Kredi

Kredi

Son dakika kredi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan kredi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan kredi haber sayfamızda...

Kredi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 58.919 kredi haberi bulunmuştur.
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğandan lokanta, restoran ve kafe müjdesi
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan lokanta, restoran ve kafe müjdesiGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Meclis grup toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. Lokantalar, kafeler ve restoranlar ile ilgili müjdeli haberi açıklayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, gelir kaybı yaşayanlara ödemenin yapılacağını söyledi.
27.01.2021Siyaset
2021 Banka çalışma saatleri | Bankalar kaçta açılıyor/kaçta kapanıyor
2021 Banka çalışma saatleri | Bankalar kaçta açılıyor/kaçta kapanıyor?Banka çalışma saatleri araştırılıyor. Koronavirüs tedbirleri kapsamında şubelerdeki çalışma saatlerine düzenleme getiren bankalar çalışma saatlerini müşterilerine duyurdu. Peki, bankalar saat kaçta açılıyor/kaçta kapanıyor? İşte Vakıfbank, Ziraat Bankası, Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve diğer bankaların çalışma saatleri.
27.01.2021Gündem
Açık Öğretim Lisesi (AÖL) 2021 takvimi | AÖL kayıt yenileme ve sınavlar ne zaman, nasıl olacak
Açık Öğretim Lisesi (AÖL) 2021 takvimi | AÖL kayıt yenileme ve sınavlar ne zaman, nasıl olacak?AÖL kayıt yenileme ve sınav tarihleriyle ilgili araştırmalar öğrenciler tarafından devam ediliyor. AÖL kayıt yenileme ve sınavlar ne zaman, nasıl olacak? sorusu yoğun ilgiyle karşılaşıyor. Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı AÖL takvimini haberimize ekledik. Aynı zamanda diğer merak edilen her şeyi de haberimizin devamında inceleyebilirsiniz.
27.01.2021Gündem
AÖL kayıt yenileme süreci ne zaman başlıyor AÖL sınav tarihleri ne zaman İşte Açık Öğretim Lisesi takvimi
AÖL kayıt yenileme süreci ne zaman başlıyor? AÖL sınav tarihleri ne zaman? İşte Açık Öğretim Lisesi takvimiAÖL kayıt yenileme ve AÖL sınav tarihleri için meraklı arayış devam ediyor. Bu yıl AÖL'de kayıt yenilemek isteyenler veya sınavlarına katılım sağlamak isteyen öğrenciler, AÖL kayıt yenileme süreci ne zaman başlıyor? AÖL sınav tarihleri ne zaman? sorularını cevap arıyor. Milli Eğitim Bakanlığı, Açık Öğretim Lisesi takvimini yayımladı. İşte Açık Öğretim Lisesi'nde kayıt yenileme tarihleri ve 1. Dönem sınav tarihleri...
27.01.2021Gündem
Ziraat’ten Tasarruflu Sulama Kredisi
Ziraat’ten Tasarruflu Sulama KredisiZiraat Bankası, tarımsal sulamada modern basınçlı sulama sistemlerinin kullanımının yaygınlaştırılması ve su kaynaklarının daha verimli kullanılmasının sağlanması amacıyla çiftçiler için uzun vadeli Tasarruflu Sulama Kredisi’ni uygulamaya koydu.
27.01.2021Ekonomi
Öncelik fiyat istikrarı
Öncelik fiyat istikrarıİş dünyası temsilcileri, hükümetin başlattığı ekonomik reformlara destek veren ortak bir açıklama yaptı. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK), Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) ile Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneğinden (TÜSİAD) yapılan ortak açıklamada, Türkiye’nin önceliğinin fiyat istikrarı olduğu vurgulandı.
27.01.2021Ekonomi
Son dakika... Tarlada 2 filede 12 TL Ticaret Bakanlığından fahiş fiyat açıklaması
Son dakika... Tarlada 2 filede 12 TL! Ticaret Bakanlığı'ndan fahiş fiyat açıklamasıSon dakika haberlere göre, sokağın yaz kış gündemi olan gıda fiyatları pazarda markette cep yakarken, üretici tarlasından aynı ürünleri yok fiyatına satıyor. Formül bile var; ‘0 liraya satsak, marketteki fiyat direkt 3 lira olur’ Yaz gelince ‘ürün kurudu’, kış gelince ‘kardan kamyon gelmedi’ diye faydalanıp sebze meyve fiyatı anında yukarı çekiliyor. Dolayısıyla üreticiden 2 liraya alınan domates, markette 12 lira oluyor. Öte yandan Ticaret Bakanlığı fahiş fiyat artışlarıyla ilgili son dakika açıklamalarda bulundu. Yapılan açıklamada, "Bakanlığımızca son bir haftada 1674 işletme bazında 22 bin 535 ürün denetlendi. Haksız Fiyat Değerlendirme Kurulunca bugüne kadar 495 firmaya, 15 milyon 480 bin lira para cezası uygulanması kararlaştırıldı." denildi. İşte son dakika haberinin ayrıntıları...
27.01.2021Ekonomi
Altının kilogramı 439 bin 500 liraya geriledi
Altının kilogramı 439 bin 500 liraya gerilediBorsa İstanbul Kıymetli Madenler ve Kıymetli Taşlar Piyasası'nda (KMKTP) standart altının kilogramı 439 bin 500 liraya geriledi.
26.01.2021Ekonomi
Son dakika haberi: 2021 Bedelli askerlik ücretleri açıklandı İşte yeni bedelli askerlik ücreti...
Son dakika haberi: 2021 Bedelli askerlik ücretleri açıklandı! İşte yeni bedelli askerlik ücreti...Bedelli askerlik ücretleri açıklandı. 2021 yılının ilk 6 ayında uygulanacak olan Bedeli askerlik ücretleri MSB tarafından duyuruldu. 2020 yılının ikinci yarısında 37.070 TL olan bedelli askerlik ücretleri 2021 yılının ilk yarısında 39.788 TL olarak uygulanacak. Bedelli askerlik ücretleri Kamu bankaları aracılığı ile ödenebileceği gibi PTT şubeleri üzerinden ve mal müdürlükleri aracılığı ile gerçekleştirilebilecek
26.01.2021Gündem
Ziraat Bankasından çiftçilere Tasarruflu Sulama Kredisi
Ziraat Bankası'ndan çiftçilere Tasarruflu Sulama KredisiZiraat Bankası, tarımsal sulamada modern basınçlı sulama sistemlerinin kullanımının yaygınlaştırılması ve su kaynaklarının daha verimli kullanılmasının sağlanması amacıyla çiftçiler için uzun vadeli Tasarruflu Sulama Kredisi'ni uygulamaya koydu.
26.01.2021Ekonomi
Ekonomistler, IMFnin Türkiye raporunun olumlu etki yapmasını bekliyor
Ekonomistler, IMF'nin Türkiye raporunun olumlu etki yapmasını bekliyorUluslararası Para Fonu (IMF), Türkiye ekonomisinin 2021 yılına ilişkin büyüme beklentisini yüzde 6'ya yükseltirken, ekonomistler, söz konusu beklentinin son zamanlarda artan Türk lirası varlıklara ilginin devam etmesini destekleyeceğini ve Türkiye'nin ekonomi politikalarında elinin rahatlayacağını ifade etti.
26.01.2021Ekonomi
IMFnin Türkiye raporu değerlendirildi
IMF'nin Türkiye raporu değerlendirildiUluslararası Para Fonu (IMF), Türkiye ekonomisinin 2021 yılına ilişkin büyüme beklentisini yüzde 6'ya yükseltirken, ekonomistler, söz konusu beklentinin son zamanlarda artan Türk lirası varlıklara ilginin devam etmesini destekleyeceğini ve Türkiye'nin ekonomi politikalarında elinin rahatlayacağını ifade etti.
26.01.2021Uzmanpara
Türkiyedeki OSBlere finansman desteği
Türkiye'deki OSB'lere finansman desteğiDünya Bankası, finanse edeceği 300 milyon dolarlık "Türkiye Organize Sanayi Bölgeleri Projesi"yle, söz konusu bölgelerin daha verimli, çevresel açıdan daha sürdürülebilir ve rekabetçi hale gelmelerine olanak sağlayacak.
26.01.2021Uzmanpara
Lisanslı depoculuğa 5 yılda 323 milyon lira destek sağlandı
Lisanslı depoculuğa 5 yılda 323 milyon lira destek sağlandıTarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, lisanslı depoculuğa 5 yılda toplam 323 milyon lira destek sağladıklarını belirtti.
26.01.2021Ekonomi
Piyasalar karışık bir seyir izliyor
Piyasalar karışık bir seyir izliyorKüresel piyasalar, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınında artan vaka sayıları ve getirilen kısıtlamalar ile teşvik beklentilerini fiyatlamaya çalışırken karışık bir görünüm ortaya koyuyor.
26.01.2021Uzmanpara
Araç kiralamada büyük oyun
Araç kiralamada büyük oyun!Dolandırıcılığa bu kez ‘araç kiralama’ kılıfı uyduruldu. Antalyalı nakliyatçı Engin Değerlier’e araç kiralayan şebeke, 2 bin lira da depozito aldı. Depozitoyu, olası bir trafik cezası için aldıklarını söyleyen şebeke üyeleri "15 gün içinde iade edeceğiz.” dedi. Değerlier’i aylarca oyalayan şebeke, 5 ay önce açtıkları web sitesini ve telefonlarını da kapatarak ortadan kayboldu.
26.01.2021Ekonomi
Esnaf kredileri ertelenecek
Esnaf kredileri ertelenecek Geçen hafta esnafın salgında karşılaştığı sorunları TESK Başkanı’ndan dinleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, dün, esnaf kredilerinin ödemesinin erteleneceğini açıkladı. Erdoğan, “1 Ocak-30 Haziran arası ödenmesi gereken taksitler ertelenecek” dedi
26.01.2021Ekonomi
IMFden Türkiye açıklaması
IMF'den Türkiye açıklamasıUluslararası Para Fonu (IMF), Türkiye ekonomisinin 2021'de pozitif büyümeye devam etmesinin beklendiğini belirterek, ülke ekonomisinin bu yıl yüzde 6 oranında büyümesinin öngörüldüğünü bildirdi.
26.01.2021Uzmanpara
IMFden Türkiye ekonomisi için 2021de yüzde 6lık büyüme beklentisi
IMF'den Türkiye ekonomisi için 2021'de yüzde 6'lık büyüme beklentisiUluslararası Para Fonu (IMF), Türkiye ekonomisinin 2021'de pozitif büyümeye devam etmesinin beklendiğini belirterek, ülke ekonomisinin bu yıl yüzde 6 oranında büyümesinin öngörüldüğünü bildirdi.
25.01.2021Ekonomi
Moodystan Brexit anlaşması açıklaması: Yetmeyebilir
Moody's'tan Brexit anlaşması açıklaması: YetmeyebilirUluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Moody’s, İngiltere ile Avrupa Birliği (AB) arasında ticaret anlaşmasının yapılmış olmasına rağmen AB üyeliğinden ayrılmanın, İngiliz ekonomisi üzerinde makro ekonomik maliyetlerinin olacağını bildirdi.
25.01.2021Ekonomi
ATO ve Halkbanktan sigorta acenteleriyle eksperlerin finansman ihtiyaçlarına yönelik protokol
ATO ve Halkbank'tan sigorta acenteleriyle eksperlerin finansman ihtiyaçlarına yönelik protokolAnkara Ticaret Odası (ATO) ile Halkbank arasında, sigorta acentesi ve sigorta eksperleri üyelerin finansman ihtiyaçlarının uygun koşullarda karşılanması amacıyla "ATO üyesi Sigorta Acenteleri ve Sigorta Eksperlerine Destek Protokolü" imzalandı.
25.01.2021Ekonomi
Esnaf kredisi ertelendi mi 2021 Son dakika Halkbank esnaf kredi taksitleri kaç ay ertelendi İşte tarihler...
Esnaf kredisi ertelendi mi 2021? Son dakika Halkbank esnaf kredi taksitleri kaç ay ertelendi? İşte tarihler...Esnaf kredi ertelemeleri ile ilgili ayrıntılar vatandaşların gündeminde yer alıyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kredi ertelemeleri ile ilgili önemli bir açıklamada bulundu. Gelen açıklama sonrasında detaylar merak ediliyor. Peki esnaf kredi taksitleri ne kadar ertelendi 2021?
25.01.2021Ekonomi
2020yi rekorlarla tamamlayan Gübretaş yine üreticinin yanında
2020'yi rekorlarla tamamlayan Gübretaş yine üreticinin yanındaGübretaş, tarımsal faaliyetlerin yoğunlaştığı ilkbahar ve sonbahar dönemlerinde hem üretim hem de satışlarını artırarak 2020 yılını şirket tarihinin yeni rekorlarıyla tamamladı.
25.01.2021Ekonomi
İGDAŞtan geciken doğal gaz faturalarına taksit
İGDAŞ'tan geciken doğal gaz faturalarına taksitİGDAŞ, gecikmiş doğal gaz fatura borçları için taksitli ödeme kampanyası başlattı.
25.01.2021Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, müjde vermek istiyorum deyip duyurdu: Taksitleri ertelendi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'müjde vermek istiyorum' deyip duyurdu: Taksitleri ertelendiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti 7. Olağan Denizli, Mersin, Uşak İl kongrelerine canlı bağlantı ile katıldı. Kongrede 'bir müjde vermek istiyorum' diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Esnaf ve sanatkarlara kullanılan Hazine ve Maliye Bakanlığı faiz destekli kredilerin 6 aylık dönemdeki ödenmesi gereken taksitleri ertelenmiştir' dedi.
25.01.2021Haberler
Son dakika: Sistem değişiyor Faizsiz konuta yasal düzenleme
Son dakika: Sistem değişiyor! Faizsiz konuta yasal düzenlemeGelen son dakika haberine göre; sayıları giderek artan faizsiz konut edinme ile ilgili AK Parti önemli bir adım atıyor. Sistemin toplu konuttaki satış payı yüzde 15'lere ulaşırken son yıllarda firma sayısında gözle görülür artış yaşandı.
25.01.2021Ekonomi
Fahiş fiyat şikayeti iletildi Erdoğandan net cevap
Fahiş fiyat şikayeti iletildi! Erdoğan'dan net cevapSon zamanlarda mutfak alışverisi için marketlere gidenler zamlı fiyatlarla karşılaşıyor. Ayçiçek yağından tereyağına, peynirden yumurtaya kadar birçok üründe dikkat çeken oranda fiyat artışının olduğu görünüyor. CNNTÜRK Ankara muhabiri Gülşen Coşkun konu ile ilgili olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan'a genel kapsamlı şikayetin iletildiğini belirterek, ''Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bu konuyu mutlaka çözüme ulaştıracağız dediği öğrenildi.'' ifadelerinde bulundu.
24.01.2021Televizyon
Son dakika: Fahiş fiyat şikayeti iletildi Erdoğandan net cevap
Son dakika: Fahiş fiyat şikayeti iletildi! Erdoğan'dan net cevapSon zamanlarda mutfak alışverisi için marketlere gidenler zamlı fiyatlarla karşılaşıyor. Ayçiçek yağından tereyağına, peynirden yumurtaya kadar birçok üründe dikkat çeken oranda fiyat artışının olduğu görünüyor. CNNTÜRK Ankara muhabiri Gülşen Coşkun konu ile ilgili olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan'a genel kapsamlı şikayetin iletildiğini belirterek, ''Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bu konuyu mutlaka çözüme ulaştıracağız dediği öğrenildi.'' ifadelerinde bulundu.
24.01.2021Ekonomi
Esnafın gözü ilk  kabine toplantısında
Esnafın gözü ilk kabine toplantısındaTürkiye Esnaf ve Sanatkârlar Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, Kovid-19 salgını nedeniyle sıkıntılı bir süreçten geçen esnaf ve sanatkârların sorunlarını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a aktardığını belirterek, “İlk kabine toplantısında çözüme yönelik olumlu adımlar bekliyoruz” dedi.
24.01.2021Ekonomi
‘Belediyelerin elini  kolunu bağlıyorlar’
‘Belediyelerin elini kolunu bağlıyorlar’Kıyı Ege Belediyeler Birliği ve Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, Cumhurbaşkanlığı kararı ile belediyelerin devlete olan borçları karşılığında yapılan kesintilerde İller Bankası paylarında artışa gidilmesinin, yerel yönetimleri iş yapamaz hale getireceğini savundu.
23.01.2021Ege
Kovid-19 krizinin ardından yılın umut veren 17 teknoloji trendi
Kovid-19 krizinin ardından yılın umut veren 17 teknoloji trendiKovid-19 salgını büyük ve küçük şirketleri dijital bir dönüşüme sürüklerken, bu alandaki rekabet artıyor. Gelinen noktada günlük yaşam teknolojiyle kolaylaşırken, mRNA tabanlı aşılar insanlığı virüslerden koruyor, arabalar otoyollarda sürücüsüz gidebiliyor, yapay zeka kredi başvurularını işleyebiliyor, kuantum bilgisayarlar günlük sorunlarını çözebiliyor ve uydular interneti daha hızlı sağlıyor.
23.01.2021Teknoloji
Cumhurbaşkanı Erdoğanın faiz mesajına ilk yorum Türkiyenin hikayesi öne çıkıyor...
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın faiz mesajına ilk yorum! Türkiye'nin hikayesi öne çıkıyor...Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün akşam yaptığı konuşmada "Yüksek faize karşıyım." ifadelerini kullandı. Erdoğan, "Kusura bakmasınlar eğer ben bu ülkenin Başkanıysam, Cumhurbaşkanıysam bunu anlatmaya devam edeceğim. Çünkü ben yüksek faizle ülkemin kalkınacağına inanmıyorum." dedi. Erdoğan'ın konuşmasının ardından Uzmanpara yazarı Stratejist Cüneyt Paksoy'dan yorum geldi. Paksoy açıklamasında Türkiye'nin yavaş yavaş hikayesinin öne çıktığını, atılacak adımlarla güçlenerek, ülkemize yabancı yatırımcı algısının pozitif kalmasının beklendiğini belirtti.
24.01.2021Ekonomi
Son dakika | Fenerbahçe Başkanı Ali Koç açıkladı Mesut Özilin imza töreni...
Son dakika | Fenerbahçe Başkanı Ali Koç açıkladı! Mesut Özil'in imza töreni...Fenerbahçe Divan Kurulu'nda konuşan Başkan Ali Koç, "Mesut Özil'in karantinası bugün ve yarın iki test olduktan sonra sona erecek ve yarın akşam idmanına çıkmasını bekliyoruz. Mesut'un hiçbir sakatlık problemi yok. Ne zaman oynayacağına hocamız karar verecek. Eski hocasıyla konuştuğumda, 'Ne kadar sürer?' diye sormuştum. '3-4 hafta sürer' demişti. Şahsi düşüncem 2 haftaya kadar oynamaya başlar. Mesut Özil'in imza günü salı veya çarşamba günü olacak" diye konuştu.
23.01.2021Fenerbahçe
Piyasalarda Fedin faiz kararı takip edilecek
Piyasalarda Fed'in faiz kararı takip edilecekKüresel piyasalarda bu haftanın odağında ABD'de başkanlık değişimi ile mali teşvik paketine ilişkin açıklamalar, önemli merkez bankalarının faiz kararları ve yeni tip koronavirüse (Kovid-19) ilişkin gelişmeler yer alırken, haftaya, ABD Merkez Bankası'nın (Fed) faiz kararı ve yoğun veri gündemi takip edilecek.
23.01.2021Uzmanpara
Palandöken esnafın sorunlarını aktardı
Palandöken esnafın sorunlarını aktardıTürkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle sıkıntılı bir süreçten geçen esnaf ve sanatkarların sorunlarını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a aktardığını belirterek, "Görüşme çok olumlu bir havada geçti. İlk kabine toplantısında çözüme yönelik olumlu adımlar bekliyoruz." ifadesini kullandı.
23.01.2021Ekonomi
İmalata ve ihracata 40 milyar TL’lik çıpa
İmalata ve ihracata 40 milyar TL’lik çıpaÜretimi ve yatırımı desteklemeyi, istihdama katkı sağlamayı amaçlayan VakıfBank 40 milyar TL’lik ‘Çıpa Kredisi’ni devreye aldı. VakıfBank Genel Müdürü Üstünsalih, Merkez Bankası faizine endeksli kredi için “İmalatçıya, ihracatçıya omuz vereceğiz” dedi.
23.01.2021Ekonomi
‘Yüksek faize kesinlikle karşıyım’
‘Yüksek faize kesinlikle karşıyım’Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu (TÜGİK) Genel Başkanı Erkan Güral ve beraberindeki heyeti kabulünde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Yüksek faize kesinlikle karşıyım. Yatırımları, düşük faizli kredi imkanına sahip olursanız yapabileceksiniz. Siz bu yatırımı yaptığınız zaman bu bize istihdamı sağlayacak” dedi.
23.01.2021Ekonomi
Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yüksek faize kesinlikle karşıyım
Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yüksek faize kesinlikle karşıyımSon dakika haberine göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Vahdettin Köşkü’nde Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu (TÜGİK) Genel Başkanı Erkan Güral ve beraberindeki heyeti kabulü sonrası açıklamalarda bulundu. Yüksek faize karşı olduğunu ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Yüksek faizle ülkemin kalkınacağına inanmıyorum" dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, dünyada şu anda eksi faizle kredi veren finans kuruluşları olduğunu belirterek, Japonya'yı örnek gösterdi. Öte yandan Erdoğan kapsamlı reform paketinin yakında kamuoyuyla paylaşılacağını duyurdu.
23.01.2021Siyaset
Borsa günü düşüşle tamamladı
Borsa günü düşüşle tamamladıBorsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, günü yüzde 0,59 değer kaybederek 1.542,45 puandan tamamladı.
22.01.2021Ekonomi
Son dakika: Altın fiyatları akşam saatlerinde geriledi
Son dakika: Altın fiyatları akşam saatlerinde geriledi!Gelen son dakika haberine göre altının gram fiyatı, güne yükselişle başlamasının ardından akşam saatlerinde 439 lira seviyesine geriledi.
22.01.2021Ekonomi
Kafe, restoran ve lokantalar için Cumhurbaşkanı Erdoğandan sevindiren açıklama Kafe, lokanta ve restoranlar ne zaman açılacak
Kafe, restoran ve lokantalar için Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sevindiren açıklama! Kafe, lokanta ve restoranlar ne zaman açılacak?Kafe, lokanta ve restoranlar ne zaman açılacak sorusu merak konusu olmaya devam ediyor. Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs pandemisinden en fazla etkilenen sektörlerden biri de kafe, lokanta ve restoran çalışanları olarak dikkat çekiyor. Kış ayları ile birlikte yeniden sadece gel-al ve paket servis vermeye başlayan kafeler, lokanta ve restoranların ne zaman açılacağı merak konusu olmaya devam ediyordu. Cumhurbaşkanı Erdoğan cuma namazı çıkışı sonrasında açıklamalarda bulundu. Açıklamasında restoran ve kafelerin durumunu kabine toplantısında görüşeceğiz değerlendireceğiz açıklamasında bulundu
22.01.2021Gündem
Borsa ilk yarıda geriledi
Borsa ilk yarıda gerilediBorsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, günün ilk yarısında yüzde 0,92 değer kaybederek 1.537,29 puana indi.
22.01.2021Uzmanpara
Eximbank 50 milyar dolar destek vermeyi hedefliyor
Eximbank 50 milyar dolar destek vermeyi hedefliyorTürk Eximbank Genel Müdürü Ali Güney, 2021'i "sigorta yılı" ilan ettiklerini belirterek, "İhracatçılara desteğimizi 2021 yılında 50 milyar dolara çıkarmayı ve bunun önemli bir kısmının sigorta finansman desteği olarak gerçekleşmesini hedefliyoruz." ifadesini kullandı.
22.01.2021Uzmanpara
Türk Eximbank ihracatçılara 50 milyar dolar destek vermeyi hedefliyor
Türk Eximbank ihracatçılara 50 milyar dolar destek vermeyi hedefliyorTürk Eximbank Genel Müdürü Ali Güney, 2021'i "sigorta yılı" ilan ettiklerini belirterek, "İhracatçılara desteğimizi 2021 yılında 50 milyar dolara çıkarmayı ve bunun önemli bir kısmının sigorta finansman desteği olarak gerçekleşmesini hedefliyoruz." ifadesini kullandı.
22.01.2021Ekonomi
Altın fiyatlarında son durum
Altın fiyatlarında son durum!Altının gram fiyatı, güne yükselişle başlamasının ardından 444,7 liradan işlem görüyor.
22.01.2021Uzmanpara
İstanbuldaki raylı ulaştırma projelerine 5 milyar liralık bütçe ayrıldı
İstanbul'daki raylı ulaştırma projelerine 5 milyar liralık bütçe ayrıldıUlaştırma ve Altyapı Bakanlığı'nın kent içi ulaşım için ayırdığı kaynaktan en fazla payı, 5 milyar lira ile İstanbul'daki projeler aldı.
22.01.2021Ekonomi

Yazar Sonuçları

Astrolog Aslıhan KozlucaMilliyet Yazarı
28 Ocak 2021 Aslan Dolunayı burçlara etkisi28 Ocak Perşembe, İstanbul saatiyle 22:16’da Aslan burcunda bir dolunay gerçekleşecek...
27.01.2021PN Yaşam
Prof. Dr. Erol UlusoyMilliyet Yazarı
Cep’teki SIM kart ne kadar güvenli?Telefon rehberimin kayıtlı olduğu SIM karttaki bilgiler silindi...
25.01.2021Ekonomi
Zeynep AktaşMilliyet Yazarı
Sıcak para gelirken TL önerileri arttıTürk Lirası cinsindeki varlıkların ucuzluğu yabancı yatırımcının ilgisini çekmeye başladı...
24.01.2021Ekonomi
Cemal ErsenMilliyet Yazarı
MHK’nin “iletişimsizlik” sorunu!Merkez Hakem Kurulu başkanlığı, iğneli fıçıda oturmaya benzer...
23.01.2021Skorer

Benzer Haber Etiketleri

Son dakikane kadarekonomikrediIMF

Kredi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.