Geri Dön
Gündem4 Mayıs Süper Loto sonuçları açıklandı! Süper Loto çekiliş sonuçları sorgulama Milli Piyango Online...

4 Mayıs Süper Loto sonuçları açıklandı! Süper Loto çekiliş sonuçları sorgulama Milli Piyango Online...

Süper Loto çekiliş sonucu belli oldu. Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü düzenlenen Süper Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Süper Loto'da büyük ikramiye 8 milyon 399 bin 264 TL. İşte, 4 Mayıs Süper Loto çekiliş sonuçları ve sorgulama sayfası...

4 Mayıs Süper Loto sonuçları açıklandı! Süper Loto çekiliş sonuçları sorgulama Milli Piyango Online...

Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Süper Loto çekilişi, Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü gerçekleştiriliyor. Süper Loto'da büyük ikramiye 8 milyon 399 bin 264 TL. 4 Mayıs 2021 Süper Loto çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -2-27-36-38-40-56- oldu.

4 MAYIS SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Haftanın ilk Süper Loto çekilişi 4 Mayıs yani bu akşam 21.30'da yapıldı. Çekilişin ardından 6 bilen çıkmadı ve ikramiye devretti.

4 Mayıs Süper Loto sonuçları açıklandı Süper Loto çekiliş sonuçları sorgulama Milli Piyango Online...

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ile 60 sayı arasından 6 adet sayının bilinmesine dayanan bir oyundur. Süper Loto ile en az 2, en fazla 6 adet sayıyı doğru tahmin ederek farklı miktarlarda ikramiye kazanabilirsin.

Beşiktaş Müzesi kapısına sıkışan köpeği, taraftarın dikkati kurtardıSüper Lig'in 42'nci haftasında Göztepe'yi deplasmanda 2-1 mağlup ederek şampiyon olan Beşiktaş'ta taraftarlar stadyum önünde kutlamalar yaptı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet