5 Haziran

5 Haziran

Son dakika 5 Haziran haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan 5 Haziran gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan 5 Haziran haber sayfamızda...

5 Haziran

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 35.510 5 haziran haberi bulunmuştur.
LGS TERCİHİ NASIL YAPILIR? LGS tercih sonuçları ne zaman açıklanacak? 2022 Kılavuz
LGS TERCİHİ NASIL YAPILIR? LGS tercih sonuçları ne zaman açıklanacak? 2022 KılavuzLGS tercih yapma robotu - ekranı bugün erişime açılacak. 2022 LGS kılavuzunda yer alan tarihler arasında LGS tercihi yapılabilecek. Bugün başlayacak olan LGS tercihleri 20 Temmuz saat 17.00'ye kadar sürecek. Peki LGS tercih nasıl, nereden yapılır? MEB konuya ilişkin detayları paylaştı. İşte 2022 LGS tercih yapma robotu - ekranı haberimizin devamında...
4.07.2022Gündem
LGS lise tercihi yapma (Tercih Robotu): 2022 LGS tercih nasıl, nereden yapılır? LGS tercih işlemleri ne zaman bitiyor, sonuçlar hangi tarihte açıklanacak?
LGS lise tercihi yapma (Tercih Robotu): 2022 LGS tercih nasıl, nereden yapılır? LGS tercih işlemleri ne zaman bitiyor, sonuçlar hangi tarihte açıklanacak?Liselere Geçiş sistemi sınavı 5 Haziran günü gerçekleşti ve sonuçlarda 30 Haziran günü erişime sunuldu. Sınavın ardından tercih işlemleri için beklenen tercih kılavuzu yayımlandı. Milli Eğitim Bakanlığı LGS tercih sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, LGS tercih robotu...
3.07.2022Eğitim
LGS açıklandı 193 şampiyon var
LGS açıklandı 193 şampiyon varLGS kapsamında düzenlenen merkezi sınav sonuçları açıklandı. 193 öğrenci, 500 tam puan alarak şampiyon oldu. Tercihler 4-20 Temmuz tarihleri arasında yapılacak. Öğrencilerin LGS puanıyla alan okullar arasından 10 tercih hakkı var.
1.07.2022Eğitim
2022 LGS SONUÇ ÖĞRENME EKRANI TIKLA || SON DAKİKA LGS sonuçları ilan edildi! MEB LGS sonuç sorgulama (meb.gov.tr) sayfası...
2022 LGS SONUÇ ÖĞRENME EKRANI TIKLA || SON DAKİKA LGS sonuçları ilan edildi! MEB LGS sonuç sorgulama (meb.gov.tr) sayfası...LGS sonuçları sorgulama ekranı Milli Eğitim Bakanlığı tarafından açılmıştı. 5 Haziran tarihinde yapılan LGS sınavına giren adaylar sonuçların açıklanacağı tarihi ve saati beklerken MEB sonuçları sabah saatlerinde duyurdu. LGS sonuçlarının açıklanmasıyla beraber nasıl öğrenileceği merak ediliyor. İşte LGS sonuç sorgulama ekranı...
30.06.2022Gündem
LGS 2022 lise taban ve tavan puanları belli oldu mu, yüzdelik dilimler açıklandı mı? Kaç puanla hangi liseye gidilir?
LGS 2022 lise taban ve tavan puanları belli oldu mu, yüzdelik dilimler açıklandı mı? Kaç puanla hangi liseye gidilir?Milli Eğitim Bakanlığı LGS sonuçlarının 30 Haziran'da duyurulacağını belirtmişti. Bu sabah MEB büyük heyecana nokta koydu ve sonuçları ilan etti. Bu gelişmenin hemen ardından 2022 LGS taban ve tavan puanları ile yüzdelik dilimleri merak dilmeye başlandı. Peki, LGS 2022 lise taban ve tavan puanları belli oldu mu, yüzdelik dilimler açıklandı mı?
30.06.2022Eğitim
Son dakika... LGS sonuçları açıklandı
Son dakika... LGS sonuçları açıklandıLiselere Geçiş Sistemi (LGS) sınav sonuçları açıklandı. Sınava 48 farklı ilden katılan 193 öğrenci tüm soruları doğru yanıtlayarak 500 tam puan aldı.
30.06.2022Gündem
Meraklı bekleyiş! LGS 2022 sonuçları açıklanıyor! LGS MEB sonuç sorgulama ekranı...
Meraklı bekleyiş! LGS 2022 sonuçları açıklanıyor! LGS MEB sonuç sorgulama ekranı...Liselere Geçiş Sınavı (LGS) 5 Haziran tarihinde MEB tarafından 81 ilde uygulandı. LGS sınavının tamamlanmasının ardından gözler sonuçların açıklanacağı tarihe çevrildi. Binlerce adayın merak içerisinde beklediği LGS sonuçlarının açıklanacağı tarihi MEB duyurdu. Peki LGS sonuçları ne zaman hangi tarihte saat kaçta açıklanacak?
29.06.2022Bilgi Rehberi
LGS sonuç tarihini MEB duyurdu! LGS MEB sonuç sorgulama ekranı
LGS sonuç tarihini MEB duyurdu! LGS MEB sonuç sorgulama ekranıLGS sonuçları için adayların heyecanlı bekleyişi sürüyor. 5 Haziran tarihinde gerçekleştirilen Liselere Geçiş Sınavı (LGS) sınavının hemen ardından sınav soru kitapçıkları ve cevap anahtarları adayların erişimine açıldı. Sonuçların açıklanacağı tarihi bekleyen adaylara sevindiren haber MEB'den geldi. Peki LGS 2022 sonuçları ne zaman saat kaçta açıklanacak?
28.06.2022Gündem
Kayıp emlakçıyı başına keserle vurup, halıya sardıktan sonra gömmüş
Kayıp emlakçıyı başına keserle vurup, halıya sardıktan sonra gömmüşAntalya'nın Alanya ilçesinde kaybolan emlakçı Ahmet Ataoğlu'nun (34), toprağa gömülü cansız bedeni bulundu. Polis, şüphelinin ormandaki barakada kalan B.K. olduğunu belirleyip, gözaltına aldı. Sorgusunda cinayeti itiraf eden B.K., çıkan tartışmada başına keserle vurduğu Ataoğlu'nu halıya sarıp, toprağa gömdüğünü söyledi.
24.06.2022Gündem
2022 LGS sonuçları ne zaman hangi tarihte açıklanacak? MEB LGS sonuç tarihini duyurdu!
2022 LGS sonuçları ne zaman hangi tarihte açıklanacak? MEB LGS sonuç tarihini duyurdu!İyi bir kariyer için Lise eğitiminin öneminin farkında olan adaylar Liselere Geçiş Sınavı (LGS)'de 5 Haziran tarihinde ter döktü. Sınavın tamamlanmasının ardından soru ve cevaplar adayların erişimine açılırken gözler şimdilerde LGS sonuçlarının açıklanacağı tarihe çevrildi. Peki LGS 2022 sonuçları hangi tarihte açıklanacak?
24.06.2022Gündem
LGS sonuçları 2022 ne zaman açıklanacak? MEB LGS sonuçlarına nereden bakılır?
LGS sonuçları 2022 ne zaman açıklanacak? MEB LGS sonuçlarına nereden bakılır?Liseye Geçiş Sınavı (LGS) geçtiğimiz günlerde uygulandı. 8. Sınıfların katılım sağladığı LGS ardından sonuçlar merak edilmeye başladı. LGS sonuçları 2022 ne zaman açıklanacak sorusu gündeme gelirken MEB, LGS sonuç tarihini kılavuzda yayımladı. İşte 8. sınıf öğrencilerini ilgilendiren LGS sonuçları 2022 tarihi...
22.06.2022Gündem
LGS sonuçları bu hafta açıklanır mı? MEB LGS sonuç tarihini duyurdu
LGS sonuçları bu hafta açıklanır mı? MEB LGS sonuç tarihini duyurduLGS sonuçları için geri sayım devam ediyor. 5 Haziran tarihinde gerçekleştirilen LGS sınavının ardından sonuçların açıklanacağı tarihi merak içerisinde bekleyen adaylar MEB'in yapacağı sonuç açıklama takvimine gözünü dikti. Peki LGS sonuçları ne zaman hangi tarihte açıklanacak?
21.06.2022Gündem
Babalar Günü 19 Haziran bugün mü? Babalar Günü bugün mü kutlanıyor? İşte en anlamlı Babalar Günü hediye önerileri...
Babalar Günü 19 Haziran bugün mü? Babalar Günü bugün mü kutlanıyor? İşte en anlamlı Babalar Günü hediye önerileri...Babalar Günü her yıl Haziran ayının üçüncü Pazar günü kutlanıyor. Babalar Günü öncesinde henüz hediyesini almayan veya hediye önerisi araştırmasını sürdüren bireyler Babalar Günü ne zaman bu Pazar mı sorusuna yanıt arıyor. İşte Babalar Günü tarihi ve hediye önerileri...
18.06.2022 Gündem
BABALAR GÜNÜ bu pazar mı, ayın kaçında? 2022 Babalar Günü mesajları ve en güzel hediye seçenekleri
BABALAR GÜNÜ bu pazar mı, ayın kaçında? 2022 Babalar Günü mesajları ve en güzel hediye seçenekleriBabalar Günü için geri sayım başladı. Tüm dünyada kutlanan Babalar Günü ülkemizde Haziran ayında kutlanmaktadır. Babalar Günü bu yıl hangi tarihe denk geliyor merak konusu. İşte 2022 Babalar Günü için mesajlar ve hediye seçenekleri.
17.06.2022Gündem
Amazon’da kaybolmamışlar cinayete kurban gitmişler
Amazon’da kaybolmamışlar cinayete kurban gitmişlerAraştırma için 5 Haziran’da Amazon ormanlarına giden İngiliz gazeteci Dom Phillips ve Brezilyalı uzman Bruna Pereira’nın korkunç bir cinayete kurban gittiği ortaya çıktı.
17.06.2022Dünya
Haftalık korona tablosu ve vaka sayısı son durumu! 06-12 Haziran 2022 koronavirüs tablosu
Haftalık korona tablosu ve vaka sayısı son durumu! 06-12 Haziran 2022 koronavirüs tablosuHaftalık koronavirüs tablosu, Sağlık Bakanlığı tarafından yayımlandı. Son olarak 30 Mayıs - 5 Haziran tablosu gelmiş ve vaka sayısı ise 7 bin 322 olarak kayda geçmişti. Günlük olarak paylaşılan kovid tablosu, vaka oranlarının düşüşü ile haftalık olarak erşime sunuluyor. İşte, son dakika 6-12 Haziran haftalık korona tablosu...
16.06.2022Gündem
MEB tarafından 2022 LGS sonuçları açıklandı mı, ne zaman belli olacak?
MEB tarafından 2022 LGS sonuçları açıklandı mı, ne zaman belli olacak? Liselere Geçiş Sistemi sınavı 5 Haziran'da yapıldı. Sınav sonrası soru ve cevaplar yayımlanırken sonuçlar sabırsızlıkla bekleniyor. Tam tarih konusunda tereddüt yaşayanlar "LGS sonuçları ne zaman açıklandı mı, ne zaman açıklanacak?" sorusuna cevap arıyor.
16.06.2022Eğitim
Kraliçe Elizabeth'in tek rakibi var! 2 yıl daha sürerse zirveye oturacak
Kraliçe Elizabeth'in tek rakibi var! 2 yıl daha sürerse zirveye oturacakGeçtiğimiz hafta 'Platin Jübile' yapan Kraliçe II. Elizabeth'in tahta geçişinin 70'inci yıl dönümü kutlamaları gündemdeydi. Tahta kalış süresiyle adını tarihe yazdıran II. Elizabeth hükümdarlığını 2 yıl daha sürdürürse zirveye oturacak.
16.06.2022Cadde
Son 2 haftada 19 kişi Kovid’den öldü
Son 2 haftada 19 kişi Kovid’den öldüSağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın ay başında, bundan sonra haftalık olarak açıklanacağını duyurduğu Kovid-19 verileri öncekigün paylaşıldı. Haftalık iyileşen sayısı vaka sayısını yine geçti.
15.06.2022Gündem
Haftalık korona tablosu son durumu: 30 Mayıs - 5 Haziran vaka - vefat sayısı ile aşı haritası
Haftalık korona tablosu son durumu: 30 Mayıs - 5 Haziran vaka - vefat sayısı ile aşı haritasıKoronavirüs tablosu, Sağlık Bakanlığı sayfasından artık haftalık olarak yayımlanıyor. Bakan Fahrettin Koca'nın açıklaması ile gözler haftalık gelecek vaka sayısının paylaşılacağoı covid-19 sayfasına çevrildi. İşte, 30 Mayıs-5 Haziran koronavirüs tablosu...
14.06.2022Gündem
2022 LGS sonuçları için geri sayım! LGS sonuçları ne zaman açıklanacak? MEB tarihi duyurdu
2022 LGS sonuçları için geri sayım! LGS sonuçları ne zaman açıklanacak? MEB tarihi duyurduLiselere Geçiş Sınavı (LGS) MEB tarafından 5 Haziran 2022 tarihinde gerçekleştirilmişti. 1 milyonun üzerinde öğrencinin ter döktüğü LGS sınavının ardından MEB sınav soru kitapçıklarını ve cevap anahtarlarını adayların erişimine açtı. Peki 2022 LGS sınav sonuçları ne zaman hangi tarihte erişime açılacak?
14.06.2022Gündem
Şişli’de atık su basan daire balçık içinde kaldı
Şişli’de atık su basan daire balçık içinde kaldıŞişli'de, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ekiplerince yapılan yol bakım ve alt yapı çalışmaları sırasında kanalizasyon borusunun hasar görmesinin ardından atık suyla dolan daire, suyun boşaltılmasının ardından balçık içinde kaldı. Kullanılamaz hale gelen dairedeki eşyalar, İBB ekiplerince taşınarak çöpe atıldı.
14.06.2022Gündem
30 Mayıs - 5 Haziran Türkiye haftalık covid-19 vaka tablosu açıklandı
30 Mayıs - 5 Haziran Türkiye haftalık covid-19 vaka tablosu açıklandıKoronavirüste uygulanmaya başlanan haftalık vaka tablosunda ilk sonuçlar geldi. Sağlık Bakanlığı, koronavirüste haftalık tabloyu paylaştı. Açıklanan tabloya göre, 30 Mayıs - 5 Haziran arasında, 7 bin 322 kişinin testi pozitif çıktı, 19 kişi hayatını kaybetti, iyileşen sayısı ise 7 bin 843 oldu.
14.06.2022Gündem
AUZEF harf notları AÇIKLANDI! 2022 İstanbul Üniversitesi AUZEF bütünleme sınav tarihi
AUZEF harf notları AÇIKLANDI! 2022 İstanbul Üniversitesi AUZEF bütünleme sınav tarihiİstanbul Üniversitesi AUZEF final sınav sonuçları ardından harf notları bekleniyordu. Binlerce AUZEF öğrencisi, bitime sınavına 5 Haziran günü girmişti. Beklenen açıklama İstanbuıl Ünversitesi AUZEF'den geldi. Peki, AUZEF bütünleme sınavı ne zaman?
13.06.2022Eğitim
Kraliçe Elizabeth'in sarayında taşınma telaşı! 'Tüm dengeleri değiştirebilir'
Kraliçe Elizabeth'in sarayında taşınma telaşı! 'Tüm dengeleri değiştirebilir'Geçtiğimiz hafta 'Platin Jübile' yapan Kraliçe II. Elizabeth'in tahta geçişinin 70'nci yıl dönümü kutlamaları gündemdeydi. Günlerce süren kutlamalarla İngiltere adeta şölen yerine döndü. Bununla birlikte son 70 yılın ardından yaşanacak değişimlerin ayak sesleri de duyulmaya başladı. Windsor Sarayı'ndaki hareketlilik ise bunun habercisi olabilir!
13.06.2022Cadde

Benzer Haber Etiketleri

5 Haziran ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.