Geri Dön

MasterChef Yasin kimdir? Yasin Obuz nereli?

MasterChef Türkiye yarışmasının en dikkat çeken isimlerinden birisi olan Yasin Obuz her hafta farklı bir görünümle izleyici karşısına çıkıyor. Peki, MasterChef Yasin kimdir? MasterChef Yasin Obuz nereli?

MasterChef Yasin kimdir? Yasin Obuz nereli?

TV8 ekranında yayınlanan MasterChef Türkiye'nin dikkat çeken yarışmacılarından birisi olan Yasin Obuz bu hafta eleme potasında. Takım kaptanlığını Alican'ın yaptığı mavi takımda yer alan Yasin, Cemre'nin bireysel dokunulmazlığı almasının ardından eleme potasına giren ilk isim oldu.

Kıvanç ile eleme potasında yarışmak isteyen Yasin Obuz bu hafta yarışmada kalmayı başarabilecek mi merak konusu.

MASTERCHEF YASİN OBUZ KİMDİR?

Aslen Diyarbakırlı olan Yasin Obuz, 1989 yılında dünyaya geldi. Hacettepe Üniversitesi spor bölümünden mezun olan ve işletmecilik yapan Yasin Obuz’un ailesi Antalya'da yaşıyor.

Yasin Obuz, Yemekteyiz yarışmasıyla tanındı ve birkaç kez katıldığı yarışmada rakiplerini epey zorladı.

TSK envanterindeki bütün M60 tankları modernize edildi!Savunma Sanayii Başkanlığı (SSB), Türk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK) envanterindeki tüm M60T tanklarını modernize ederek M60TM konfigürasyonuna yükseltti. Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, "Tanklarımızı aktif koruma sistemleriyle modernize ederek, bu kabiliyete sahip dünyada üç ülkeden biri haline geldik" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber