Geri Dön
Gündem4 Mayıs Süper Loto sonuçları açıklandı! Süper Loto çekiliş sonuçları sorgulama Milli Piyango Online...

4 Mayıs Süper Loto sonuçları açıklandı! Süper Loto çekiliş sonuçları sorgulama Milli Piyango Online...

Süper Loto çekiliş sonucu belli oldu. Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü düzenlenen Süper Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Süper Loto'da büyük ikramiye 8 milyon 399 bin 264 TL. İşte, 4 Mayıs Süper Loto çekiliş sonuçları ve sorgulama sayfası...

4 Mayıs Süper Loto sonuçları açıklandı! Süper Loto çekiliş sonuçları sorgulama Milli Piyango Online...

Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Süper Loto çekilişi, Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü gerçekleştiriliyor. Süper Loto'da büyük ikramiye 8 milyon 399 bin 264 TL. 4 Mayıs 2021 Süper Loto çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -2-27-36-38-40-56- oldu.

4 MAYIS SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Haftanın ilk Süper Loto çekilişi 4 Mayıs yani bu akşam 21.30'da yapıldı. Çekilişin ardından 6 bilen çıkmadı ve ikramiye devretti.

4 Mayıs Süper Loto sonuçları açıklandı Süper Loto çekiliş sonuçları sorgulama Milli Piyango Online...

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ile 60 sayı arasından 6 adet sayının bilinmesine dayanan bir oyundur. Süper Loto ile en az 2, en fazla 6 adet sayıyı doğru tahmin ederek farklı miktarlarda ikramiye kazanabilirsin.

Pençe operasyonlarında tespit edilen mağara kullanılamaz hale getirildiMilli Savunma Bakanlığı, Pençe-Şimşek ve Pençe-Yıldırım operasyonlarında tespit edilen sığınak, barınak, mağara, silah ve çok sayıda mühimmatın imha edildiği görüntüleri paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet