Amazon

Amazon

Son dakika amazon haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan amazon gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan amazon haber sayfamızda...

Amazon

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 3.440 amazon haberi bulunmuştur.
İnanılmaz video! Dünyanın en büyük yılanı ile yüzdü
İnanılmaz video! Dünyanın en büyük yılanı ile yüzdü İnternet üzerinden paylaşılan bir videoda, araştırmacılardan biri olan Hollandalı biyolog Freek Vonk'un 20 metre uzunluğunda 200 kiloluk dev bir yeşil anakonda ile birlikte yüzdüğü görülüyor.
2.03.2024 Haberler
İnanılmaz video! Dünyanın en büyük yılanı ile yüzdü
İnanılmaz video! Dünyanın en büyük yılanı ile yüzdü İnternet üzerinden paylaşılan bir videoda, araştırmacılardan biri olan Hollandalı biyolog Freek Vonk'un 20 metre uzunluğunda 200 kiloluk dev bir yeşil anakonda ile birlikte yüzdüğü görülüyor.
2.03.2024 Dünya
Ruzy’den ‘güneş’li başlangıç
Ruzy’den ‘güneş’li başlangıç İstanbul’un yeni sanat galerisi Ruzy, Ahmet Güneştekin’in “Uyandığımız Çağ” sergisiyle kapılarını açtı.
25.02.2024 Kültür Sanat
Amazon Türkiye’de 400 kişiyi işe alacak
Amazon Türkiye’de 400 kişiyi işe alacak Amazon Türkiye, Tuzla Lojistik Merkezi’nde 400 depo operatörü işe alıyor. Şirketin İstanbul’daki lojistik merkezinde Amazon Türkiye müşterilerinin siparişlerinin toplanması, paketlenmesi ve müşterilere gönderilmesinde görev alacak pozisyonlar için başvurular açıldı.
25.02.2024 Ekonomi
Yapay zeka 1 günde 322 milyar dolar zıplattı
Yapay zeka 1 günde 322 milyar dolar zıplattı Yapay zeka çipine sürekli artan talep Kaliforniya merkezli çip üreticisi Nvidia’yı 2 trilyon dolar değerlemeye yaklaştırdı.
24.02.2024 Teknoloji
Jeff Bezos, 50 milyon Amazon hissesi sattı
Jeff Bezos, 50 milyon Amazon hissesi sattı Jeff Bezos, 50 milyon adet Amazon hissesi satma planını 9 günde tamamladı.
21.02.2024 Uzmanpara
Walmart, Vizio'yu satın alıyor
Walmart, Vizio'yu satın alıyor Walmart, Amazon ile rekabet edebilmek için hızla büyüyen reklamcılık işini genişletmeye çalışırken akıllı TV üreticisi Vizio'yu 2,3 milyar dolara satın alıyor.
21.02.2024 Uzmanpara
Jeff Bezos, 12 milyon Amazon hissesi daha sattı
Jeff Bezos, 12 milyon Amazon hissesi daha sattı Jeff Bezos, Amazon.com Inc. şirketinin 2 milyar dolar değerindeki 12 milyon hissesini daha elden çıkararak satılan toplam hisse tutarını 6 milyar doların üzerine çıkardı.
16.02.2024 Uzmanpara
Dünya Hükümetler Zirvesi’nde yerli yapay zeka dil modeli dünyaya anlatıldı
Dünya Hükümetler Zirvesi’nde yerli yapay zeka dil modeli dünyaya anlatıldı Türkiye'nin onur konukları arasında bulunduğu 2024 World Governments Summit’e (Dünya Hükümetler Zirvesi) Türkiye’den katılan tek şirket Trendyol olurken sektörün önde gelen isimlerinin katıldığı panelde şirketin yapay zeka teknolojisiyle geliştirdiği yerli çözüm dil modeli paylaşıldı.
14.02.2024 Teknoloji
Nvidia'nın piyasa değeri Amazon'u geçti
Nvidia'nın piyasa değeri Amazon'u geçti Son teknoloji yapay zekayı çalıştıran yarı iletkenlere yönelik güçlü talebin ve çipleri üreten şirketlere yönelik yatırımcı iştahının etkisiyle Nvidia'nın değeri dün Amazon'u geçti.
14.02.2024 Uzmanpara
Jeff Bezos'un dev lüks yatı Fethiye'ye geldi! İşte o kareler
Jeff Bezos'un dev lüks yatı Fethiye'ye geldi! İşte o kareler Amazon'un sahibi ve dünyanın en zenginleri arasında olan Jeff Bezos ultra lüks yatıyla Fethiye'ye demir attı. İşte o kareler...
12.02.2024 Gündem
Jeff Bezos'un ultra lüks yatı 'Flying Fox' Fethiye'de
Jeff Bezos'un ultra lüks yatı 'Flying Fox' Fethiye'de Dünyanın en zengin iş adamlarından Amazon'un sahibi Jeff Bezos'un 136 metrelik ultra lüks yatı 'Flying Fox', Fethiye'ye demir attı.
12.02.2024 Ekonomi
Jeff Bezos, Amazon hissesi sattı
Jeff Bezos, Amazon hissesi sattı Jeff Bezos, 2 milyar dolardan fazla değere sahip yaklaşık 12 milyon Amazon hissesini sattı.
12.02.2024 Uzmanpara
Girişimciler doğuyor!
Girişimciler doğuyor! Türkiye'de bebek ve çocuk ürünleri pazarı 2 milyar doları aşıyor. Özellikle girişimci kadınlar biraz da 'kendi hayatlarından' aldıkları ilhamla, gördükleri 'eksikliklerle' harekete geçerek üretici oluyor.
12.02.2024 Milliyet Executive
Mega Yat 'Flying Fox' Fethiye'ye demir attı
Mega Yat 'Flying Fox' Fethiye'ye demir attı Dünyanın en zengin iş adamlarından Amazon'un sahibi Jeff Bezos'un süper yatı 'Flying Fox' Fethiye'ye demir attı.
11.02.2024 Haberler
Dünyanın en zengin iş insanlarından birinin yatı Fethiye'de! İçinde yok yok
Dünyanın en zengin iş insanlarından birinin yatı Fethiye'de! İçinde yok yok Dünyanın en zengin iş insanlarından Amazon'un sahibi Jeff Bezos'un süper yatı 'Flying Fox', Fethiye'ye demir attı. Salı gününe kadar yakıt ve kumanya alma işlemlerini tamamlaması beklenen yat, aynı gün Fethiye'den ayrılacak.
11.02.2024 Gündem
Baba kızın akvaryum günü
Baba kızın akvaryum günü Necip Memili, önceki gün kızı Asya’yla İstanbul Akvaryum’da görüntülendi.
7.02.2024 Cadde
‘Merkez Bankası’nda yeni Başkan: Karahan
‘Merkez Bankası’nda yeni Başkan: Karahan Son dönemde tartışmaların odağında olan Merkez Bankası Başkanı Hafize Gaye Erkan, görevden affını talep ettiğini açıkladı. Erkan’ın yerine başkan yardımcılarından Fatih Karahan atandı.
3.02.2024 Ekonomi
Amazon'un 4. çeyrek sonuçları tahminleri aştı
Amazon'un 4. çeyrek sonuçları tahminleri aştı Amazon'un dördüncü çeyrek sonuçları analistlerin tahminlerini aştı.
2.02.2024 Uzmanpara
Şarkıcı Dani Li, yağ aldırma operasyonu sırasında fenalaşıp hayatını kaybetti!
Şarkıcı Dani Li, yağ aldırma operasyonu sırasında fenalaşıp hayatını kaybetti! Brezilya'nın tanınmış pop şarkıcısı Dani Li, karın, sırt bölgesinde yağ aldırma ve meme küçültme ameliyatı sırasında yaşanan komplikasyonlar sonucu hayatını kaybetti. Şarkıcının eşi Marcelo Mira, yerel kaynaklara açıklamada bulundu.
28.01.2024 Cadde
S&P 500 yeniden rekor kırdı
S&P 500 yeniden rekor kırdı S&P 500 geçtiğimiz gün de rekor seviyeden kapandı. Son 5 günde yüzde 2,15 yükseldi.
25.01.2024 Uzmanpara
Herkes yabancı yatırımcı arıyor
Herkes yabancı yatırımcı arıyor Yurt dışından sermaye çekmek için tüm dünyada kıyasıya yarış sürüyor. Davos’ta bu yıl Hindistan öne çıktı. Sermaye çekebilmek için bizim de katma değerli hikayemiz olması şart.
23.01.2024 Ekonomi
Jeff Bezos yeni yaşını kutladı! Nişanlısı transparan elbisesiyle dikkat çekti
Jeff Bezos yeni yaşını kutladı! Nişanlısı transparan elbisesiyle dikkat çekti Elon Musk ve Bernard Arnault'dan sonra dünyanın en zengin 3'üncü insanı olarak bilinen Amazon şirketinin kurucusu Jeff Bezos, 60'ıncı yaşına nişanlısı Lauren Sanchez ile İtalya'da girdi. Milano Moda Haftası için ülkede bulunan çiftten Sanchez transparan elbisesiyle dikkat çekti.
16.01.2024 Cadde
‘Küresel eşitsizlik uçurumu büyüyor’ uyarısı: İlk dolar trilyoneri 10 yıla ortaya çıkar
‘Küresel eşitsizlik uçurumu büyüyor’ uyarısı: İlk dolar trilyoneri 10 yıla ortaya çıkar Oxfam raporuna göre dünyada en zengin beş kişinin serveti 2020’den bu yana iki katına çıkarken 5 milyar insan ise daha da yoksullaştı. Dünya yaklaşık 10 yıl içinde ilk dolar trilyonerine sahip olacak ancak yoksulluk 229 yıl ortadan kaldırılamayacak.
16.01.2024 Ekonomi
Amazon’da  şaşırtan keşif
Amazon’da şaşırtan keşif Ekvador’un güneyindeki Amazon Ormanları’nda 2 bin 500 yıllık devasa bir Antik Kent keşfedildi.
13.01.2024 Kültür Sanat

Benzer Haber Etiketleri

Amazon ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.