Geri Dön

Trafik durumu nasıl? İstanbul'da trafik yoğunluğuna dikkat...

İstanbul trafik durumu için vatandaşlar arayışa koyuldu. Yola çıkacak vatandaşların karşılaştığı trafik yoğunluğu vatandaşları hayrete düşürüyor. İşte okullarda ara tatilin başlamasıyla birlikte artış gösteren trafik yoğunluğunda önemli noktalar.

Trafik durumu nasıl? İstanbul'da trafik yoğunluğuna dikkat...

2019-2020 Eğitim yılının ara tatile girmesi nedeniyle trafik yoğunluğu bir hayli arttı. İş çıkış trafiğiyle de bütünleşen trafik vatandaşlara zor anlar yaşatmaya başladı. Milyonlarca öğrencinin ara tatile girmesiyle birlikte İstanbul'u terk eden vatandaşlar yollara döküldü.

İstanbul'da mesai bitimiyle birlikte köprü geçişleri ve ana arterlerin yanı sıra araç arızaları ve kazalar da trafikte aksamalara yol açıyor. Haliç Orta Köprü'de Topkapı istikameti sağ şeritte meydana gelen araç arızası, D100 Cevizlibağ'da Edirne istikameti sol şeritte meydana gelen kaza ve Ispartakule Güney yan yolda Mahmutbey istikametinde gerçekleşen kaza, trafiği olumsuz etkiliyor. 15 Kasım 2019 Cuma akşamı İstanbul trafik durumu haberimizde...

TRAFİK YOĞUNLUĞUNU ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Trafik durumu nasıl İstanbulda trafik yoğunluğuna dikkat...

 

Kırıkkale’de trafik kazasıKırıkkale’de hızını alamayan bir otomobil, kırmızı ışıkta bekleyen başka bir otomobile çarpması sonucu sürücü ağır yaralandı. İtfaiye ve sağlık ekipleri sürücüyü sıkıştığı yerden kurtarmak için zamanla yarıştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber