Geri Dön
GündemTOKİ kura çekilişi canlı izle! TOKİ kura sonuçları açıklandı mı, Manisa ve Denizli sonuçları belli oldu mu?

TOKİ kura çekilişi canlı izle! TOKİ kura sonuçları açıklandı mı, Manisa ve Denizli sonuçları belli oldu mu?

TOKİ kura çekişleri bugün kaldığı yerden tekrar başlıyor. TOKİ Manisa Köprübaşı kura çekimi 10:00'da gerçekleştirildi. Manisa Salihli kurası ise saat 13.00'da izlenecek.Bugün Denizli için kura çekimi yapılacak. TOKİ kura çekimi canlı yayını ve kura sonuçları merak ediliyor. Peki TOKİ kura sonuçları açıklandı mı?

TOKİ kura çekilişi canlı izle! TOKİ kura sonuçları açıklandı mı, Manisa ve Denizli sonuçları belli oldu mu?

TOKİ kura sonuçları ile ilgili detaylar gündemde merak konusu. TOKİ 100 bin konut projesi kapsamında kura çekimi bugün yapılacak. TOKİ canlı yayının nereden izleneceği ise vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Peki TOKİ kura canlı yayını nereden izlenir? TOKİ kura sonuçları açıklandı mı?

TOKİ KURA ÇEKİMLERİ NE ZAMAN?

TOKİ Manisa Köprübaşı kura çekimi saat 10:00'da gerçekleştirildi.

Manisa Akhisar kura çekimi saat 11:00'de yapılacak.

Manisa Salihli kurası 13:00’de gerçekleştirilecek.

Denizli Güney kura çekimi 15:00’de yapılacak.

TOKİ KURA SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ!

TOKİ KURA ÇEKİLİŞİ CANLI İZLE!

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
İntihar ettiği öne sürülen kadının kızı: Annemi babam öldürdüArdahan’da geçen ay intihar ettiği öne sürülen Özlem C.'nin kızları, annelerinin babaları tarafından öldürüldüğünü iddia etti. Çekilen videoda, 14 yaşındaki Büşra C., "Babam cebinde bıçak saklıyordu. Biz de kapıyı açmaya çalışıyorduk. Arkamızı dönünce babamın bıçağı anneme saplamış olduğunu gördük. Sonra Bilge yengem geldi, bizi uyardı, 'Bıçaklanma olayını ve anne babanızın kavga ettiklerini polislere söylemeyin. Babanızın yaptığını söylemeyin, annenizin intihar ettiğini söyleyin' dedi, biz de korktuk" dedi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler