Geri Dön

Piyasa değeri 10 bin lira olan 16 güvercini çalındı

Kayseri'de, 40 yıldır güvercin besleyen Seyit Halil Ünal'ın 25 güvercininden 16'sı, kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce çalındı. Ünal, piyasa değeri 10 bin lira olan güvercinlerinin bulunması için polise başvurdu.

Piyasa değeri 10 bin lira olan 16 güvercini çalındı

Kayseri Adliyesi'nde çalışan Seyit Halil Ünal'ın, evinin çatısında beslediği 25 güvercininden 16'sı, kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından 3 gün önce çalındı. Ünal, kafesin kilidi kırılarak, güvercinlerin çalınması üzerine büyük üzüntü yaşarken, polise başvurdu. Ünal ayrıca sosyal medya hesabından da piyasa değeri 10 bin lira olan 16 güvercinin çalındığını duyurarak, bulunması için yardım istedi. Ünal, "Hayvanları çok severim. Köpek, kedi, güvercin çok sevdiğim hayvanlardır. Geçtiğimiz yıl köpeğim çalınmıştı. Bu yıl da 'çocuklarım' diyebileceğim 16 güvercinim çalındı" dedi.

Azerbaycan, tarihi zaferi askeri geçit töreniyle kutlayacakAzerbaycan ordusunun Dağlık Karabağ'da elde ettiği zafer dolayısıyla başkent Bakü'nün Azadlık Meydanı'nda askeri geçit töreni düzenlenecek.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet