Rapor

Rapor

Son dakika rapor haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan rapor gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan rapor haber sayfamızda...

Rapor

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 32.408 rapor haberi bulunmuştur.
Vekillere ‘aktif  çalışın’ talimatı
Vekillere ‘aktif çalışın’ talimatıErdoğan, AK Partili vekillerin Meclis’te yaptıkları basın açıklamalarının diğer partilerin çok gerisinde kaldığını belirterek, vekilleri daha aktif çalışmaları konusunda uyardı
16.01.2021Siyaset
Çiftleri ayıran bakan Yüce Divan yolunda
Çiftleri ayıran bakan Yüce Divan yolundaDanimarka’nın eski Uyum ve Göç Bakanı İnger Stöjberg, 2016’da verdiği yasalara aykırı bir talimat nedeniyle Yüce Divan’da yargılanacak. Stöjberg, bakanlığı sırasında ülkeye gelen ve sığınma talebinde bulunan çiftler ayırarak farklı kampları yerleştirmekle suçlanıyor.
16.01.2021Dünya
Şizofren evlat dehşet saçtı Babamın öldüğünü bilmiyordum
Şizofren evlat dehşet saçtı! 'Babamın öldüğünü bilmiyordum'Antalya'nın Manavgat ilçesinde babası İsmail Kuran'ı öldüren annesi Emine Kuran'ı da yaralayan şizofreni hastası Erdal Kuran'ın mahkemede; "Gidip mutfaktan bıçağı aldım, sonrasını hatırlamıyorum. Babamın öldüğünü Adana'da tedavi görürken telefonda gösterdiler, öyle öğrendim" dedi. Anne Emine Kuran ise gözyaşlarıyla oğlundan şikayetçi olduğunu belirterek "Babasını öldürdükten sonra bana da saldırdı, her yerimi kesti. Bu orada kalsın, orada bakarım ona ama evde bakamam. Önce Allah'a, sonra devlete emanet ediyorum" şeklinde konuştu.
15.01.2021Haberler
Son Dakika Haberi: Şizofren evlat dehşet saçtı Babamın öldüğünü bilmiyordum
Son Dakika Haberi: Şizofren evlat dehşet saçtı! 'Babamın öldüğünü bilmiyordum'Antalya'nın Manavgat ilçesinde babası İsmail Kuran'ı öldüren annesi Emine Kuran'ı da yaralayan şizofreni hastası Erdal Kuran'ın mahkemede; "Gidip mutfaktan bıçağı aldım, sonrasını hatırlamıyorum. Babamın öldüğünü Adana'da tedavi görürken telefonda gösterdiler, öyle öğrendim" dedi. Anne Emine Kuran ise gözyaşlarıyla oğlundan şikayetçi olduğunu belirterek "Babasını öldürdükten sonra bana da saldırdı, her yerimi kesti. Bu orada kalsın, orada bakarım ona ama evde bakamam. Önce Allah'a, sonra devlete emanet ediyorum" şeklinde konuştu.
15.01.2021Gündem
‘Kooperatifleri  parlatmak lazım’
‘Kooperatifleri parlatmak lazım’İnsani Gelişme Vakfı (İNGEV) ve Sabancı Üniversitesi İstanbul Politikalar Merkezi (İPM) ortak girişimi olan ActHuman Sosyal Kapsama İnisiyatifi, ‘Sosyal Dayanışma Ekonomisi için Güçlü Kooperatifçilik’i tanımlamak ve sosyal politika önerileri sunmak amacıyla bir çevrimiçi (online) rapor lansman toplantısı gerçekleştirdi.
15.01.2021Ekonomi
Korkutan rapor Acımasız bir hızda
Korkutan rapor! 'Acımasız bir hızda'Dünya Meteoroloji Örgütü (WMO), 2020'nin en sıcak üç yıldan biri olarak kayıtlara geçtiğini bildirdi.
14.01.2021Dünya
Son dakika- Çaykur Rizesporda 1 futbolcunun koronavirüs testi pozitif çıktı
Son dakika- Çaykur Rizespor'da 1 futbolcunun koronavirüs testi pozitif çıktı!Süper Lig ekibi Çaykur Rizespor, 1 futbolcusunda koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladı.
14.01.2021Rizespor
İngiltere sağlık sistemi çökmek üzere 4,5 milyon hasta bekliyor
İngiltere sağlık sistemi çökmek üzere! 4,5 milyon hasta bekliyorİngiltere'de 4 milyon 460 bin kişinin hastanelerde tedavi sırası beklediği ve bu sayının 2007'den bu yana en yüksek seviyeye ulaştığı bildirildi.
14.01.2021Dünya
Kanser hastaları Kovid-19 aşısı olmalı mı Onkoloji uzmanı açıkladı
Kanser hastaları Kovid-19 aşısı olmalı mı? Onkoloji uzmanı açıkladıÇok yakın bir zaman içerisinde risk grubunda olanlara Kovid-19 aşısı yapılmaya başlanacak. Kanser hastaları ve yakınlarının “Kanser hastalarına Kovid-19 aşısı yapılmalı mı?” sorusunun yanıtını merak ettiğini vurgulayan Medikal Onkoloji Uzmanı Prof.Dr. Serdar Turhal, “Hastanın genel durumunun iyi olması durumunda aşı olunmasını öneriyoruz” açıklamasında bulundu.
14.01.2021Genel Sağlık
Fed: Ekonomik faaliyet hafif şekilde arttı
Fed: Ekonomik faaliyet hafif şekilde arttıABD Merkez Bankası (Fed), ekonomik faaliyetin son dönemde hafif şekilde arttığını belirterek yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşılarına ilişkin beklentinin bu yılki büyümeye yönelik iyimserliği desteklediğini ancak vaka sayısındaki artışın söz konusu iyimserliği azalttığını bildirdi.
14.01.2021Uzmanpara
CHP heyetinden Elazığ raporu: Afet İşleri ve Deprem Bakanlığı kurulmalı
CHP heyetinden Elazığ raporu: Afet İşleri ve Deprem Bakanlığı kurulmalıCHP heyeti, yaptığı incelemeler sonrasında Elazığ’da meydana gelen depreme ilişkin rapor hazırladı.
14.01.2021Gündem
Edgar’a izin yok
Edgar’a izin yok!Bordo-mavili yönetim bu sezon ortaya koyduğu performansla birçok kulübün dikkatini çeken Edgar Ie konusunda kararını verdi. Başarılı futbolcunun kesinlikle satılmayacağı öğrenildi.
14.01.2021Trabzonspor
Trendyol’un 2020’de istihdam etkisi 1,1 milyon kişi
Trendyol’un 2020’de istihdam etkisi 1,1 milyon kişiTürkiye’nin lider, dünyanın önde gelen e-ticaret platformlarından Trendyol, 10. yılında “Trendyol’un Türkiye Ekonomisine Etkileri” araştırmasının sonuçlarını açıkladı. Trendyol Kurucusu ve CEO’su Demet Mutlu, "2020’de büyük çoğunluğu KOBİ olan 98 bin işletme ve 1,1 milyon bireysel satıcı Trendyol’da 347 milyon adet ürün sattı. Esnaf ve KOBİ'lerimizi dijitalleştirerek, onları daha çok müşteriye ulaştırıyoruz ve işlerini büyütüyoruz. Yerli üretimi ve üreticileri destekliyoruz. Böylece ülke ekonomisinin büyümesine ve istihdamın artmasına önemli katkı sağlıyoruz” dedi.
13.01.2021Vitrin
Nipah virüsü nedir, ne zaman ortaya çıktı, belirtileri neler Nipah virüsü bulaşıcı mı
Nipah virüsü nedir, ne zaman ortaya çıktı, belirtileri neler? Nipah virüsü bulaşıcı mı?Nipah virüsü ile ilgili ayrıntılar merak ediliyor. Dünyanın gündeminde koronavirüs salgını yer alıyor. Koronavirüsten sonra nipah virüsü gündeme geldi. İlk Nipah virüsü enfeksiyonu vakaları, 1998 yılında tespit edildi. Peki nipah virüsü nedir, bulaşıcı mı, belirtileri neler?
13.01.2021Gündem
Siyanürle ailesini katletmişti Merak edilen cezai ehliyet raporu geldi
Siyanürle ailesini katletmişti! Merak edilen 'cezai ehliyet' raporu geldiAdli Tıp Birinci Üst Kurulu, anne ve babasını siyanürle öldüren sanığa "cezai ehliyeti tam" raporu verdi. Kurul, tutuklu sanık Mahmut Can Kalkan için 'herhangi bir akıl hastalığı ve zeka geriliği saptanmadığı' yönündeki raporunu İzmir 11. Ağır Ceza Mahkemesine gönderdi.
13.01.2021Gündem
Hızla kilo veren Neslihan Atagülün hastalığı ortaya çıktı
Hızla kilo veren Neslihan Atagül'ün hastalığı ortaya çıktıBaşrolünde yer aldığı 'Sefirin Kızı' dizisi ile gündemde olan Neslihan Atagül, hızla kilo kaybetmesi sonucu teşhis edilen bağırsak rahatsızlığı nedeniyle 10 günlük rapor aldı.
13.01.2021Cadde
Son Dakika... 23 kez başvurdu ama... Şaşırtan karar
Son Dakika... 23 kez başvurdu ama... Şaşırtan karar!Ayşe Tuba Arslan, hakkında 23 kez şikâyette bulunduğu eski eşi tarafından katledilmişti. Arslan’ı ölüme götüren ihmaller nedeniyle hâkim K.G. hakkında suç duyurusunda bulunulmuştu. HSK, aile mahkemesi hâkimi olan K.G. hakkında “Soruşturmaya gerek yoktur” kararı verdi!
13.01.2021Gündem
Hayalet ağlar büyük tehdit Harekete geçtiler
Hayalet ağlar büyük tehdit! Harekete geçtilerBalıkesir Ayvalık ilçesinde, deniz ve kıyı sistemleri için ekolojik öneme sahip deniz çayırlarının (Posidonia oceanica) yayılım alanı ile uğradığı tahribat araştırılıyor. Birleşmiş Milletler Küresel Çevre Fonu (GEF/SGP) desteği ile Ege Ekoturizm Derneği tarafından sürdürülmekte olan proje kapsamında kentleşme, kirlilik, liman inşaatları, vahşi avcılık, hayalet ağlar ve tekne çıpalarının tahribatıyla yok olduğu belirlenen deniz çayırlarının korunması hedefleniyor.
12.01.2021Gündem
İKMİBden Türk Kimya Sektörü Yatırım Öncelikli Ürünler raporu
İKMİB'den "Türk Kimya Sektörü Yatırım Öncelikli Ürünler" raporuİstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliğinin (İKMİB) "Türk Kimya Sektörü Yatırım Öncelikli Ürünler" başlıklı raporuna göre, Türk kimya sanayisine güç katacak öncelikli ürünlerin yerli olarak üretilmesiyle toplamda 20,7 milyar dolarlık ithalatın önüne geçilmesi bekleniyor.
12.01.2021Ekonomi
Son dakika | Çaykur Rizesporda 1 pozitif vaka
Son dakika | Çaykur Rizespor'da 1 pozitif vakaZiraat Türkiye Kupası'nda yarın Beşiktaş'la karşılaşacak Çaykur Rizespor'da 1 futbolcunun koronavirüs testi pozitif çıktığı açıklandı.
12.01.2021Rizespor
15 yaşındaki Yunustan 7 gün sonra acı haber
15 yaşındaki Yunus'tan 7 gün sonra acı haber!Mersin'de arkadaşıyla birlikte kaldırımda dururken, sürücüsünün kontrolünden çıkan otomobilinin çarpması sonucu ağır yaralanan 15 yaşındaki Yunus Emre Akiz, 7 günlük yaşam mücadelesini kaybetti. Güvenlik kameraları tarafından da saniye saniye görüntülenen kazada sürücü, şekeri düştüğünden bayıldığını iddia ederken, çocukların ailesi de sürücünün serbest bırakılmasına tepki göstermişti.
12.01.2021Gündem
Son dakika... İstanbulda iğrenç olay Temizliğe giden kadın kabusu yaşadı
Son dakika... İstanbul'da iğrenç olay! Temizliğe giden kadın kabusu yaşadıGelen son dakika haberine göre; İstanbul'un Fatih ilçesinde ev temizliğine giden genç kadın kabusu yaşadı. İddiaya göre; bir şahıs evini temizletmek istedi. Genç kadın evde temizlik yaptığı sırada şahıs evin kapısını kilitledi. Yaşanan olay sonrası büyük korku yaşayan kadının çığlıklarına komşular koştu. İşte korkunç haberin detaylar...
12.01.2021Gündem
Hrant Dink cinayetine ilişkin 76 sanığın yargılanmasına devam edildi
Hrant Dink cinayetine ilişkin 76 sanığın yargılanmasına devam edildiHrant Dink’in öldürülmesine ilişkin FETÖ elebaşı Fetullah Gülen, eski savcı Zekeriya Öz, gazeteciler jandarma ve eski emniyet görevlilerinin de aralarında bulunduğu 6'sı tutuklu 13'ü firari 76 sanığın yargılanmasına devam edildi.
11.01.2021Gündem
Son dakika... Zeynepi öldüren boksör sevgilisi için akıl sağlığı raporu istendi
Son dakika... Zeynep'i öldüren boksör sevgilisi için 'akıl sağlığı raporu' istendi!Muğla’da, kız arkadaşı Zeynep Şenpınar'ı (25) bıçaklayarak öldüren, ardından da aynı bıçakla kendisini yaralayan boksör Selim Ahmet Kemaloğlu (27), yargılandığı davanın ikinci duruşmasından önce 'akıl sağlığı raporu' için İstanbul Adli Tıp Kurumu'na götürüldü.
11.01.2021Gündem
Kadın doktoru 7 yıldır taciz ediyordu Yeni gelişme
Kadın doktoru 7 yıldır taciz ediyordu! Yeni gelişmeKilis Devlet Hastanesinde görevli kadın doktoru 7 yıldır taciz ettiği iddiasıyla hakkında dava açılan sanığın yargılandığı davanın duruşması görüldü.
11.01.2021Gündem
Annemde kurşun yarası vardı
'Annemde kurşun yarası vardı'Şırnak’ta bir yıl önce kaybolan çiftten Şimuni Diril ölü bulunmuştu. Hurmüz Diril ise hâlâ kayıp. Çiftin oğlu olan İstanbul Keldani Kilisesi Papazı Remzi Diril, Milliyet’e konuştu. Remzi Diril, annesinin başında ve sırtında kurşun yaraları olduğunu, babasının da muhtemelen öldürüldüğünü söylerken, kuzeninin çelişkili ifadeler verdiğini iddia etti.
11.01.2021Gündem
Hasarlı binalara yapılan testler, ne kadar doğru
Hasarlı binalara yapılan testler, ne kadar doğru?İzmir’de tarihin en büyük yıkımlarından birine neden olan depremin üzerinden henüz 2...
11.01.2021Ege
Aleyna Çakır kimdir, olayı nedir Aleyna Çakır cinayetinde son durum nedir, nasıl öldü
Aleyna Çakır kimdir, olayı nedir? Aleyna Çakır cinayetinde son durum nedir, nasıl öldü?Ankara'da Aleyna Çakır adıyla bilinen Sema Esen'in (21) şüpheli ölümüyle ilgili Adli Tıp Kurumu raporu dosyaya girdi ve ölüm nedeni belli oldu. Vatandaşlar ise konuya ilişkin detaylı bilgi almak için Aleyna Çakır kimdir, olayı nedir? Aleyna Çakır cinayetinde otopsi raporu ne çıktı? soruları peş peşe araştırılıyor. İşte Aleyna Çakır olayında yaşanan son gelişme...
10.01.2021Gündem
ABden Türkiye açıklaması: Diyalog için çalışmayı sürdürmeye hazırız
AB'den Türkiye açıklaması: Diyalog için çalışmayı sürdürmeye hazırızAvrupa Birliği (AB) Dış İlişkiler ve Güvenlik Politikası Yüksek Temsilcisi Josep Borrell, Türkiye ile diyalog için çalışmayı sürdürmeye hazır olduklarını bildirdi.
9.01.2021Dünya
Aile faciasının kurbanları toprağa verildi
Aile faciasının kurbanları toprağa verildiKuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde, 14 yaşındaki Çınar Çobanoğlu’nun annesi Bengü Çobanoğlu ile emekli astsubay olan babası İbrahim Çobanoğlu’nu vurarak intihar etmesinin ardından bugün son yolculuklarına uğurlandı. Cenaze töreninin ardından Çobanoğlu ailesi gözyaşlarıyla toprağa verildi.
9.01.2021Gündem
Almanyada koronavirüs krizi
Almanya'da koronavirüs kriziAlmanya’da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) günlük vaka ve ölü sayıları üst seviyede seyretmeye devam ediyor.
9.01.2021Dünya
Son dakika İşkenceci kocasını öldüren kadının anlattıkları bu kadarına da pes dedirtti
Son dakika! İşkenceci kocasını öldüren kadının anlattıkları bu kadarına da pes dedirtti!Gelen bir son dakika haberine göre; Antalya'da, ellerini kelepçeleyip kendisini çıplak halde saatlerce döven eşi Ramazan İpek'i (36) av tüfeği ile vurup öldüren Melek İpek (31), jandarmadaki ifadesinde işkence ve cinayeti detaylarıyla anlattı. Kan donduran cümlelerin yer aldığı ifadede Melek İpek, "Öldürmemesi için yalvardım. Kızlarımın üstüne kapandım. Tüfeğin dipçiği ile kafama vurdu. Gözüm, yüzüm, kolum ve omzumdan yaralandım. Çıplak halde ve ellerim kelepçeliydi. Avda kullandığı naylon iple cenin pozisyonunda olacak şekilde banyoda buldum kendimi. Baygınken tecavüz ettiğini hissettim. Rambo bıçağıyla göğsümden yaraladı. Çay kaşığı ve saç tel tokaları ile kelepçeyi açmaya çalıştık ama açamadık" dedi.
9.01.2021Gündem
3üncü kez basıldı Cezası belli oldu
3'üncü kez basıldı! Cezası belli olduAnkara'da medyum olarak tanınan Sadiye Servet G.'nin evine düzenlenen 3'üncü baskında kötü şartlarda beslediği 8 kedi ve 1 köpeğe el konuldu. Daha önce de iki kez uygunsuz koşullarda hayvan beslediği belirlenen Sadiye Servet G., hayvan beslemekten men edildi.
9.01.2021Gündem
Dünyada 1.9 milyon kişi öldü
Dünyada 1.9 milyon kişi öldüDünya Sağlık Örgütü’nün yeni tip koronavirüs salgınını dünyaya duyurmasının üzerinden 1 yıl geçti. Bu sürede 88.1 milyondan fazla kişiye virüs bulaştı, can kaybı 1.9 milyonu geçti. Kovid-19’un bulaştığı 63 milyon kişi de sağlığına kavuştu.
8.01.2021Dünya
Adli Tıp’a göre ‘darp yok’
Adli Tıp’a göre ‘darp yok’Kamuoyunda Aleyna Çakır olarak bilinen Sema Esen’in (21), 3 Haziran 2020’de Ankara Keçiören’deki evinde boynunda iple ölü bulunmasıyla ilgili dava dosyasına giren 9 sayfalık Adli Tıp raporunda, Esen’in “ası” dışında travmatik tesirle öldüğüne yönelik tıbbi bir bulguya rastlanılmadığı belirtildi.
8.01.2021Gündem
Kanada, İranın düşürülen uçak için sunduğu tazminat teklifini reddetti
Kanada, İran'ın düşürülen uçak için sunduğu tazminat teklifini reddettiKanada hükümetinin düşürülen Ukrayna uçağı ile ilgili özel danışmanı Ralph Goodale, İran'ın ölenlerin ailelerine 150 bin ABD Doları tazminat ödemeyi teklif ettiğini söyledi.
7.01.2021Dünya
Son dakika... Aleyna Çakırın ölümünde flaş gelişme Adli Tıp raporu ortaya çıktı
Son dakika... Aleyna Çakır'ın ölümünde flaş gelişme! Adli Tıp raporu ortaya çıktıAnkara'da Aleyna Çakır olarak bilinen Sema Esen'in (21) şüpheli ölümüyle ilgili Adli Tıp Kurumu raporu dosyaya girdi. Raporda, asılma dışında iç kanama, beyin doku harabiyeti, iç organ ve büyük damar yaralanması ve zehirlenme gibi bulgulara rastlanmadığı belirtilerek, "Ölümün, ası sonucu meydana gelmiş olduğu oy birliğiyle mütalaa olunur" denildi.
7.01.2021Gündem
Orman vasfı taşımayan alanlara ilişkin düzenleme
Orman vasfı taşımayan alanlara ilişkin düzenlemeOrman olarak muhafazasında hiçbir yarar görülmeyen ve tarım alanına dönüştürülmesi de mümkün olmayan, 28 Nisan 2018 tarihi itibarıyla üzerinde yerleşim yeri bulunan ve yerleşim yeri oluşturulması uygun olan taşlık, kayalık, verimsiz ve fiilen orman vasfı taşımayan yerlerin orman sınırları dışına çıkarılması mümkün olacak.
7.01.2021Ekonomi
Türkiye adaletsizlik  pandemisi de yaşıyor
'Türkiye adaletsizlik pandemisi de yaşıyor'Genel Başkan Yardımcısı Erkek’in hazırladığı raporda, “Türkiye 2020’de Kovid-19 ile birlikte büyük bir adaletsizlik pandemisi de yaşamıştır” denildi
7.01.2021Siyaset
Furkan ve Yusuf’a yakın takip
Furkan ve Yusuf’a yakın takip1. Lig kulübü Menemenspor’un iki genç futbolcusu Furkan Bayır ve Yusuf Talum’u, Süper Lig’in devlerinin kadrosuna katmak istediği öne sürüldü.
6.01.2021Ege
Eğirdir Gölü, Kesin Korunacak Hassas Alan ilan edildi
Eğirdir Gölü, 'Kesin Korunacak Hassas Alan' ilan edildiIsparta'nın dört ilçesinin sınırları içinde bulunan ve göl yüzeyi 520 kilometrekareden 410 kilometrekareye, ortalama su seviyesi 16 metreden 6 metreye kadar gerileyen Eğirdir Gölü ile Gölcük Krater Gölü, Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi'yle 'Kesin Korunacak Hassas Alan' ilan edildi.
6.01.2021Tatil
Dink cinayetinde kamu görevlilerinin yargılandığı davada iki tutuklama kararı
Dink cinayetinde kamu görevlilerinin yargılandığı davada iki tutuklama kararıAGOS Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'in öldürülmesine ilişkin kamu görevlilerinin yargılandığı 76 sanıklı davada, dönemin Trabzon Jandarma İstihbarat Şube Müdürlüğü görevlileri Volkan Şahin ve Veysal Şahin hakkında cinayeti daha önceden bildiklerine dair dosyada delillerin olması gerekçesiyle tutuklanmalarına karar verildi.
6.01.2021Gündem
Hayatını karartmıştı Vahşetin gerekçeli kararında korkunç detaylar
Hayatını karartmıştı! Vahşetin gerekçeli kararında korkunç detaylarAvcılar'da  kendisinden ayrılmak isteyen kız arkadaşı Rabia Kaçmaz'ın boğazını falçatayla keserek tecavüz etmeye çalışan ardından öldüğünü düşünerek yol kenarına bırakan ve üzerinden arabayla geçen tutuklu sanık Emre Çiçek’e verilen toplam 53 yıl hapis cezasının gerekçeli kararı açıklandı. Mahkeme heyeti, 20 sayfalık gerekçeli kararında, sanık Emre Çiçek'in,  Kaçmaz'a "Seni buraya cezalandırmak için getirdim, buradan çıkamayacaksın" dediğini belirterek sanığın öldürme kararını önceden vererek tasarladığını belirtti. Sanık Çiçek’in Rabia Kaçmaz’ı kendi başına kurtulamayacak şekilde domuz bağıyla bağladığı anlatılan gerekçeli kararda, Rabia Kaçmaz’ı kış günü gece vakti kimse tarafından görülemeyecek bir şekilde kanlar içinde bıraktığı ve suçun kamu vicdanı yaralayacak şekilde işlendiği vurgulandı.
6.01.2021Gündem
Transfer haberleri | Menemensporlu Furkan için Galatasaray devrede
Transfer haberleri | Menemensporlu Furkan için Galatasaray devredeTFF 1'inci Lig'de son olarak Adana Demirspor deplasmanından 3-0 mağlup ayrılıp devreyi alt sıralarda kapatan Menemenspor'un iki genç futbolcusu Furkan Bayır ve Yusuf Talum'a Süper Lig'de dev talipler çıktı.
6.01.20211.Lig
Binlerce kuş esrarengiz biçimde öldü: Kuş gribi alarmı
Binlerce kuş esrarengiz biçimde öldü: Kuş gribi alarmı!Çoğu Hint kazı olan yaklaşık bin 700 göçmen kuşun esrarengiz biçimlerde ölü bulunmasının ardından Hindistan'ın kuzeyindeki Himaçal Pradeş eyaletinin bazı kısımlarında turizm faaliyetleri durduruldu.
6.01.2021Dünya

Yazar Sonuçları

R.Hakan KırkoğluMilliyet Yazarı
Astroloji öğrencilerine önerilerAstroloji öğrenmek kişisel gelişimin bir parçasıdır; astroloji bilgisi ezbere değil, çok farklı süzgeçlerden geçerek, demlenerek yıllar içinde kişisel bir senteze vararak edinilirGeçtiğimiz günlerde Göklerin Bilgeliği Okulu’nda öğrencilerimizin mezuniyetini kutladık...
16.01.2021PN Astroloji
R.Hakan KırkoğluMilliyet Yazarı
Astroloji öğrencilerine önerilerAstroloji öğrenmek kişisel gelişimin bir parçasıdır
16.01.2021PN Astroloji
Mustafa YılmazMilliyet Yazarı
Hasarlı binalara yapılan testler, ne kadar doğru?İzmir’de tarihin en büyük yıkımlarından birine neden olan depremin üzerinden henüz 2...
11.01.2021Ege
Avukat Yaşar ÖksüzMilliyet Yazarı
Emekli ikramiyesinde tasfiyeSosyal güvenlik veya sosyal yardım kurum ve kuruluşlarının veya personele yardım amacı ile kurulan sandık ve benzerlerinin yaptığı ödemeler, edinilmiş mal niteliğindedir...
11.01.2021PN Aile
DR. Ümit AktaşMilliyet Yazarı
Yeni yayınlardan öğrendiklerimizYalnızlık beyni nasıl etkiliyor? Koronavirüs enfeksiyonu sonrasında sık rastlanan unutkanlık, dalgınlık gibi semptomların nedeni nedir? Yeni araştırmalar, ilginç bulgular...
8.01.2021Pazar

Benzer Haber Etiketleri

Koronavirüscinayetyazar yazısıSüper Ligerdoğan

Rapor ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.