Abonelik

Abonelik

Son dakika abonelik haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan abonelik gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan abonelik haber sayfamızda...

Abonelik

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.402 abonelik haberi bulunmuştur.
Apple Kimliği ve iCloud Hesabı Oluşturma: Yeni Apple Kimliği ve iCloud Hesabı Nasıl Oluşturulur?
Apple Kimliği ve iCloud Hesabı Oluşturma: Yeni Apple Kimliği ve iCloud Hesabı Nasıl Oluşturulur? Yeni bir Apple cihazı alan kişilerin cihazlarını kullanabilmesi için Apple kimliğine ihtiyacı oluyor. Android cihazlarda Google, Windows cihazlarında Microsoft kimliğine yani e-postaya ihtiyaç duyulduğu gibi Apple tablet, telefon veya bilgisayarlar için Apple ID oluşturmak gerekiyor. Apple kimliği iPhone, iPad ve Mac bilgisayarlarda oluşturulabildiği gibi Windows işletim sitemine sahip cihazlar veya internet üzerinden de kolayca yapılabiliyor. Yeni Apple kimliği nasıl oluşturulur? “Apple Kimliği ve iCloud Hesabı Oluşturma” konu ile ilgi detaylı bilgi alabilirsiniz.
26.11.2021Teknoloji
Netflix Üyelik Ücreti 2021: Aylık Netflix Abonelik Fiyatları Ne Kadar?
Netflix Üyelik Ücreti 2021: Aylık Netflix Abonelik Fiyatları Ne Kadar?Dünya genlinde 193 milyonu aşkın aktif kullanıcısı bulunan Netflix abonelik sistemi ile çalışıyor. Çeşitli film ve dizileri içerisinde bulunduran Netflix paketleri temel, standart ve özel olarak üç gruba ayrılıyor. Temel plan bir kişilik, standart plan 2 kişilik ve özel plan ise 4 kişilik paketleri içeriyor. Netflix ücretleri her yıl farklılık gösteriyor. 2021 yılı fiyatları için de güncelleme yapan Netflix 1 ay ücretsiz abonelik imkanını da kaldırdı. Netflix temel, standart, özel plan üyelik fiyatları ne kadar? “Netflix Üyelik Ücreti 2021” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
25.11.2021Teknoloji
2 kişinin hayatını kaybettiği Ankara'daki patlamanın görüntüleri ortaya çıktı
2 kişinin hayatını kaybettiği Ankara'daki patlamanın görüntüleri ortaya çıktıAnkara'nın Keçiören ilçesinde bir binada patlama meydana geldi. Patlama sonucu bir bölümü çöken binadaki baba ile kız çocuğu hayatını kaybetti, 4 kişi yaralandı. Patlamanın sebebi belli olurken yaşanan hasarın hava aydınlanınca daha net ortaya çıktığı görüldü. Öte yandan patlama anının görüntüleri de ortaya çıktı İşte haberin ayrıntıları...
19.11.2021Gündem
Hat Kapatma, Hat İptali Nasıl Yapılır? Telefon Hattını İptal Etme İşlemi
Hat Kapatma, Hat İptali Nasıl Yapılır? Telefon Hattını İptal Etme İşlemiNumarasını değiştirmek ya da üzerine kayıtlı hatları iptal etmek isteyenler için çeşitli yöntemler bulunuyor. Kayıtlı telefon hattı e-devlet veya Turkcell, Vodafone, Türk Telekom üzerinden bağlı bulunduğu operatör aracılığı ile kapatabilir. Hat kapatma işlemi için yazılı başvuruya ihtiyaç vardır. Hat sahibinin bayiye giderek hattını kapatmak için yazılı başvuruda bulunması gerekmektedir. Hattını iptal ettirmek isteyen kişiler ayrıca yazılı dilekçesini e-devlet veya faks yoluyla GSM operatörlerine ileterek başvuruda bulunabilir. Hat kapatma, hat iptali nasıl yapılır? “Telefon Hattını İptal Etme İşlemi” içeriğimizden konu ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.
18.11.2021Teknoloji
İstanbul Avrupa Yakası’nda yeni elektrik abonesi sayısı arttı
İstanbul Avrupa Yakası’nda yeni elektrik abonesi sayısı arttıİstanbul Avrupa Yakası’nda, okullarda yeniden yüz yüze eğitime geçilmesinin de etkisiyle, ocak-eylül döneminde 24 yaş altı yeni elektrik abone sayısı yüzde 45,2 artışla 38 bin 449’a ulaştı.
16.11.2021Ekonomi
İş Modeli Nedir, Ne İşe Yarar? İş Modeli Örnekleri Nelerdir?
İş Modeli Nedir, Ne İşe Yarar? İş Modeli Örnekleri Nelerdir?İş modeli bir girişimcinin iş hayatına girişte kurduğu plandır. Girişimcinin kar edebilmesi için önemlidir. Bu plan doğru hazırlandığı zaman kişinin kar etme imkanı oluşmaktadır. İş modeli satılması planlanan ürün veya hizmetin hedeflenen pazarda satılma sürecidir. Yatırım yapacak olan kişiler iş kurmadan önce iş planı oluştururlar. Buna göre karlılık sürecini doğru yönetme ve planlama imkanını elde edebilirler. İşte, iş modeli hakkında tüm detayları derledik.
6.11.2021Eğitim
Son dakika... 5'inci Yargı Paketi'ni içeren kanun teklifi, Komisyon'da kabul edildi
Son dakika... 5'inci Yargı Paketi'ni içeren kanun teklifi, Komisyon'da kabul edildiGelen son dakika haberine göre; TBMM Adalet Komisyonunda, 5'inci Yargı Paketi'ni içeren İcra ve İflas Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkındaki Kanun Teklifi kabul edildi.
5.11.2021Siyaset
5'inci Yargı Paketi'ni içeren kanun Meclis'te! İşte madde madde detaylar...
5'inci Yargı Paketi'ni içeren kanun Meclis'te! İşte madde madde detaylar...AK Parti milletvekillerinin imzasını taşıyan 5'inci Yargı Paketi'ni içeren İcra ve İflas Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkındaki Kanun Teklifi, TBMM Başkanlığına sunuldu. Teklife göre, iş yoğunluğunun veya personel sayısının fazla olduğu icra dairelerinde dairenin düzenli, uyumlu ve verimli bir şekilde çalışmasını sağlamak amacıyla Adalet Bakanlığı tarafından icra müdür ve müdür yardımcıları arasından, icra müdürünün yetkilerini haiz bir icra başmüdürü görevlendirilebilecek.
2.11.2021Siyaset
Reklam içerikli aramalar konusunda şikâyetler artıyor! Tüketiciler ne yapmalı?
Reklam içerikli aramalar konusunda şikâyetler artıyor! Tüketiciler ne yapmalı?Reklam ve ürün satışına yönelik aramalar son dönemde telefon kullanıcıların başlıca şikâyetleri haline geldi. Günün hemen hemen her saatinde farklı numaralardan gelen bu aramalar, kullanıcıların tepkilerine yol açıyor. E-devlet üzerinden numara engelleme işlemi, bu tip aramaları bir nebze azaltsa da kesin çözüm sağlamıyor. Peki, telefon kullanıcıları ne yapmalı? Hukuki olarak ne gibi haklara sahip? Kişisel bilgilerin kimler tarafından satıldığını veya ele geçirildiğini tespit etmek mümkün mü? Detaylar haberimizde...
16.10.2021Gündem
Demirören Medya’dan açıklama
Demirören Medya’dan açıklamaDemirören Medya, “Reuters Haber Ajansı aboneliğimizi iptal ediyoruz” açıklamasını yaptı.
16.10.2021Ekonomi
Demirören Medya'dan açıklama
Demirören Medya'dan açıklamaDemirören Medya'dan açıklama: Reuters Haber Ajansı aboneliğimizi iptal ediyoruz
15.10.2021Gündem
İzmir Doğalgaz’dan 12 aya varan taksit olanağı
İzmir Doğalgaz’dan 12 aya varan taksit olanağıİzmir Doğalgaz, yılın son çeyreğine yeni bir kampanyayla girdi. Merkezi ısıtma sistemlerinde çoklu konut sayısını göz önüne alan İzmir Doğalgaz, abonelik bedelinde 12 taksit kampanyasını başlattı.
1.10.2021Ege
İstanbul'da otogarda bombayla yakalanmışlardı! İddianame tamamlandı
İstanbul'da otogarda bombayla yakalanmışlardı! İddianame tamamlandıİstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca 15 Temmuz Demokrasi Otogarı'nda 5 kilogram patlayıcı madde ele geçirilmesine ilişkin hazırlanan iddianamede, 3 şüpheli hakkında 4 yıldan 39,5 yıla kadar değişen sürelerde hapis cezası istendi. İddianame kuryelerin 100 dolar için bomba taşıdıkları ve ifadelerinde 'taşıdığımız pakette silah var sanıyorduk' dedikleri ortaya çıktı.
29.09.2021Haberler
İstanbul'da otogarda bombayla yakalanmışlardı! İddianame tamamlandı
İstanbul'da otogarda bombayla yakalanmışlardı! İddianame tamamlandıİstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca 15 Temmuz Demokrasi Otogarı'nda 5 kilogram patlayıcı madde ele geçirilmesine ilişkin hazırlanan iddianamede, 3 şüpheli hakkında 4 yıldan 39,5 yıla kadar değişen sürelerde hapis cezası istendi. İddianame kuryelerin 100 dolar için bomba taşıdıkları ve ifadelerinde 'taşıdığımız pakette silah var sanıyorduk' dedikleri ortaya çıktı.
29.09.2021Gündem
Abonelik işlemleri artık daha kolay
Abonelik işlemleri artık daha kolayPandemi süresince uzaktan işlem seçeneklerini geliştirerek tüketicilere büyük kolaylık sağlayan İzmir Doğalgaz, yeni bir uygulamayı daha devreye aldı.
27.09.2021Ege
Online abonelik dönemi başladı
Online abonelik dönemi başladıAydem Perakende ve Gediz Perakende’nin hayata geçirdiği online abonelik hizmetiyle; mesken (ev) müşterileri, abonelik işlemlerini Müşteri İlişkileri Merkezi’ne gitmeden Aydem Perakende ve Gediz Perakende web sitelerinden gerçekleştirebilecek.
24.09.2021Ege
Bir gazete varlığını sürdürmek için okuyucularına iPad hediye edecek!
Bir gazete varlığını sürdürmek için okuyucularına iPad hediye edecek!Her alanda dijitalleşme gündemdeyken basılı gazeteler de yavaş yavaş dijital yayınlara geçti. Dünyanın en önemli basın organlarıyla başlayan ve sonrasında Türkiye’den de medya organlarının aralarında olduğu pek çok basılı yayın sadece ‘dijital’ yayına geçiş yaptı. ABD’de ise yerel bir basın organı Chattanooga Times Free Press, 6 milyon dolarlık bir yatırım yaptı ve dijitalleşmeye geçişte önemli bir adım attı.
13.09.2021Teknoloji
Enocta’dan kişiye özel eğitim önerileri
Enocta’dan kişiye özel eğitim önerileriDijital öğrenme alanında faaliyet gösteren Enocta, yapay zeka desteğinde kişiye özel eğitim önerileri sunuyor.
12.09.2021Ekonomi
Kamuya e-Devlet’le tek noktadan personel alımı
Kamuya e-Devlet’le tek noktadan personel alımıKariyer Kapısı Kamu İşe Alımı Hizmeti ile e-Devlet entegre edildi. Böylece, kamu kurumlarına personel alımlarının tek noktadan yapılması planlanıyor.
11.09.2021Ekonomi
Dijital Platformlar ‘İllegal Yayınlar’ ile Mücadele Başlatıyor!
Dijital Platformlar ‘İllegal Yayınlar’ ile Mücadele Başlatıyor!Ülkemizde uydu ve internet üzerinden yayın yapan yasal platformlar, ürettikleri ve sağladıkları içerikleri izinsiz bir şekilde kopyalayıp izlettiren kişi ve kurumlara karşı ortak çalışma kararı aldı.
8.09.2021Futbol
Müşteri cayma bedeli ödemeyecek
Müşteri cayma bedeli ödemeyecekTüketici mahkemesi, belirsiz süreli veya süresi bir yıldan daha uzun olan abonelik sözleşmelerinin gerekçesiz ve cezai şart ödemeksizin feshedilebileceğine hükmetti
7.09.2021Gündem
Son dakika haberler: 5 ilde elektrik borçları 3 ay ertelendi
Son dakika haberler: 5 ilde elektrik borçları 3 ay ertelendiGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı kararıyla Antalya, Muğla, Adana, Mersin ve Osmaniye'de yaşanan orman yangınları nedeniyle zarar gören tüketicilerin elektrik tüketimlerine ilişkin tahsilatları 3 ay süreyle ertelendi.
31.08.2021Ekonomi
Meal Box’ın ikinci durağı Ankara oldu
Meal Box’ın ikinci durağı Ankara olduAbonelik modeliyle kurumsal ve bireysel hizmeti veren Meal Box, İstanbul’dan sonra Ankara’da da faaliyete başladı.
22.08.2021Ekonomi
Balıkçılara BAGİS cihazı desteğinin süresi uzatıldı
Balıkçılara BAGİS cihazı desteğinin süresi uzatıldıBalıkçı gemilerinin kayıt altına alınarak kimlik, konum, zaman, hız, yön gibi seyir bilgileri ile avcılık faaliyet verilerinin izlenmesini sağlayan Balıkçı Gemilerini İzleme Sistemi (BAGİS) cihazına ilişkin GSM, uydu abonelik, iletişim ve haberleşme giderleri, 31 Aralık 2023'e kadar Tarım ve Orman Bakanlığınca karşılanacak.
21.08.2021Ekonomi
Zoom, 85 milyon dolarlık dava ile karşı karşıya
Zoom, 85 milyon dolarlık dava ile karşı karşıyaZoom salgın döneminin en çok kazanan uygulamalarından biri olmuştu. Özellikle geliştiricilerine getirdiği gelirle rekor kıran Zoom, kullanıcı gizliliğini ve bilgilerini koruyamadığı iddiasıyla karşı karşıya kaldı. Bu kapsamda 85 milyon dolarlık bir dava kapıya dayandı.
5.08.2021Teknoloji

Benzer Haber Etiketleri

Abonelik ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.