Geri Dön
GündemSözleşmeli öğretmenlik mülakat yerleri 2021 nereler, açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? Sözleşmeli öğretmenlik sözlü sınavları ne zaman, hangi tarihlerde uygulanacak?

Sözleşmeli öğretmenlik mülakat yerleri 2021 nereler, açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? Sözleşmeli öğretmenlik sözlü sınavları ne zaman, hangi tarihlerde uygulanacak?

15 Bin Sözleşmeli öğretmenlik ataması için süreç devam ediyor. Başvuruları tamamlanan sözleşmeli öğretmenlik için mülakat yerleri gündeme geldi. Atanmak için sabırsızlanan öğretmenler, Sözleşmeli öğretmenlik mülakat yerleri 2021 nereler, açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? Sözleşmeli öğretmenlik sözlü sınavları ne zaman, hangi tarihlerde uygulanacak? sorularına cevap arıyor. İşte MEB tarafından belirtilen tarihler...

Sözleşmeli öğretmenlik mülakat yerleri 2021 nereler, açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? Sözleşmeli öğretmenlik sözlü sınavları ne zaman, hangi tarihlerde uygulanacak?

Milli Eğitim Bakanlığı geçtiğimiz günlerde 15 bin sözleşmeli öğretmen atanacağını duyurdu. Bu müjdeli haber üzerine atanmak isteyen öğretmenler, sözleşmeli öğretmenlik başvurusunda bulundu. Bugünlerde ise sözleşmeli öğretmenlik mülakat yerleri araştırılıyor. Peki sözleşmeli öğretmenlik mülakat yerleri 2021 ne zaman açıklanacak?

SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLİK MÜLAKAT YERLERİ NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Adayların Sözlü Sınava Alınacakları Sınav Merkezlerinin İlanı 25 Ekim 2021 tarihinde yapılacak.

ÖĞRETMEN ATAMASI SÖZLÜ SINAVLARI NE ZAMAN?

Sözleşmeli öğretmenlik için sözlü sınavlar 12-27 Kasım 2021 tarihleri arasında uygulanacak.

Sonuçlar 27 Aralık 2021 tarihinde duyurulacak.

SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLİK ATAMA TERCİHLERİ NE ZAMAN YAPILACAK?

Öğretmen ataması tercih işlemleri 21-26 Ocak 2022 tarihleri arasında alınacak.

Sonuçlar 31 Ocak 2022 tarihinde duyurulacak.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
3 ABD'li senatörden 'Türkiye'ye F-16 verilmesin' mektubuS-400, F-35 derken ABD ile şu günlerde F-16 krizi de yaşanıyor. 3 ABD'li senatör Dışişleri Bakanlığı'na Türkiye'ye F-16 verilmesin' mektubu gönderdi. Peki imzası olan senatörler kim? Mektubu anlamı ne? Türkiye'nin F-35'ler için verdiği para konusu nasıl çözülecek?
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler