Geri Dön
GündemRamo dizisi nerede çekiliyor, oyuncuları kimler? Ramo dizisi konusu nedir, dizide ne anlatılıyor?

Ramo dizisi nerede çekiliyor, oyuncuları kimler? Ramo dizisi konusu nedir, dizide ne anlatılıyor?

Ramo dizisi bu akşam 1. bölümüyle Show TV kanalında izleyiciyle buluşuyor. İlk bölümden büyük bir ilgi gören dizinin konusu ve oyuncu kadrosu ile ilgili meraklı arayışlar sürüyor. Peki Ramo dizisinde hangi oyuncular rol alıyor? İşte Ramo dizisinin oyuncu kadrosu, konusu ve dizi ile ilgili tüm bilinmesi gerekenler...

Ramo dizisi nerede çekiliyor, oyuncuları kimler? Ramo dizisi konusu nedir, dizide ne anlatılıyor?

Ramo dizisi ilk bölümüyle ekranlara geliyor. Show TV'nin en yeni dizilerinden biri olan Ramo'da düşmanlarına karşı acımasız, sevdiklerine ve mazlum insanlara karşı merhametli fedakâr bir adamın öyküsü izleyicilerle buluşuyor. Başrollerini Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç'in üstlendiği Ramo dizisi Adana'da çekiliyor. İşte Ramo dizisinin konusu, oyuncu kadrosu ve konuyla ilgili tüm bilgiler...

RAMO DİZİSİ KONUSU NEDİR?


Senaryosunu Yılmaz Şahin’in kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın’ın oturduğu BKM’nin Show TV için hazırladığı iddialı dizi ‘Ramo’ seyirciyi yıllarca unutamayacağı bir hikayeyle buluşturmaya geliyor. Dizide ‘Ramo’ karakterine can veren Murat Yıldırım dışında Esra Bilgiç, İlker Aksum, Yiğit Özşener, Görkem Sevindik, İdil Fırat, Cemre Baysel, İlhan Şen, Sacide Taşaner ve Macit Koper gibi önemli oyuncular yer alıyor. Çekimleri Adana’da gerçekleşen dizi, efendisine başkaldıran Ramo’nun sıradışı hayatının hikayesi ile aile, adalet, intikam, dostluk ve aşk eksenindeki derin çatışmayı konu alıyor.

RAMO DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Ramo (Murat Yıldırım) Kanla değil sevgiyle bağlanan sımsıcak bir ailenin gözü kara lideri. Zeki, iş bitirici, kendine has yöntemleri olan biri. Düşmanlarına karşı acımasız, sevdiklerine ve mazlum insanlara karşı merhametli fedakâr bir adam… Geçmişi bir zırh gibi kuşanan Ramo'nun, ailesi için yapamayacağı şey yoktur. Fakat sevdiklerini korumak için aldığı kararlar hem kendini hem de ailesini büyük bir savaşa sürükleyecektir… Ve aşka!

Ramo dizisi nerede çekiliyor, oyuncuları kimler Ramo dizisi konusu nedir, dizide ne anlatılıyorYAVUZ (Yiğit Özşener) İstanbul'daki babaların babası Cihangir Bey'in özel danışmanı, sağ kolu. Oldukça akıllı, ihtiyatlı bir adam… Adana'daki rekabet ortamı kızışıp, sevkiyatlar sekteye uğrayınca Adana'ya gönderilir. Ramo'yu ve ailesini daha yakından tanır ve onlarla arasında özel bir bağ oluşur. Ancak karanlık geçmişi ve hizmet ettiği adam peşini bir türlü bırakmayacaktır.

Ramo dizisi nerede çekiliyor, oyuncuları kimler Ramo dizisi konusu nedir, dizide ne anlatılıyorHASAN (İlker Aksum) Ramo'nun abisi. Saf, temiz deli dolu bir adam… Hırslarından arınmış, karısıyla ve çocuklarıyla mutlu bir hayat sürüyor. Ailesi için kendini ateşe atmaktan çekinmeyen bir adam… Ramo'yu her daim destekleyip onun yanında duracak olan insanlardan biri…

Ramo dizisi nerede çekiliyor, oyuncuları kimler Ramo dizisi konusu nedir, dizide ne anlatılıyorSİBEL (Esra Bilgiç) Yer altı dünyasının patronu Cengiz’in kızı… Aklı başında, iyi eğitim almış, cesur, güçlü bir kadın. Çok sevdiği babasına ve ailesine karşı açılan beklenmedik savaş, Sibel'in hayatını kökten değiştirir. Kim dost kim düşman ayırt edemez. Tüm bu karışıklığın içinde yaşadığı asıl savaş ise ruhundadır. Aşk mı? Nefret mi?

Ramo dizisi nerede çekiliyor, oyuncuları kimler Ramo dizisi konusu nedir, dizide ne anlatılıyorFİDAN (İdil Fırat) Ramo'nun halası. Sözü geçen, hakkaniyetli, akıllı ve bir o kadar renkli, eğlenceli bir kadın. İnanılmaz sezgileri ve zekasıyla, aile arasındaki dengeyi en iyi sağlayan kişi. Ramo'yla sarsılmaz bir bağ vardır aralarında. Öyle ki konuşmadan anlaşırlar. Anlaşamadığı tek mesele ise aşktır! Geçmişinde nice gönül işleri olan Fidan'ın, bu meselede diyeceği çok şey vardır… ve yaşayacağı!

Ramo dizisi nerede çekiliyor, oyuncuları kimler Ramo dizisi konusu nedir, dizide ne anlatılıyorFATOŞ (Cemre Baysel) Ramo'nun kız kardeşi. Kalbindekini çekinmeden dile getiren, tutkulu, dobra ve cesur biri… Hayattaki en büyük arzusu sevdiği adamla evlenip mutlu bir hayat sürmek… Ama hayatın onun için acımasız planları vardır…

Ramo dizisi nerede çekiliyor, oyuncuları kimler Ramo dizisi konusu nedir, dizide ne anlatılıyor


Beşiktaş Müzesi kapısına sıkışan köpeği, taraftarın dikkati kurtardıSüper Lig'in 42'nci haftasında Göztepe'yi deplasmanda 2-1 mağlup ederek şampiyon olan Beşiktaş'ta taraftarlar stadyum önünde kutlamalar yaptı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet