Ziya Selçuk

Ziya Selçuk

Son dakika Ziya Selçuk haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Ziya Selçuk gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Ziya Selçuk haber sayfamızda...

Ziya Selçuk

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.450 ziya selcuk haberi bulunmuştur.
Okullar ne zaman açılacak Yüz yüze eğitim ne zaman başlayacak
Okullar ne zaman açılacak? Yüz yüze eğitim ne zaman başlayacak?2020-2021 eğitim öğretim yılına online eğitimle başlayan öğrenciler daha sonra kademeli olarak yüz yüze eğitime geçtiler. Daha sonra koronavirüsün pik yapmasıyla birlikte kasım ayı ara tatilinin ardından tekrar online eğitime geçildi. Şu sıralar korona tablosunda yüz güldüren gelişmeler yaşanırken yüz yüze eğitim konusu takrar gündeme geldi. Şimdi öğrenciler ve veliler "Okullar ne zaman açılacak?" sorusuna cevap bulmaya çalışıyor.
19.01.2021Gündem
MEB 5, 6, 7 ve 8. Sınıf 4. ünite çalışma fasikülleri yayımlandı
MEB 5, 6, 7 ve 8. Sınıf 4. ünite çalışma fasikülleri yayımlandı!Milli Eğitim Bakanlığı 5, 6, 7 ve 8. Sınıf 4. ünite çalışma fasiküllerini yayımladı. Dördüncü ünitede 3350 soru, 49 fasikül yer alıyor. İşte o sorular...
19.01.2021Eğitim
Son dakika... Milli Eğitim Bakanından LGSye hazırlanan öğrenciler için önemli açıklama
Son dakika... Milli Eğitim Bakanı'ndan LGS'ye hazırlanan öğrenciler için önemli açıklamaGelen son dakika haberine göre; Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, ortaokul öğrencilerini yakından ilgilendiren önemli bir açıklama yaptı. Bakan Selçuk daha önce ilk 3 ünitesinin yayımlandığı çalışma fasiküllerinin 4. ünitelerinin de paylaşıldığını duyurdu.
19.01.2021Gündem
Son dakika... Milli Eğitim Bakanından flaş tatil açıklaması
Son dakika... Milli Eğitim Bakanı'ndan flaş 'tatil' açıklamasıMilli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, sosyal medya hesabından son dakika açıklamalarda bulundu. 'Bu, tatilden önceki son hafta çocuklarım' diyen Bakan Selçuk, 'Çok yoruldunuz, gayret ettiniz. Zor günlerde gayreti elden bırakmadınız, var olun' dedi.
18.01.2021Siyaset
Okullar ne zaman açılacak, 15 Şubatta okullar açılacak mı Yüz yüze eğitim başlıyor mu, sınavlar nasıl olacak
Okullar ne zaman açılacak, 15 Şubat'ta okullar açılacak mı? Yüz yüze eğitim başlıyor mu, sınavlar nasıl olacak?Uzaktan eğitim dönemi ne zaman bitecek sorusu öğrencilerin hafızasını meşgul eden konulardan. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, okulların açılacağı tarihe ve eğitimcilerin kovid-19 aşısı sürecine ilişkin son dakika açıklaması yaptı. Yüz yüze eğitimin başlayacağı günü bekleyen öğrenci, öğretmen ve velilere müjdeyi verdi. İlk ve ortaokullarda sınavlar iptal edilmişti. Peki, 15 Şubat'ta okullar açılıyor mu, sınavlar olacak mı? Öğretmenler koronavirüs aşısı olacak mı, ne zaman olacak?
18.01.2021Gündem
Kar yağdı yasaklar unutuldu
Kar yağdı yasaklar unutulduUzun süredir beklenen kar yağışı, hafta sonu uygulanan sokak kısıtlamasını unutturdu. Çocuklarıyla birlikte sokağa dökülen vatandaşlardan kimi kartopu oynadı kimi horon tepti. Karın yaşamı olumsuz etkilediği illerde ise yasaktan muaf olanlar işlerine gitmekte zorlandı. Yalova ile Sakarya’da mahsur kalan 29 kişi kurtarıldı. Yurdun doğusu ise adeta buz kesti
18.01.2021Gündem
Son dakika... Bakan Selçuktan flaş yüz yüze eğitim açıklaması
Son dakika... Bakan Selçuk'tan flaş yüz yüze eğitim açıklaması!Son dakika haberine göre; Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk koronavirüs salgını döneminde eğitim hakkında merak edilen başlıkları CNN TÜRK’te değerlendirdi. Yüz yüze eğitim ne zaman başlayacak? Uzaktan eğitimde ders notları ve karneler nasıl verilecek? 15 Şubat'ta okullar açılacak mı? gibi sorulara açıklık getiren Bakan Selçuk, "15 Şubat'ta okulları açmakla ilgili bir ilke kararı aldık. 2 gün 2 gün bölmek gibi ya da belli sınıflar seviyesinde kademeli olarak açmak gibi çok farklı senaryolarımız var." ifadelerini kullandı.
18.01.2021Gündem
Bakan Selçuktan yüz yüze eğitim açıklaması
Bakan Selçuk'tan yüz yüze eğitim açıklamasıMilli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk salgın döneminde eğitim hakkında merak edilenleri CNN TÜRK’te değerlendirdi. Yüz yüze eğitimle ilgili açıklama yapan Selçuk, "15 Şubat'ta okulların açılması ile ilgili ilke kararı var. 15 Şubat'tan 10 gün önce net bir tablo karşımıza çıkar." dedi.
17.01.2021Televizyon
AÖL sınav tarihleri açıklandı Açık lise (AÖL) sınavları ne zaman ve nasıl yapılacak 2021, online mı
AÖL sınav tarihleri açıklandı! Açık lise (AÖL) sınavları ne zaman ve nasıl yapılacak 2021, online mı?AÖL sınav tarihleri ile ilgili yeni gelişme gündeme geldi . 5-6 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecek olan AÖL sınavları koronavirüs nedeniyle ertelenmişti. Milli Eğitim Bakanı Selçuk, Açık Öğretim Okulları sınavları ile ilgili açıklama yaptı. Peki AÖL sınavları ne zaman yapılacak 2021? AÖL kayıt yenileme tarihleri belli oldu mu?
17.01.2021Gündem
Açık Öğretim Okulları sınavı ne zaman yapılacak Bakan Selçuk tarih verdi İşte AÖL 1.ve 2.dönem sınav tarihleri...
Açık Öğretim Okulları sınavı ne zaman yapılacak? Bakan Selçuk tarih verdi! İşte AÖL 1.ve 2.dönem sınav tarihleri...Açık Öğretim Okulları sınav tarihleri ile ilgili son dakika gelişmeleri gündemde yer alıyor. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Açık Öğretim Okulları sınavlarının yapılacağı tarih ile ilgili bir açıklamada bulundu. Peki 2021 Açık Öğretim Okulları sınavı ne zaman yapılacak? İşte 1.ve 2.dönem sınav tarihleri...
16.01.2021Gündem
Tarih açıklandı mı Sözleşmeli öğretmenlik (Öğretmen atamaları) başvuruları ne zaman
Tarih açıklandı mı? Sözleşmeli öğretmenlik (Öğretmen atamaları) başvuruları ne zaman?Yeni yılda binlerce öğretmen adayı öğretmen atamaları ile ilgili müjdeli bir haber bekliyor. Ocak ayı nedeniyle sözleşmeli öğretmenlik başvuruları için sabırsız bir bekleyiş söz konusu... Önceki gün konuya ilişkin Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'tan çok önemli açıklamalar geldi. İşte ayrıntılar...
15.01.2021Gündem
Bakan Selçuk Ziya Öğretmen Bizim Okulda etkinliğini mezunu olduğu liseden başlattı
Bakan Selçuk 'Ziya Öğretmen Bizim Okulda' etkinliğini mezunu olduğu liseden başlattıMilli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, "Gençlere bakarken bakan olmanın aklıma bile gelmediği o yaşlarımın anıları canlandı. Gördüm ki Taş Mektep'te seneler, suretler değişiyor ama o kurumsal duruş, köklü gelenekler ve aidiyet duygusu değişmiyor." ifadesini kullandı.
15.01.2021Gündem
MEBden öğretmenlere, Tasarım Beceri Atölyeleri için kılavuz kitap
MEB'den öğretmenlere, Tasarım Beceri Atölyeleri için kılavuz kitapMilli Eğitim Bakanlığı (MEB), Tasarım Beceri Atölyelerinin (TBA) kullanımında öğretmenlere destek olmak amacıyla öğretmen kılavuz kitabı hazırladı. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, "Öğrencilerimizin kendisini, meslekleri ve çevrelerini tanımalarına yardımcı olacak tasarım beceri atölyelerini çok önemsiyor ve yaygınlaştırmaya çalışıyoruz" dedi.
15.01.2021Gündem
Karneler nasıl olacak, verilecek mi 2021 Karneler ne zaman verilecek
Karneler nasıl olacak, verilecek mi 2021? Karneler ne zaman verilecek?Karnelerle ilgili gelişmeler öğrenciler tarafından merak ediliyor. Koronavirüs nedeniyle okullarda yüz yüze eğitim yerine uzaktan eğitime geçilmişti. Uzaktan eğitime geçilmesinden sonra karne günü yaklaşırken karnelerin verilip verilmeyeceği ve karne günü ile ilgili detaylar merak konusu. Peki karneler alınacak mı, ne zaman verilecek 2021?
13.01.2021Gündem
15 tatil ne zaman, 2021 sömestr tatili ne zaman başlıyor, kaç gün sürecek MEB 2021 iş takvimi...
15 tatil ne zaman, 2021 sömestr tatili ne zaman başlıyor, kaç gün sürecek? MEB 2021 iş takvimi...Yarıyıl tatili için geri sayım başladı. Milli Eğitim Bakanlığı koronavirüs nedeniyle okullarda yüz yüze eğitime ara vermişti ve öğrenciler uzaktan eğitimle derslerine devam ediyor. Öğrenciler, veliler ve öğretmenler birinci dönem sonu 15 tatil tarihini ve kaç gün olduğunu araştırıyor. Sömestr tatili ne zaman başlıyor, ne zaman bitiyor?
12.01.2021Gündem
Karne verilecek mi İlkokul, ortaokul, lise e Karne nedir 2021 / 1. Dönem ders notları...
Karne verilecek mi? İlkokul, ortaokul, lise 'e Karne' nedir? 2021 / 1. Dönem ders notları...Ocak ayının ikinci haftasında olmamızla birlikte ilkokul, ortaokul, lise öğrencilerinde karne heyecanı başladı. 25 Ocak'ta başlayacak olan 15 tatil öncesinde karne almaya alışık olan öğrencileri bu yıl neler bekliyor merak konusu. Milyonlarca öğrenci karne verilecek mi, e karne nedir sorularına cevap ararken, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yanıt gecikmedi. İşte MEB'in karne açıklaması...
12.01.2021Gündem
Bayrak töreni
Bayrak töreniMilli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un, “Okulların bahçesinde İstiklal Marşı okunsun” çağrısına Ege’deki okullar da katıldı...
11.01.2021Ege
Bakan Selçuk’tan duygulandıran paylaşım: İlk bayrak töreninde...
Bakan Selçuk’tan duygulandıran paylaşım: İlk bayrak töreninde...Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, İstiklal Marşı'nı okumak için Sivas'ın Şarkışla ilçesinde okul bahçesine giden 96 yaşındaki Fermude Cangül ile ilk bayrak töreninde yan yana saygı duruşunda bulunmak istediğini bildirdi.
11.01.2021Gündem
Bakan Selçuk: Öğrencisiz bayrak töreni olmuyor
Bakan Selçuk: Öğrencisiz bayrak töreni olmuyorMilli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, okul bahçesinde öğretmenlerin katılımı ile gerçekleştirilen bayrak töreninin fotoğrafını paylaşarak, "Öğrencisiz bayrak töreni olmuyor; çocuklarımızın sesinde yükselen millî marşımız avlularda yankılanmalı" dedi.
11.01.2021Siyaset
Tüm Türkiyede aynı anda yaşandı Pencereye koştular
Tüm Türkiye'de aynı anda yaşandı! Pencereye koştularMilli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un çağrısının ardından 81 ilde bu sabah saat 10.00'da okullarda ve evlerde İstiklal marşı okundu. Tüm okulların bahçesinde bayrak töreni yapıldı. Tüm Türkiye genelinde okul bahçelerinde düzenlenen bayrak töreninde okul yöneticileri, personel ve çevre esnaf saygı duruşunda bulunup hep bir ağızdan İstiklal Marşı'nı okudu. Evlerinin balkonuna çıkan vatandaşlar da Milli Marşa eşlik etti.
11.01.2021Gündem
Bu sabah saat 10.00  Tüm Türkiyede aynı anda gerçekleşti
Bu sabah saat 10.00! Tüm Türkiye'de aynı anda gerçekleştiMilli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un çağrısının ardından 81 ilde bu sabah saat 10.00'da okullarda ve evlerde İstiklal marşı okundu. Tüm okulların bahçesinde bayrak töreni yapıldı. Tüm Türkiye genelinde okul bahçelerinde düzenlenen bayrak töreninde okul yöneticileri, personel ve çevre esnaf saygı duruşunda bulunup hep bir ağızdan İstiklal Marşı'nı okudu. Evlerinin balkonuna çıkan vatandaşlar da Milli Marşa eşlik etti.
11.01.2021Gündem
Bakan Selçuktan öğretmen atamalarıyla ilgili açıklama
Bakan Selçuk'tan öğretmen atamalarıyla ilgili açıklamaBinlerce öğretmenin merakla beklediği atamalarla ilgili Milli Eğitim Bakanı Selçuk açıklama yaptı. Kısa sürede takvimin netleşeceğini söyleyen Selçuk, "Çok net bir tarih vermek mümkün değil ama çok uzun süreceğini sanmıyorum" dedi.
11.01.2021Gündem
Son dakika... 81 ilde İstiklal Marşı okundu
Son dakika... 81 ilde İstiklal Marşı okundu!Gelen son dakika haberine göre; Yeni haftaya başlarken Türkiye'nin dört bir yanındaki okullarda İstiklal Marşı okundu. Saat 10.00 itibarıyla tüm okulların bahçesinde bayrak töreni yapıldı.
11.01.2021Gündem
Anlamlı ziyaret
Anlamlı ziyaretKültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un eşi Pervin Ersoy ile Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un eşi Rana Selçuk, önceki gün Beylerbeyi Sabancı Olgunlaşma Enstitüleri’ni ziyaret etti.
11.01.2021Cadde
Son dakika... MEB duyurdu 11 Ocakta tüm okullarda yapılacak
Son dakika... MEB duyurdu! 11 Ocak'ta tüm okullarda yapılacakMilli Eğitim Bakanlığı'ndan son dakika açıklaması yapıldı. Yarın saat 10.00'da tüm okulların bahçesinde bayrak töreninin yapılacağı ve İstiklal Marşı'nın okunacağı bildirildi.
10.01.2021Gündem
Bakan Selçuk, MEB çalışanı Ziya Selçuk ile görüştü
Bakan Selçuk, MEB çalışanı 'Ziya Selçuk' ile görüştüMilli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, kendisiyle aynı ismi ve soyismi taşıyan bakanlık çalışanı ile yaptığı görüşmenin fotoğrafını paylaşarak, "MEB'im Çağrı Merkezi'nde çalışıyor ve doğal olarak telefonları 'Buyurun ben Ziya Selçuk size nasıl yardımcı olabilirim?' diye açıyor. Gerisini siz hayal edin" dedi.
10.01.2021Gündem
Karneler verilecek mi Lise, Ortaokul, İlköğretimde birinci dönem karneleri dağıtılacak mı
Karneler verilecek mi? Lise, Ortaokul, İlköğretim'de birinci dönem karneleri dağıtılacak mı?Ocak ayına girilmesiyle birlikte binlerce öğrenci ve veli tarafından en merak edilen sorular arasında Karneler verilecek mi soruusu geliyor. Uzaktan eğitim sürecinin 22 Ocak tarihine kadar uzatıldığının duyurulmasının ardından yarıyıl tatilinin ne zaman başlayacağına dair detaylarda MEB tarafından açıklanmıştı. Okulların yarıyıl tatiline girmesine kısa bir süre kala öğrenci ve veliler Lise, Ortaokul ve İlkokul öğrencilerine karne dağıtılacak mı sorusuna yanıt arıyor. İşte merak edilen detaylar...
8.01.2021Eğitim
Arnavutluk ile  yeni bir sayfa
Arnavutluk ile yeni bir sayfaCumhurbaşkanı Erdoğan, Arnavutluk Başbakanı Rama’yı ağırladı. Erdoğan, “FETÖ’nün iki ülke arasındaki ilişkileri zehirlemesine izin vermeyeceğiz” derken Rama, “İlişkilerde yeni sayfa açmak için güçlü bir irade gördük” dedi
7.01.2021Siyaset
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğandan net mesaj: İlişkileri zehirlemesine izin vermeyeceğiz
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan net mesaj: İlişkileri zehirlemesine izin vermeyeceğizGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Arnavutluk Başbakanı Rama ile ortak basın toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, "FETÖ'nün iki ülke arasındaki ilişkileri zehirlemesine izin vermeyeceğiz." ifadelerini kullandı.
7.01.2021Siyaset
LGS ocak ayı örnek soruları 2021 yayımlandı Ocak ayı LGS örnek soruları, sayısal ve sözel kitapçıkları için TIKLA
LGS ocak ayı örnek soruları 2021 yayımlandı! Ocak ayı LGS örnek soruları, sayısal ve sözel kitapçıkları için TIKLA!LGS ocak ayı örnek soruları kitapçığı yayımlandı. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, konu ile ilgili sosyal medya hesabı Twitter'da açıklama yaptı. Öğrenciler ocak LGS örnek sorularını araştırıyorlar. İşte 2021 ocak ayı LGS örnek soruları kitapçıkları...
6.01.2021Gündem
Son dakika... Arnavutluk Başbakanı Beştepede Cumhurbaşkanı Erdoğan karşıladı
Son dakika... Arnavutluk Başbakanı Beştepe'de! Cumhurbaşkanı Erdoğan karşıladıGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Arnavutluk Başbakanı Rama'yı resmi törenle karşıladı.
6.01.2021Siyaset
Son dakika... Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuktan LGS açıklaması
Son dakika... Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'tan 'LGS' açıklamasıMilli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Liselere Geçiş Sistemi (LGS) kapsamında yapılacak merkezî sınava katılacak öğrenciler için ocak ayı örnek soru kitapçığının yayımlandığını duyurdu.
6.01.2021Gündem
Son dakika... İşte MEB’in 2021 yol haritası
Son dakika... İşte MEB’in 2021 yol haritası!Koronavirüs nedeniyle çoğunluğu uzaktan eğitimle geçen zor bir yılı geride bırakan MEB’in, 2021’de ana gündemi eğitimde dijitalleşme olacak. Bu kapsamda yeni yılda 500 bin tablet dağıtımını tamamlayacaklarını belirten Bakan Ziya Selçuk, Tasarım Beceri Atölyeleri sayısını da 100 bine çıkarmayı hedeflediklerini kaydetti
6.01.2021Eğitim
Son dakika haberleri: Milli Eğitim Bakanı duyurdu 81 ile gönderildi
Son dakika haberleri: Milli Eğitim Bakanı duyurdu! 81 ile gönderildi Gelen son dakika haberine göre; Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk yaptığı açıklamada yüz yüze eğitimle ilgili çok kritik bilgiler verdi. Bakan Selçuk'un eğitimde yüz yüze, sınıfta canlı olarak başlaması için oluşması gereken şartları beklediklerini bunun için de belirledikleri tarihin ne zaman olduğunu duyurdu.
5.01.2021Siyaset
2020-2021 eğitim öğretim yılında Okullar ne zaman açılacak Yüz yüze eğitim ikinci dönem başlayacak mı
2020-2021 eğitim öğretim yılında Okullar ne zaman açılacak? Yüz yüze eğitim ikinci dönem başlayacak mı?Binlerce öğrenci ve veli tarafından merak edilen konular arasında ilk sırada yer alan Okullar ne zaman açılacak sorusunun yanıtları ve detayları şekillenmeye başladı. 22 Ocak tarihinde uzaktan eğitim ve birinci dönem sona erecek. 25 Ocak'ta başlayacak olan Yarıyıl tatili Nisan ara tatilinin eklenmesi ile 21 güne uzayacak. 15 Şubat 2021 tarihinde ise Okullar yeniden açılacak. Peki Okulların açılması ile birlikte yüz yüze eğitim de başlayacak mı?
4.01.2021Gündem
Bakan Selçuk: Salgın sona erecek, okullarda sosyal mesafesiz eğitime devam edeceğiz
Bakan Selçuk: Salgın sona erecek, okullarda sosyal mesafesiz eğitime devam edeceğizMilli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, "Salgın sona erecek, okullarda sosyal mesafesiz eğitime devam edeceğiz." ifadesini kullandı.
4.01.2021Gündem
Öğretmen atamaları 2021 ne zaman Öğretmen atamaları kontenjanları belirlendi mi
Öğretmen atamaları 2021 ne zaman? Öğretmen atamaları kontenjanları belirlendi mi?Öğretmen atamalarını dört gözle bekleyen adaylar, öğretmen atamaları 2021 ne zaman, kontenjanları belirlendi mi sorularını yöneltiyor. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ise geçtiğimiz günlerde konuya ilişkin açıklama yaptı. Kadrolara ve bütçelere yönelik açıklamalar yapan bakan şunları söyledi...
2.01.2021Gündem
Uzaktan eğitimde ‘puanla’ değerlendirme
Uzaktan eğitimde ‘puanla’ değerlendirmeOrtaöğretim Kurumları Yönetmeliği’nde yapılan değişiklik ile liselerde ihtiyaç duyulması halinde uzaktan sınav yapılmasını engelleyen hüküm kaldırıldı.
2.01.2021Eğitim
Bakan Selçuktan, boş sınıf paylaşımı
Bakan Selçuk'tan, 'boş sınıf' paylaşımı!Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, sosyal medya hesabından boş bir sınıfın fotoğrafını paylaşarak, "2021 yılında en kısa sürede kavuşmak ümidiyle" dedi.
31.12.2020Siyaset
Öğrencilere dijital karne
Öğrencilere dijital karneMilli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, “Aşı takvimine bağlı olarak yaşlılar, hekimlerimizden, sağlık çalışanlarımızdan, hemşirelerimizden sonraki ekipte öğretmenlerin de yer alması noktasında ilkesel olarak müzakerelerimiz var” dedi.
31.12.2020Siyaset
Son dakika... Milli Eğitim Bakanından uzaktan eğitim ve karne açıklaması
Son dakika... Milli Eğitim Bakanı'ndan uzaktan eğitim ve karne açıklamasıGelen son dakika haberine göre; Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk AA Editör Masası'nda önemli açıklamalarda bulunuyor. Yüz yüze karnenin verilmeyeceğini açıklayan Bakan Selçuk, 'Dijital karne söz konusu. Liseler için birinci dönemle ilgili notlandırma süreci bittikten sonra karne olabilir' dedi.
30.12.2020Siyaset
Maltepede Aylin Sözeri öldüren kişinin binaya giriş anı kamerada
Maltepe'de Aylin Sözer'i öldüren kişinin binaya giriş anı kameradaİstanbul Aydın Üniversitesi’nde öğretim üyesi Aylin Sözer, Kemal Ayyıldız adlı erkek tarafından boğazı kesilerek öldürüldü. Katil, cesedi yakarken polis ekiplerince yakalandı. Vahşi cinayete tepki yağarken Türkiye, Aylin hoca için tek ses oldu. Öte yandan Aylin Sözer'i öldüren Kemal Ayyıldız'ın binaya giriş anına ilişkin güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.
30.12.2020Haberler
Son dakika Aylin Sözer cinayetinde flaş gelişme İşte caninin fotoğrafı
Son dakika! Aylin Sözer cinayetinde flaş gelişme! İşte caninin fotoğrafıSon dakika haberlere göre, İstanbul Aydın Üniversitesi’nde öğretim üyesi Aylin Sözer, Kemal Ayyıldız adlı erkek tarafından boğazı kesilerek öldürüldü. Katil, cesedi yakarken polis ekiplerince yakalandı. Vahşi cinayete tepki yağarken Türkiye, Aylin hoca için tek ses oldu. Öte yandan Aylin Sözer'i öldüren Kemal Ayyıldız'ın binaya giriş anına ilişkin güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı. Caninin, Emniyet'teki işlemlerinin bitmesinin ardından adliyeye sevk edildiği belirtildi.
30.12.2020Gündem
Milli Eğitim Bakanından Aylin Sözer için başsağlığı mesajı
Milli Eğitim Bakanı'ndan Aylin Sözer için başsağlığı mesajıİstanbul Maltepe'de bir kişi eski sevgilisi olduğu iddia edilen kadının önce boğazını kesti. Ardından üzerine yanıcı madde döktükten sonra ateşe verdi. Özel bir üniversitede öğretim görevlisi olan Aylin Sözer feci şekilde hayatını kaybetti. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk yaşanan vahşetle ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı.
29.12.2020Siyaset
Laf atma kavgasında kan aktı
'Laf atma' kavgasında kan aktıAntalya'nın tarihi semti Kaleiçi'nde, iki kadın müşterisine laf attığı iddiasıyla yan taraftaki restoran çalışanlarından Ziya Selçuk'u bıçaklayarak öldüren Yakup İskender, 14 yıl 2 ay hapis cezasına çarptırıldı.
29.12.2020Gündem
Tenisle tanışan köylüler kendi imkanlarıyla yaptıkları kortta raket sallıyor
Tenisle tanışan köylüler kendi imkanlarıyla yaptıkları kortta raket sallıyorŞanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde beden eğitimi öğretmeni sayesinde tenisle tanışan köylüler kendi imkanlarıyla yaptıkları toprak kortta yöresel kıyafetleriyle raket sallıyor.
28.12.2020Haberler
Bakan Selçuk duyurdu 60 bin öğrenci daha tablet bilgisayara kavuşacak
Bakan Selçuk duyurdu! 60 bin öğrenci daha tablet bilgisayara kavuşacakMilli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, "Televizyon kanallarında bütün dersler tekrarlanarak işleniyor ve bizim çocuklarımıza soracağımız konuların tamamı aslında televizyonda var. Ama biz Türkiye olarak bununla yetinmiyoruz, daha ilerisini istiyoruz ve her bir çocuğumuza ulaşmanın yollarını artırmaya gayret ediyoruz" dedi.
28.12.2020Teknoloji
Bakan Selçuk, Mehmet Akifi öğrencilerin hazırladığı kliple andı
Bakan Selçuk, Mehmet Akif'i öğrencilerin hazırladığı kliple andıMilli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, İstiklal Marşı'nın şairi Mehmet Akif Ersoy'un 84'üncü ölüm yıl dönümü nedeniyle lise öğrencilerinin hazırladığı özel videoyu sosyal medya hesabından paylaştı.
27.12.2020Siyaset
Erdoğan: 2021 yılı reform yılı olacak
Erdoğan: 2021 yılı reform yılı olacakGölbaşı Şehir Geçişi açılış törenine İstanbul’dan canlı bağlantıyla katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, ‘Reformları, hedeflerimize uygun şekilde çıtayı sürekli yükselterek sürdürüyoruz’ diye konuştu
27.12.2020Siyaset
‘Ocak sonunda 500 bin tablet yerine ulaşacak’
‘Ocak sonunda 500 bin tablet yerine ulaşacak’Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, aylık 25 GB interneti de olan 500 bin tabletin, ocak ayının sonunda yerine ulaşmış olacağını bildirdi.
27.12.2020Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

ziya selçukmilli eğitim bakanımebyüz yüze eğitimne zaman

Ziya Selçuk ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.