Açık İş

Açık İş

Son dakika açık iş haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan açık iş gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan açık iş haber sayfamızda...

Açık İş

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 33.436 açık iş haberi bulunmuştur.
İŞKUR MSB 1829 İŞÇİ ALIMI KURA TARİHİ 2024 | Milli Savunma Bakanlığı 1829 sürekli işçi alımı hangi meslek gruplarından yapılacak? MSB İŞKUR kura çekilişi ne zaman?
İŞKUR MSB 1829 İŞÇİ ALIMI KURA TARİHİ 2024 | Milli Savunma Bakanlığı 1829 sürekli işçi alımı hangi meslek gruplarından yapılacak? MSB İŞKUR kura çekilişi ne zaman? Milli Savunma Bakanlığı 1829 sürekli işçi alımı başvuruları devam ediyor. Bugün sona erecek olan başvuru işlemleri İŞKUR üzerinden gerçekleştirilecek. Adaylardan Genel başvuru şartlarının yanı sıra her meslek grubu için özel şartları taşıyor olması şartı aranacak. Adaylar başvurunun ardından hem uygulamalı hem de sözlü sınava tabi tutulacak. Açık iş gücü miktarının 4 katı oranında aday çağırılacak. Adaylar arasında sınava girmeye hak kazananlar kura çekimi ile belirlenecek. Peki MSB İŞKUR 1829 işçi alımı kura çekilişi ne zaman, hangi meslek gruplarından alım yapılıyor?
30.04.2024 Bilgi Rehberi
MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI İŞÇİ ALIMI İŞKUR BAŞVURUSU📍 MSB 1829 sürekli işçi alımı başvuru şartları neler, kura çekimi ne zaman? İşte alım yapılacak meslek grupları...
MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI İŞÇİ ALIMI İŞKUR BAŞVURUSU📍 MSB 1829 sürekli işçi alımı başvuru şartları neler, kura çekimi ne zaman? İşte alım yapılacak meslek grupları... Milli Savunma Bakanlığı tarafından açık iş pozisyonlarına işçi alımı yapılıyor. 1829 işçi alımına dair başvuru şartları, branş dağılımı detayları yayımlandı. 2024 MSB işçi alımı için başvurular İŞKUR üzerinden alınıyor. Başvurular ardından adaylar arasından kura çekimi yapılacak. Peki, MSB işçi alımı kurası ne zaman?
26.04.2024 Bilgi Rehberi
En fazla eleman aranan 10 meslek belli oldu! İŞKUR'dan çarpıcı araştırma
En fazla eleman aranan 10 meslek belli oldu! İŞKUR'dan çarpıcı araştırma İŞKUR tarafından yayımlanan İşgücü Piyasası Araştırmasına göre, 2023 yılında en çok imalat sektöründe işgücü ihtiyacı olduğu belirlendi.
13.04.2024 Ekonomi
Avustralya'da açık iş sayısı geriledi
Avustralya'da açık iş sayısı geriledi Avustralya'da açık iş sayısı 2023 yılı Kasım ayından bu yılın şubat ayına kadar olan dönemde 24 bin düştü. Bu, ekonomi yavaşlarken işe alımların gerilemeye devam ettiğine işaret ediyor.
28.03.2024 Uzmanpara
İngiltere'de açık iş pozisyonları geriledi
İngiltere'de açık iş pozisyonları geriledi İngiltere'de açık iş pozisyonları son üç yılın en düşük seviyesine geriledi.
11.03.2024 Uzmanpara
Peş peşe operasyonlar! 12 ilde 36 gözaltı kararı
Peş peşe operasyonlar! 12 ilde 36 gözaltı kararı Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından terör örgütleri FETÖ/PDY ve PKK/KCK'ya yönelik yürütülen soruşturmalar sonucu, 12 ilde 36 şüphelinin gözaltına alınmasına karar verildi.
5.03.2024 Gündem
FETÖ'ye yeni operasyon: 15 gözaltı kararı
FETÖ'ye yeni operasyon: 15 gözaltı kararı FETÖ/PDY silahlı terör örgütünün Hava Kuvvetleri Komutanlığı 'mahrem hizmetler' yapılanmasına yönelik yeni bir operasyon başlatıldı.
23.02.2024 Gündem
İnegöl’de 250 polisle ‘huzur’ uygulaması
İnegöl’de 250 polisle ‘huzur’ uygulaması Bursa'nın İnegöl ilçesinde Emniyet Müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde şüpheli ve aranan şahıslara yönelik "Güven Huzur Uygulaması" gerçekleştirdiler. Uygulama havadan görüntülendi. İnegöl merkez mahallelerde 15 ayrı noktada uygulama yapan ekipler, şahısların GBT sorgulamalarını yaparken, araçları didik aradılar. 250 polis ekibinin görev aldığı uygulamalarda aranan şahıslar yakalanarak gözaltına alındılar.
1.02.2024 Haberler
Samsung Electronics, Galaxy S24 Serisi ile Mobil Cihazlarda Yapay Zeka Çağını Başlatıyor
Samsung Electronics, Galaxy S24 Serisi ile Mobil Cihazlarda Yapay Zeka Çağını Başlatıyor Günlük yaşamı derinden değiştirmek için geliştirilen Galaxy AI, ikonik S serisini geleceğe taşıyor.
19.01.2024 Advertorial
İŞKUR duyurdu! İşte en çok personel aranan meslekler
İŞKUR duyurdu! İşte en çok personel aranan meslekler Türkiye İş Kurumu Aralık ayına ilişkin istatistikleri yayımladı. İşkur'un verilerine göre Aralık ayında İŞKUR aracılığıyla 83.407’si (%60,1) erkek, 55.482’si (%39,9) kadın olmak üzere 138.889 işe yerleştirildi. En çok iş açığı özel güvenlik sektöründe oluştu. İşte tüm detaylar...
10.01.2024 Ekonomi
İşverenlerin en çok eleman talep ettiği meslekler belli oldu!
İşverenlerin en çok eleman talep ettiği meslekler belli oldu! İşverenlerin, Ocak-Kasım döneminde İŞKUR'dan en çok eleman talep ettiği meslekler belli oldu.
13.12.2023 Ekonomi
Bitcoin’de 20 ay sonra bir ilk! İşte sert yükselişin arkasındaki neden
Bitcoin’de 20 ay sonra bir ilk! İşte sert yükselişin arkasındaki neden Bu hafta itibarıyla kripto paralar oldukça hareketli bir seyir izliyor. Bitcoin, dün önemli bir eşiği daha aşarak 20 ayın en yüksek seviyesini test etti. Peki son günlerde kripto paralardaki yükselişin ana nedeni ne? İşte detaylar...
6.12.2023 Uzmanpara
Selden etkilenen KOBİ'lere 1 milyon liralık faizsiz kredi!
Selden etkilenen KOBİ'lere 1 milyon liralık faizsiz kredi! Sanayi ve Teknoloji Bakanı Kacır, fırtına, aşırı yağış ve selden etkilenen bazı bölgelerdeki KOBİ'lere 1 milyon liraya kadar faizsiz kredi imkanı sağlayacaklarını duyurdu.
22.11.2023 Ekonomi
Bakan Işıkhan'dan emeklilere prim ödemesi açıklaması
Bakan Işıkhan'dan emeklilere prim ödemesi açıklaması Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, "12.2 milyon çalışmayan emeklilere bir defaya mahsus 5 bin TL ödenecek. Yakın zamanda sosyal iyileştirmeleri gerçekleştireceğiz." dedi.
2.11.2023 Ekonomi
İŞKUR açıkladı! Açık iş sayısında artış
İŞKUR açıkladı! Açık iş sayısında artış Türkiye İş Kurumu’nun (İŞKUR) 2023 yılı üçüncü çeyrek sonuç Açık İş İstatistikleri Araştırması’na göre açık iş sayısı bir önceki yılın aynı dönemine kıyasla yüzde 29,3 oranında artış gösterdi.
17.10.2023 Ekonomi
Bakan Mehmet Kacır: Ticari araç, beyaz eşya ve güneş paneli üretiminde Avrupa lideriyiz
Bakan Mehmet Kacır: Ticari araç, beyaz eşya ve güneş paneli üretiminde Avrupa lideriyiz Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, "Geçtiğimiz yıl yüksek ve orta yüksek teknolojili ürünler paylarını artırırken 254 milyar dolar ile ülkemizin ihracat rekorunu kırdık. Yenilikçi ve yıkıcı teknolojilere odaklanarak Türkiye'den kilit teknoloji girişimleri çıkaracağız. Teknoloji trendlerine ayak uydurma çabasında olan değil, trendleri belirleyen bir Türkiye için çalışacağız. Ülkemizin küresel bir üretim üssüne dönüşmesi yolunda dijital dönüşümü bir fırsat olarak değerlendiriyoruz" dedi.
12.10.2023 Ekonomi
Bakan Işıkhan: 272 bin 419 açık iş tespit ettik
Bakan Işıkhan: 272 bin 419 açık iş tespit ettik Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan iş gücü piyasasıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.
12.10.2023 Ekonomi
Avrupa’da çalışmak: En çok hangi ülkelerde ve sektörlerde iş açığı var?
Avrupa’da çalışmak: En çok hangi ülkelerde ve sektörlerde iş açığı var? Sayı olarak bakıldığında Avrupa'da iş açığının en fazla olduğu ülke Almanya.
4.10.2023 Dünya
Japonya'da işsizlik oranı değişmedi
Japonya'da işsizlik oranı değişmedi Japonya'da işsizlik oranı yüzde 2,7'de kaldı.
29.09.2023 Uzmanpara
'Sıkılaştırmanın etkileri henüz hissedilmedi'
'Sıkılaştırmanın etkileri henüz hissedilmedi' ABD Merkez Bankası (Fed) Başkanı Jerome Powell son ekonomik faaliyetlerin sağlam olduğunu ve Fed'in sıkılaştırma kampanyasının tüm etkilerinin henüz tam olarak hissedilmediğini söyledi.
21.09.2023 Uzmanpara
Diploma ekmek karnesi değil
Diploma ekmek karnesi değil "Üniversiteyi bitirip, kollarını açıp sizi bekleyen işverenler bekliyorsanız, üzgünüm ama sizi büyük hayal kırıklıkları bekliyor."
9.08.2023 Milliyet Executive
Güneşten korunmak için sığınacak yer aradılar
Güneşten korunmak için sığınacak yer aradılar Antalya'da öğle saatlerinde 40 dereceyi aşan hava sıcaklığı nedeniyle güneşten korunmak isteyenler, gölgelik alanlara sığındı. Yürüyüş yapanlar ise başlarını güneşten korumak için havlu ve şapka kullandı.
26.07.2023 Gündem
Teknoloji ve tasarımla 'masada'...
Teknoloji ve tasarımla 'masada'... Tasarım odaklı büyüme çizgisiyle hedeflerini yenileyerek yeni yatırımlarını devreye alan Koleksiyon Mobilya, ikinci 50 yılında adından söz ettirecek. Yeni dönemde teknolojiyi tasarım ile buluşturan uygulamalar yolda...
14.07.2023 Milliyet Executive
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na: İspatlamazsan namertsin
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na: İspatlamazsan namertsin İstanbul'da konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun 'terör örgütü ile görüşme' iddialarına çok sert tepki gösterdi.
25.05.2023 Gündem
Kavcıoğlu enflasyon tahminini açıkladı
Kavcıoğlu enflasyon tahminini açıkladı Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Başkanı Şahap Kavcıoğlu, "Enflasyon tahminlerimizde herhangi bir değişikliğe gitmeyerek 2023 yıl sonu tahminimizi yüzde 22,3, 2024 yıl sonu tahminimizi de yüzde 8,8’de sabit tuttuk" dedi.
4.05.2023 Uzmanpara

Benzer Haber Etiketleri

Açık İş ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.