Geri Dön
GündemMasterChef Yasin nereli? Yasin Obuz kimdir?

MasterChef Yasin nereli? Yasin Obuz kimdir?

MasterChef Türkiye'nin en çok konuşulan yarışmacılarından olan Yasin Obuz kimdir? MasterChef Yasin ile ilgili ayrıntılar merak ediliyor. Peki, Yasin Obuz kaç yaşında, nereli? İşte Yasin Obuz'un biyografisi...

MasterChef Yasin nereli? Yasin Obuz kimdir?

TV8 ekranında yayınlanan MasterChef Türkiye'nin en ilginç isimlerinden Yasin Obuz kimdir? Yarışmadaki konuşmaları ve tavırlarıyla dikkatleri üzerine çeken Yasin Obuz ile ilgili ayrıntılar merak ediliyor.

YASİN OBUZ KİMDİR?

Aslen Diyarbakırlı olan Yasin Obuz, 1989 yılında dünyaya geldi. Hacettepe Üniversitesi spor bölümünden mezun olan ve işletmecilik yapan Yasin Obuz’un ailesi Antalya'da yaşıyor. Yasin Obuz, Yemekteyiz yarışmasıyla tanındı ve birkaç kez katıldığı yarışmada rakiplerini epey zorladı.

Sağlık Sohbetleri’nde beslenmenin bilimi konuşuluyor-10 | Sağlık Sohbetleri - Cnnturk.comCnnturk.com’da ekrana gelen Sağlık Sohbetleri’nde her hafta uzman konuklar, bilimsel araştırmalar ışığında, sağlıkla ilgili son gelişmeleri, farklı hastalıkları ve bu hastalıklara yönelik klinik beslenme tedavilerinin önemini tartışmaya devam ediyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet