Teog Yerleştirme Sonuçları

Teog Yerleştirme Sonuçları

Son dakika TEOG yerleştirme sonuçları haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan TEOG yerleştirme sonuçları gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan TEOG yerleştirme sonuçları haber sayfamızda...

Teog Yerleştirme Sonuçları

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 271 teog yerlestirme sonuclari haberi bulunmuştur.
Eğitim ‘reform’ yorgunu
Eğitim ‘reform’ yorgunuMilli Eğitim Bakanı 6 kere değişti. Liselere girişte LGS, OKS, 3’lü SBS, tek SBS, TEOG ve LGS olmak üzere sistem 6 kere yenilendi. Üniversiteye girişte, ÖSS yerine YGS ve LYS’li sistem, son olarak da YKS geldi. Müfredatta pek çok değişiklik yapıldı. Eğitim, son 15 yılda yapılan düzenlemelerden adeta yoruldu
22.05.2019Gündem
Google’a en çok sınav için girdik
Google’a en çok sınav için girdikTürkiye’de geçen hafta Google arama motorunda en çok aranan konu “TEOG yerleştirme sonuçları” oldu.
16.08.2017Gündem
TEOG tercih sonuçları açıklandı - TEOG lise tercih sonucu e-okul sorgulama
TEOG tercih sonuçları açıklandı! - TEOG lise tercih sonucu e-okul sorgulamaTEOG lise tercih sonuçları açıklandı. Herkes, TEOG Lise tercih sonuçlarının ne zaman açıklanacağını merak ederken MEB flaş bir duyuru ile TEOG tercih sonuçlarını saat 19.00'da açıkladı. TEOG lise tercih sonuçlarını sayfamızdan sorgulayabilirsiniz.
7.08.2017Gündem
TEOG Lise tercih sonuçları için MEB tarih verdi TEOG Lise tercih sonuçları
TEOG Lise tercih sonuçları için MEB tarih verdi! TEOG Lise tercih sonuçlarıTEOG Lise tercih sonuçları için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Yüz binlerce aday bir yılı aşkın süredir hayalini kurduğu Lise'de eğitim alabilmek için sınavlara hazırlandı ve tercih işlemlerini gerçekleştirdi. Peki TEOG Lise tercih sonuçları ne zaman açıklanacak?
3.08.2017Gündem
TEOG tercih sonuçları açıklandı mı MEB TEOG lise tercih sonuçları bekleniyor...
TEOG tercih sonuçları açıklandı mı? MEB TEOG lise tercih sonuçları bekleniyor...TEOG lise tercih sonuçları ne zaman açıklanacak? Liseye başlayacak binlerce öğrencinin gözü Milli Eğitim Bakanlığı'ndan gelecek açıklamadaydı. TEOG lise tercih sonuçlarının açıklanacağı tarih belli oldu.
2.08.2017Gündem
TEOG lise tercih sonuçları ne zaman açıklanacak (Lise tercih sonuçları)
TEOG lise tercih sonuçları ne zaman açıklanacak? (Lise tercih sonuçları)Lise tercih sonuçları ne zaman açıklanacak? 14-24 Temmuz tarihleri arasında yapılan lise tercih işlemlerinin sonuçları için tüm gözler Milli Eğitim Bakanlığı'ndan gelecek haberde. MEB tarafından açıklanacak olan TEOG tercih sonuçlarının ardından boş kontenjanlar için de bilgilendirme yapılacak.
1.08.2017Gündem
TEOG tercih yerleştirme sonuçları hangi tarihte açıklanacak
TEOG tercih yerleştirme sonuçları hangi tarihte açıklanacak?TEOG tercih sonuçları için meraklı bekleyiş devam ediyor. Uzun süren TEOG maratonunun ardından adaylar 14-24 Temmuz tarihleri arasında hayal ettikleri Lise'de eğitim alabilmek için tercih işlemlerini gerçekleştirdi. Peki TEOG tercih sonuçları ne zaman açıklanacak?
29.07.2017Gündem
TEOG lise tercih işlemleri E-okulda (Lise tercih robotu)
TEOG lise tercih işlemleri E-okul'da (Lise tercih robotu)Lise tercih işlemleri 14 Temmuz itibari ile başladı. Milli Eğitim Bakanlığı lise tercihinde bulunacak binlerce öğrenci için e-okul sistemi üzerinde lise tercih robotunu yayınladı. Öğrenciler 24 Temmuz'a kadar tercih işlemlerini tamamlamış olacak.
17.07.2017Gündem
TEOG lise tercih işlemleri nasıl yapılır (E-okul lise tercih robotu)
TEOG lise tercih işlemleri nasıl yapılır? (E-okul lise tercih robotu)TEOG YEP puanlarının açıklanmasının ardından lise tercih işlemleri de başladı. Binler TEOG öğrencisi Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayınlanan lise tercih robotu ile tercih işlemlerini gerçekleştirecek. Lise tercih işlemleri e-okul sistemi aracılığı ile yapılacak. Peki son gün ne zaman?
15.07.2017Gündem
2015-2016 TEOG yerleştirme raporu açıklandı
2015-2016 TEOG yerleştirme raporu açıklandıMilli Eğitim Bakanlığı (MEB) Ölçme, Değerlendirme ve  Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünün "2015-2016 TEOG Yerleştirme Sonuçları"na  ilişkin raporunda, İmam Hatiplerin en başarılı devlet ortaokulları olarak yer  aldığı bildirildi.
7.12.2016Gündem
TEOG 3. nakil dönemi başladı
TEOG 3. nakil dönemi başladı!TEOG tercih dönemi kapsamında 2. nakil dönemi de sona erdi. Öğrenciler artık TEOG 3. nakil dönemi kapsamında lise yerleştirme tercihlerini gerçekleştirecekler. TEOG 3. nakil dönemi 2 Eylül tarihinde sona erecek.
30.08.2016Eğitim
TEOG 2. nakil işlemleri ne zaman başlıyor
TEOG 2. nakil işlemleri ne zaman başlıyor?TEOG yerleştirme sonuçları sonucunda öğrenciler 1. nakil işlemlerini gerçekleştirdi. Yerleşemeyen öğrenciler için TEOG 2. nakil yerleştirme dönemi yarın başlıyor. TEOG yerleştirme işlemleri 26 Ağustos tarihine kadar devam edecek.
21.08.2016Gündem
TEOG tercih yerleştirme sonuçları açıklandı 2016 MEB
TEOG tercih yerleştirme sonuçları açıklandı! 2016 MEBÖğrencilerin ve ailelerin heyecanla bekledikleri TEOG tercih sonuçları nihayet açıklandı. Öğrenciler ve aileleri yerleştirmelere dair TEOG tercih sonuçlarını internet sitesi üzerinden sorgulatarak öğrenebiliyorlar. Tüm öğrenciler TEOG tercih yerleştirmeleri neticesinde eğitim görmeye hak kazandıkları liseleri öğrenecekler.
17.08.2016Gündem
TEOG’da okulunu değiştirmek isteyen nakile girecek
TEOG’da okulunu değiştirmek isteyen 'nakil'e girecekTEOG yerleştirme sonuçlarının açıklanmasının ardından merak edilen konuların başında TEOG nakil işlemleri geliyor. Peki okulunu değiştirmek isteyen öğrenciler TEOG nakil işlemlerini nasıl gerçekleştirecek? İşte ayrıntılar...
17.08.2016Gündem
TEOG tercih sonuçları açıklandı
TEOG tercih sonuçları açıklandı!TEOG tercih sonuçları 10 Ağustos’ta açıklandı. TEOG tercih sonuçları MEB tarafından internetten açıklandı. Siz de TEOG tercih sonuçlarını haberimizden yardım alarak öğrenebilirsiniz.
12.08.2016Gündem
TEOG yerleştirme sonuçları açıklandı
TEOG yerleştirme sonuçları açıklandıMilli Eğitim Bakanlığı (MEB), 2015-2016 eğitim öğretim yılı Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sistemi kapsamında ortaöğretim kurumlarına yerleştirme sonuçlarını dün www.meb.gov.tr internet adresinden açıkladı.
11.08.2016Gündem
2016 TEOG tercih yerleştirme sonuçları açıklandı mı İşte MEBten gelen açıklama
2016 TEOG tercih yerleştirme sonuçları açıklandı mı? İşte MEB'ten gelen açıklamaTEOG tercih yerleştirme sonuçları açıklanmak üzere. Bu hafta içinde açıklanması beklenen TEOG yerleştirme sonuçları için heyecan dorukta. MEB'ten yapılan açıklamaya göre, 2016-2017 öğretim yılı “Temel eğitimden Ortaöğretim Kurumlarına Geçiş Sistemi (TEOG) tercihlerinin sonuçları 12 Ağustos'ta açıklanacak. İşte o detaylar...
10.08.2016Gündem
TEOG Tercihleri (yerleştirme) sonuçları açıklanıyor mu MEB Duyuru
TEOG Tercihleri (yerleştirme) sonuçları açıklanıyor mu? MEB DuyuruHerkesin merakla beklediği TEOG tercihleri yani yerleştirme sonuçları ne zaman açıklanacak? sorusu oldu. MEB TEOG tercihleri açıklanacağı tarihi açıkladı. MEB TEOG yerleştirme sonuçları için netleştirdiği tarih...
8.08.2016Gündem
TEOG Tercihleri sonuçları açıklandı mı (MEB duyuru)
TEOG Tercihleri sonuçları açıklandı mı? (MEB duyuru)TEOG yerleştirme sonuçları için öğrenciler sabırsızlanıyor. TEOG sınavı yerleştirme ve tercih sonuçlarının açıklanacağı tarih 8 Ağustos tarihinden 12 Ağustos tarihine ertelendiği duyuruldu. TEOG yerleştirme sonuçları MEB'in resmi sitesinden açıklanacak. İşte tüm detaylar...
4.08.2016Gündem
2016 TEOG tercihleri nasıl yapılır TEOG puan hesaplama
2016 TEOG tercihleri nasıl yapılır? TEOG puan hesaplamaMilyonlarca öğrencinin heyecanla beklediği TEOG tercihleri başladı. TEOG tercihleri ile ilgili merak edilenleri bu haberimizde sizler için derleyeceğiz. Peki 2016 TEOG tercihleri nasıl yapılır? Ayrıntılar haberimizde...
16.07.2016Eğitim
2016 TEOG YEP sonuçları açıklandı mı (MEB Duyuru)
2016 TEOG YEP sonuçları açıklandı mı? (MEB Duyuru)Öğrencilerin merakla beklediği TEOG Yerleştirme Esas Puanları (YEP) sonuçları yarın mı açıklanacak? sorusu yanıt buldu. Milli Eğitim Bakanlığı, TEOG tercih ve yerleştirme takvimine göre, YEP 29 Haziran'da, yerleştirme sonuçları ise 8 Ağustos'ta ilan edeceğini duyurdu. İşte TEOG sonuçları hakkında detaylı bilgiler...
29.06.2016Eğitim
TEOG sonuçlarına göre en iyi tercih yapmanın püf noktaları
TEOG sonuçlarına göre en iyi tercih yapmanın püf noktalarıBu yıl lise tercihi yapacak ailelerin ve öğrencilerin, dikkate alması gereken noktaları anlatan ERA Kolejleri Eğitim Koordinatörü Selim Çifçi, TEOG sonuçlarına göre en iyi tercihi yapmanın püf noktaları hakkında önemli bilgiler verdi.
24.06.2016Gündem
Lise tercihi yapacaklara tavsiyeler
Lise tercihi yapacaklara tavsiyelerLise tercihinde TEOG sınavının önemi nedir? Lise tercihi nasıl yapılır? TEOG sonuçları ne zaman açıklanacak? Lise tercihi yaparken nelere dikkat edilmeli? Lise tercihi yapacaklara tavsiyeler...
24.06.2016Eğitim
MEB / TEOG lise nakil işlemlerinde 2. dönem ne zaman başlayacak
MEB / TEOG lise nakil işlemlerinde 2. dönem ne zaman başlayacak?2015-2016 eğitim öğretim yılı MEB'e bağlı TEOG lise nakil işlemlerinde 2. dönem başlıyor! 3 dönem halinde yapılacak TEOG nakil işlemlerinin ilki sona erdi. İkincisi 24-28 Ağustos, sonucusu 31 Ağustos-4 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek.
22.08.2015Eğitim
TEOG sonuçlarının ardından lise nakil işlemleri başladı
TEOG sonuçlarının ardından lise nakil işlemleri başladı!2015 TEOG yerleştirme sonuçları açıklandıktan sonra liselere girecek adaylar için Anadolu, Fen ve Meslek liseleri arasında puan ve yüzdelik dilimine göre boş kalan kontenjan sayıları MEB resmi sitesinden erişime açıldı. TEOG yerleştirme tercih sonuçları açıklanmasıyla Lise nakil işlemleri dün (17 Ağustos) itibariyle başladı ve boş kontenjanlar için de başvurular bu tarihten itibaren alınmaya başlanacak.
8.08.2017Eğitim
TEOG yerleştirme sonuçları 2015 açıklandı
TEOG yerleştirme sonuçları 2015 açıklandı!1,3 milyon öğrenci merakla TEOG yerleştirme sonuçlarını bekliyordu. TEOG yerleştirme sonuçlarınının bugün açıklanacağı MEB tarafından duyurulmuştu. TEOG yerleştirme sonuçları açıklandı. TEOG yerleştirme sonuçlarını haberimizdeki linkten sorgulayabilirsiniz.
16.08.2015Gündem
TEOG yerleştirme sonuçları açıklanıyor
TEOG yerleştirme sonuçları açıklanıyor!1,3 milyon öğrenci merakla TEOG yerleştirme sonuçlarını bekliyor. TEOG yerleştirme sonuçlarınının bugün açıklanacağı MEB tarafından duyurulmuştu. TEOG sonuçlarının hala açıklanmaması üzerine öğrenciler sosyal medya hesapları üzerinden isyan ettiler.
14.08.2015Eğitim
TEOG yerleştirme sonuçları ne zaman açıklanacak
TEOG yerleştirme sonuçları ne zaman açıklanacak?TEOG tercihleri yapıldı, sıra yerleştirmelerin açıklanmasında. Öğrenciler heyecanla TEOG yerleştirme sonuçlarını bekliyorlar. Peki TEOG yerleştirme sonuçları ne zaman açıklanacak? MEB yerleştirme sonuçlarının açıklanacağı tarihi duyurdu. İşte ayrıntılar..
7.08.2015Eğitim
TEOG tercih yerleştirme sonuçları ne zaman açıklanacak
TEOG tercih yerleştirme sonuçları ne zaman açıklanacak?TEOG lise tercih işlemleri yapıldı. Öğrenciler heyecanla yerleştirme sonuçlarını bekliyorlar. Peki TEOG yerleştirme sonuçları ne zaman açıklanacak? MEB TEOG yerleştirme sonuçlarının açıklanma tarihini belirledi. İşte TEOG ile ilgili son gelişmeler..
5.08.2015Eğitim
TEOG yerleştirme sonuçları ne zaman açıklanacak
TEOG yerleştirme sonuçları ne zaman açıklanacak?Ortaöğretime geçiş için düzenlenen TEOG sınavları sonuçlandı. Sınav sonuçlarına göre tercih yapan öğrenciler heyecanla TEOG yerleştirme sonuçlarını bekliyor. Peki MEB TEOG yerleştirme sonuçlarını ne zaman açıklayacak? İşte MEB'den TEOG ile ilgili son açıklama..
29.07.2015Eğitim
TEOG yerleştirme sonuçları açıklandı mı
TEOG yerleştirme sonuçları açıklandı mı?Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), 2015 Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) yerleştirme sonuçları için tarih verdi. TEOG yerleştirme sonuçları 14 Ağustos´ta ilan edilecek.
27.07.2015Eğitim
TEOG yerleştirme sonuçları ne zaman açıklanacak
TEOG yerleştirme sonuçları ne zaman açıklanacak?MEB, TEOG yerleştirme sonuçlarının açıklanacağı tarihi açıkladı! Tercihlerin bitiminin ardından adaylar TEOG yerleştirme sonuçlarının ne zaman açıklanacağını merak eder oldular. MEB'in yaptığı açıklamya göre TEOG yerleştirme sonuçları 14 Ağustos'ta ilan edilecek.
24.07.2015Eğitim
TEOG yerleştirme tercih sonuçları ne zaman açıklanacak
TEOG yerleştirme tercih sonuçları ne zaman açıklanacak?MEB, TEOG yerleştirme sonuçlarının açıklanacağı tarihi açıkladı! Tercihlerin bitiminin ardından adaylar TEOG yerleştirme sonuçlarının ne zaman açıklanacağını merak eder oldular. MEB'in yaptığı açıklamya göre TEOG yerleştirme sonuçları 14 Ağustos'ta ilan edilecek.
22.07.2015Gündem
TEOG tercih işlemlerinde son gün ne zaman
TEOG tercih işlemlerinde son gün ne zaman?TEOG sonuçlarının açıklanması ile 6 Temmuz'dan itibaren tercihler başladı. Peki TEOG tercih işlemlerinda son gün ne zaman? Lise taban puanları ve kontenjanları ile ilgili son detaylar haberimizde. TEOG tercih işlemleri ve ayrıntılar için tıklayınız..
16.07.2015Eğitim
TEOG tercih işlemleri nasıl yapılır (2015 TEOG Lise taban puanları)
TEOG tercih işlemleri nasıl yapılır? (2015 TEOG Lise taban puanları)TEOG sonuçlarının açıklanması ile öğrenciler için heyecanlı tercih süreci başladı. 6 Temmuz'da başlayan TEOG tercih süresi 16 Temmuz'a kadar devam edecek. 2015 TEOG Lise taban puanları belli oldu. Peki TEOG tercih işlemleri nasıl yapılıyor ve TEOG yerleştirmeleri ile ilgili tüm detaylar haberimizde.
15.07.2015Eğitim
2015 TEOG tercihleri nasıl yapılacak Kaç puanla nerelere girilir
2015 TEOG tercihleri nasıl yapılacak? Kaç puanla nerelere girilir?Milli Eğitim Bakanlığınca (MEB), Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sistemi kapsamında öğrenciler 6-16 Temmuz tarihleri arasında 25 okul tercih yapabilecek. Peki TEOG tercihleri nasıl yapılacak? Kaç puanla hangi liseye nerelere girilir? İşte TEOG tercihlerini yaparken dikkat edilmesi gereken önemli bilgiler...
9.07.2015Eğitim
2015 TEOG tercihleri ne zaman ve nasıl yapılacak
2015 TEOG tercihleri ne zaman ve nasıl yapılacak?Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sistemi (TEOG) sonuçlarının açıklanmasının ardından öğrenciler TEOG tercihlerinin yapılacağı tarihi ve tercih işlemlerinin nasıl gerçekleştirileceğini merak eder oldular. Peki 2015 TEOG tercihleri ne zaman ve nasıl yapılacak? Detaylar haberimizde...
7.07.2015Gündem
2015-2016 yılı liselerin taban puanları ve kontenjanları
2015-2016 yılı liselerin taban puanları ve kontenjanlarıLise adayları için tercih dönemi başlıyor! Sınav sonuçlarını öğrenen öğrenciler, şimdide okulları araştırarak, hangi lisenin daha iyi olduğu konusunda bilgilenip tercihlerini yapacak. Tercih yapacak olan öğrenciler Liselerin taban ve yerleştirme puanlarını, okul kontenjan bilgilerini sayfamızdan öğrenebilirler.
1.07.2015Eğitim
TEOG sonuçları açıklandı
TEOG sonuçları açıklandıVe beklenen o büyük gün geldi. 1,5 milyon öğrencinin büyük heyecanla beklediği TEOG sınav sonuçları E-Okul üzerinden açıklandı.
14.08.2015Eğitim
MEB TEOG Yerleştirmeye Esas Puanı (YEP) ne zaman açıklanacak
MEB TEOG Yerleştirmeye Esas Puanı (YEP) ne zaman açıklanacak?MEB tarafından düzenlenen Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sistemi (TEOG) sınav sonuçlarının açıklanmasının ardından öğrenciler heyecanla Yerleştirmeye Esas Puanların açıklanmasını bekliyordu. Akşam saatlerinde yapılan açıklamaya göre TEOG yerleştirme puan sonuçları Pazartesi günü açıklanacak.
27.06.2015Eğitim
MEB / TEOG Tercih ve Yerleştirme Sonuçları Sorgulama Ekranı
MEB / TEOG Tercih ve Yerleştirme Sonuçları Sorgulama EkranıBinlerce öğrencinin 2014 - 2015 öğretim yılında öğrenim göreceği liseler belli oldu. 2014 MEB TEOG Yerleştirme Tercih Sonuçları internet adreslerinde açıklandı. TEOG tercih sonuçları songulama, hesaplama ve merak ettiğiniz herşey tüm ayrıntılarıyla haberimizde. İşte Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Uygulaması (TEOG) tercih yerleştirme sonuçları...
28.08.2014Teknoloji
MEB TEOG Tercih - Yerleştirme Sonuçları - 2014-2015
MEB TEOG Tercih - Yerleştirme Sonuçları - 2014-2015Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 8. sınıf öğrencileri için düzenlenen TEOG sınavı sonuçlarına göre yerleştirmeler yapıldı. Geçtiğimiz günlerde açıklanan TEOG tercih sonuçlarını ve hangi liseye yerleştiğinizi öğrenmek için haberimizden yardım alabilirsiniz. TEOG Yerleştirme sonuçları ve kayıt işlemleri ile ilgili detaylar burada.
26.08.2014Teknoloji
TEOG yerleştirme sonuçları bugün açıklanıyor
TEOG yerleştirme sonuçları bugün açıklanıyorMilyonlarca öğrenciyi ilgilendiren TEOG yerleştirme sonuçları bugün açıklanacak. Yerleştirilen okula öğrencilerin otomatik kayıt yapılacak.
22.08.2014Eğitim
3 bin TL teşvik için son 5 gün
3 bin TL teşvik için son 5 günBazı okullar velileri uyardı: Başvurun
13.08.2014Ekonomi
Liselere girişte MEB’in en zor yılı
Liselere girişte MEB’in en zor yılıLGS, 7 Haziran’da yapılacak. 4+4+4 eğitim sistemi kapsamında okula başlayan 60-66 aylık öğrenciler nedeniyle sınava girenlerin sayısı, 600 bin artarak 1 milyon 800 bine ulaştı.

Son yıllarda hatalı soru iddiaları, tercih ve yerleştirmelerde yaşanan kargaşayla gündeme gelen MEB’in bu yıl bir sorun yaşanmaması için sıkı tedbir alması gerekiyor.
29.01.2020Gündem
Yüzdelik dilim nedir, yüzdelik dilim hesaplama nasıl yapılır
Yüzdelik dilim nedir, yüzdelik dilim hesaplama nasıl yapılır?Liseye Geçiş Sınavı (LGS) tercih aşamasında hakkında en arama yapılan konulardan biri olan yüzdelik dilim ile ilgili merak edilenleri bir araya getirdik. Peki yüzdelik dilim nedir, yüzdelik dilim hesaplama nasıl yapılır? İşte konuyla ilgili ayrıntılar...
24.06.2019Gündem
Bakan Selçuk 3 bürokratı görevden aldı
Bakan Selçuk 3 bürokratı görevden aldıMilli Eğitim Bakanlığı’nın (MEB), liselere geçişte TEOG yerine bu yıl ilk kez uyguladığı merkezi sınav ve yerel yerleştirme sisteminde yüz binlerce öğrenciyi ilgilendiren hata yapıldığı iddiası 3 bakanlık bürokratının görevden alınmasıyla sonuçlandı...
3.08.2018Gündem

Yazar Sonuçları

Sadık GültekinMilliyet Yazarı
TEOG Rehberi-7 Sorularla TEOG tercihleri-11- TEOG SINAV SONUÇLARI HANGİ LİSELERE GİRİŞTE KULLANILACAK?Anadolu, fen ve sosyal bilimler liseleri başta olmak üzere mesleki ve teknik, Anadolu imam-hatip, çok programlı Anadolu liselerine yerleştirmelerde geçerli olacak...
2.07.2017Eğitim
Sadık GültekinMilliyet Yazarı
Bu sistem, en çok başarılı çocukları mağdur edecek!Sıcak bir haftaya girdik, 24 Haziran Çarşamba günü TEOG yerleştirme sonuçları, 25 veya 26 Haziran’da da LYS sonuçları açıklanacak, ondan sonra da tercih koşuşturması başlayacak...
22.06.2015Eğitim
Abbas GüçlüMilliyet Yazarı
MEB bu yalana kanacak mı?Kolejde okuyanlara yılda üç bin lira devlet desteği yapılacak...
26.08.2014Gündem

Benzer Haber Etiketleri

teogMEBteog yerleştirme sonuçlarıteog sonuçlarıe-okul

Teog Yerleştirme Sonuçları ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.