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler