Geri Dön
GündemMuharrem İnce: Halk TV, TELE 1 ve KRT beni ekrana çıkarmıyor

Muharrem İnce: Halk TV, TELE 1 ve KRT beni ekrana çıkarmıyor

Memleket Hareketi'ni başlatan eski CHP Milletvekili Muharrem İnce, Ahmet Hakan'ın CNNTürk'te yayınlanan Tarafsız Bölge programına katıldı.

'Partinin kararlarına uyarım ama keyfi kararlara uymam' diyen Muharrem İnce şöyle devam etti:

Bir gün sizin kanalı açtım baktım Sayın Yılmaz Büyükerşen sizin kanalınızda. 'Eyvah' dedim hocayı partiden atacaklar, atmadılar. Sonra baktım Zeydan Karalar sizin kanalda ekranda baktım onu da atmadılar. Tunç Soyer'i gördüm onu da atmadılar. Sayın Sezgin Tanrıkulu'nu gördüm, onu da atmadılar. Sonra iki avukat gördüm parti üyesi. Birini attılar, diğerini atmadılar. Atmadıkları kişi genel merkezi destekliyor, atmadıkları kişi genel merkeze muhalif. Yani keyfi kararlardan bıktık biz 18 yıldır. AK Parti 18 yıldır adamına göre muamele yapıyorsa CHP bu yoldan gitmemelidir. Şu çıkarsa atarız, bu çıkarsa atmayız olmaz. Ben demek ki böyle bir boykot olmadığına inandım. Bu kişileri atmadıklarına göre böyle bir boykottan vazgeçmişler.

"HALK TV, TELE 1 VE KRT BENİ EKRANA ÇIKARMIYOR

Sosyal medyada okuduğu yorumlarla ilgili de konuşan Muharrem İnce, "Bir diğeri bazı arkadaşların sosyal medyadan yorumlarını gördüm. 'Muharrem İnce çıkıyor, kendini attırıp mağduru oynayacak' diye. Hayır arkadaş Yılmaz Büyükerşen kendini attırmak mı istedi? Ben böyle bir kararın olmadığını gördüm ama bu soruyu soranlar kendilerine şunu sormaları lazım; 'Muharrem İnce CNN TÜRK'e çıkabiliyor da Halk TV'ye, TELE 1'e, KRT'ye niye çıkamıyor?'. Çıkamazsın genel merkezden talimat gelmediği sürece çıkamazsınız. Bunu sorgulamalarını tavsiye ediyorum. Ayrıca geçen gün Sayın Merdan Yanardağ’a da mesaj attığım için hatırlatıyorum. CHP Genel Merkezi açıklama yapmış bahsedilen kişi Muharrem İnce değildir diye. Buna rağmen meczubun birisi kanalda bana iftira atıyor. Benim çıkmamı bıraktım, iftira mekanizması devam ediyor orada. Buraya çıkmamı sorgulayan insanların oraya neden çıkamadığımı da sorgulamalarını istiyorum" ifadelerini kullandı.

Gaziosmanpaşa'da minibüs kaza yaptı yaralılar varİstanbul Gaziosmanpaşa'da minibüs kaza yaptı. Bazı yolcular minibüs içinde sıkışırken, olay yerine itfaiye ve çok sayıda sağlık ekibi sevk edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet