Geri Dön
GündemMSÜ tercihleri ne zaman yapılacak? MSÜ 2020 sınav tarihi...

MSÜ tercihleri ne zaman yapılacak? MSÜ 2020 sınav tarihi...

Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı (MSÜ) sınavına katılacak olan adaylar MSÜ 2020 tarihini öğrenmek için ÖSYM'nin sınav takvimini inceliyor. MSÜ ne zaman uygulanacak? Bu yıl MSÜ sınavına katılım sağlayacak adaylar için MSÜ 2020 sınav tarihi haberimizde...

MSÜ tercihleri ne zaman yapılacak? MSÜ 2020 sınav tarihi...

Milli Savunma Bakanlığı'ndan son dakika haberi geldi. Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı (MSÜ) için hazırlığını sürdüren adayları yakından ilgilendiren duyuruda MSÜ yeni sınav tarihi yer alıyor. MSB, Covid-19 salgını nedeniyle 2020 MSÜ Sınavı ÖSYM Başkanlığınca ileri bir tarihe ertelendiğini duyurdu. Peki MSÜ 2020 ne zaman? İşte MÜS 2020 sınav tarihi...

MSÜ NE ZAMAN? MSÜ 2020 SINAV TARİHİ...

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Milli Savunma Üniversitesinin (MSÜ) 13 Nisan-1 Mayıs tarihlerinde yapılacağı duyurulan askeri öğrenci aday tercih işlemlerinin ertelendiğini bildirdi.

Bakanlıktan yapılan açıklamada, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle 2020 MSÜ Sınavı'nın ÖSYM Başkanlığınca 14 Haziran 2020'ye ertelendiği hatırlatıldı.

 Açıklamada, "13 Nisan-1 Mayıs tarihleri arasında yapılacağı duyurulan MSÜ Askeri Öğrenci Aday Tercih İşlemleri ileri bir tarihe ertelenmiş olup, tercih tarihleri bilahare duyurulacaktır." ifadelerine yer verildi.

Marmaris'teki orman yangınında mahalle sakinleri denizden botlarla tahliye edildiMuğla'nın Marmaris ilçesindeki orman yangınında rüzgarın şiddetini arttırmasıyla alevlerin bazı evlerin bahçelerine kadar ulaşması ve Hisarönü ile Bozburun arasındaki kara yolunun ulaşıma kapanması nedeniyle mahalle sakinleri denizden botlarla tahliye edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet