Geri Dön

Zamanda Aşk filminin konusu nedir? Oyuncuları kimler?

2013 yapımı romantik türünde olan Zamanda Aşk filminin konusu ve oyuncuları merakla araştırılıyor. Dikkat çeken konusu güçlü oyuncu kadrosuyla büyük ilgi gören Zamanda Aşk filmi hakkında merak edilenler...

Zamanda Aşk filminin konusu nedir? Oyuncuları kimler?

Zamanda Aşk filminin konusu: 21 yaşına basan Tim Lake, ailesindeki tüm erkeklerin sahip olduğu gizli bir yeteneğinin olduğunu öğrenir. Lake ailesinin tüm erkekleri zamanda seyahat etme yeteneğine sahiptir ve Tim de artık bunu kullanabilecektir. Bunu fırsat bilen Tim geçmişindeki utanç verici anlara gidip olayları değiştirmeye başlar. Kısa bir süre Londra'ya taşınır ve son derece çekici bir kadın olan Mary'e aşık olur. Tim herkesten gizlediği yeteneğini ilişkilerine de yeni bir 'boyut' getirmesi için kullanmaya başlar ve bu sayede her adımı hatasız atlatmayı planlar. Ancak bir süre sonra her sorunu bu şekilde çözemeyeceğini ve hataların da hayatın gerekli birer parçası olduğunu fark eder.

Yönetmenliğini ve senaristliğini Richard Curtis'in üstlendiği filmin başrollerini ise Domhnall Gleeson ve Rachel McAdams üstleniyor.

OYUNCULAR KİMLER?

Domhnall Gleeson
Rolü : Tim
Rachel McAdams
Rolü : Mary
Bill Nighy
Rolü : Dad
Lydia Wilson
Rolü : Kit Kat
Margot Robbie
Rolü : Charlotte
Lindsay Duncan
Rolü : Mother
Richard Cordery
Rolü : Uncle D
Josh McGuire
Rolü : Rory

Son dakika... Bingöl'de korkutan depremGelen son dakika haberine göre; Bingöl'de deprem meydana geldi. Saat 12.37'de meydana gelen depremin büyüklüğü 4.1 olarak açıklandı. Bingöl'ün Sancaklı ilçesindeki depremin derinliği ise 1.6 km olarak açıklandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber