Geri Dön
GündemÖzdemir, Kanal D’ye bağlanıp o günü anlattı

Özdemir, Kanal D’ye bağlanıp o günü anlattı

Ordu’da cezaevi firarisi Özgür Arduç Ceren Özdemir’i evinin önünde bıçaklayarak katledilmişti. Ordu cezaevinde beş yılda 126 mahkûmun firar ettiği açıklandı.

Özdemir, Kanal D’ye bağlanıp o günü anlattı

Acısını dile getiren Ceren’in annesi Gülfer Özdemir, Kanal D’de yayınlanan “Neler Oluyor Hayatta” programına bağlanarak  elinde kızının fotoğrafıyla beraber o korkunç günü anlattı. Sözleri yürek yakan acılı anne,  “Ceren ablasıyla konuşmuş, çok acıktım evde ne var ? diye sorarak çorba istemiş, sonra anahtarı istedi camdan attık her şey bir anda oldu” dedi.

İlaçlarla ayakta zor durduğunu dile getiren Özdemir, “Arkasındaki kişinin katil olabileceği aklımıza gelmezdi. Saat çok erken ve dışarısı kalabalıktı, nasıl olduğunu anlayamadık” sözleriyle yaşanan talihsiz olayı anlattı. “Bir can daha yanmasın” diye çağrıda bulundu. “Kızım çekingen ve çevreden korkardı. Aynı zamanda çok adil, dürüst biriydi eğer o olsaydı adaleti arardı” dedi.

 

Bağcılar'da inşaatın temel duvarının çöktüğü anlar kameradaBAĞCILAR'da inşaatın temel duvarı bir anda çöktü. O sırada kimsenin inşaat alanında ve yolda olmaması olası faciayı önlerken, çökme anı güvenlik kamerasına yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet