Adalet Bakanı Bekir Bozdağ

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ

Son dakika Adalet Bakanı Bekir Bozdağ haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ haber sayfamızda...

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.244 adalet bakanı bekir bozdağ haberi bulunmuştur.
‘Avrupa, Türkiye’nin taleplerine kör ve sağır’
‘Avrupa, Türkiye’nin taleplerine kör ve sağır’Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, 13. Büyükelçiler Konferansı’nda ABD’den terör suçlarından aranan 236 kişinin iadesini talep ettiklerini, şu ana kadar 20’si hakkında ret verildiğini belirtti.
11.08.2022Siyaset
‘Cemevi de bizim cami de’
‘Cemevi de bizim cami de’Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Türkiye’nin geçmişte sağ-sol ve Alevi-Sünni ayrıştırmaları ile çok bedel ödediğini belirterek “Maalesef Türkiye’nin birlik ve dirliğini bozmak isteyenler zaman zaman milletimizin farklılıklarını, hassasiyetlerini kaşımaya gayret ettiklerini görüyoruz...
8.08.2022Siyaset
Adalet Bakanı Bozdağ'dan KPSS ile ilgili açıklama
Adalet Bakanı Bozdağ'dan KPSS ile ilgili açıklamaAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, Kamu Personeli Seçme Sınavı sorularının sızdırıldığı iddiaları üzerine iptal edilmesine ilişkin, “Herhangi bir muhalefet partisi genel başkanı veya siyasetçi veya kamuoyundan birinin ‘hükümet şunu da yapmalıydı’ diye söyleyebileceği bir şey yok. Hemen hepsi yapıldı” dedi.
7.08.2022Siyaset
İcra ile çocuk alma uygulamasına son
İcra ile çocuk alma uygulamasına sonAdalet Bakanlığı’nca hazırlanan “Çocuk Teslimi ve Çocukla Kişisel İlişki Kurulmasına İlişkin İlam ve Tedbir Kararlarının Yerine Getirilmesine Dair Yönetmelik” Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girdi. Yeni yönetmelikle 90 yıldır uygulanan icra yoluyla çocuk teslimi de sona erdi.
5.08.2022Gündem
Org. Güler’e bir yıl daha uzatma
Org. Güler’e bir yıl daha uzatmaYAŞ toplantısında beklendiği gibi Genelkurmay Başkanı Güler’in görev ve yaş haddi süresi bir yıl uzatıldı. Hava ve Deniz kuvvetlerinde zirve değişti. Oramiral Tatlıoğlu Deniz Kuvvetleri, Orgeneral Gülan Hava Kuvvetleri Komutanı oldu.
5.08.2022Siyaset
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, YAŞ kararlarını açıkladı
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, YAŞ kararlarını açıkladıCumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, YAŞ kararlarını açıkladı. Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler'in görev süresi bir sene uzatılırken, iki kuvvet komutanı da emekli edildi.
4.08.2022Haberler
YAŞ kararları açıklandı! İşte tam liste
YAŞ kararları açıklandı! İşte tam listeCumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, YAŞ kararlarını açıkladı. Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler'in görev süresi bir sene uzatılırken, iki kuvvet komutanı da emekli edildi. İşte YAŞ kararlarının tam listesi...
4.08.2022Gündem
ABD Senatosu'ndan İsveç ve Finlandiya’nın NATO üyeliğine onay
ABD Senatosu'ndan İsveç ve Finlandiya’nın NATO üyeliğine onayABD Senatosu, İsveç ve Finlandiya'nın NATO üyeliğini onayladı. Karar 1'e karşı 95 oyla alındı. Böylece iki ülkenin üyeliğinin Amerikan Kongresi'ndeki onay süreci tamamlanmış oldu.
4.08.2022Dünya
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve YAŞ üyeleri Anıtkabir'de
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve YAŞ üyeleri Anıtkabir'deCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yüksek Askerî Şûra üyeleriyle birlikte Anıtkabir’i ziyaret etti. Misak-ı Milli Kulesi Anıtkabir Özel Defteri'ni imzalayan Erdoğan önemli mesajlar da verdi.
4.08.2022Haberler
Kritik YAŞ toplantısı sona erdi!
Kritik YAŞ toplantısı sona erdi!Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında saat 12.25'te başlayan Yüksek Askeri Şura (YAŞ) toplantı sona erdi.
4.08.2022Siyaset
Yeni Kira Artış Oranı ne kadar? Ağustos kira zammı belli oldu mu? 2022 Kira zammı hesaplama
Yeni Kira Artış Oranı ne kadar? Ağustos kira zammı belli oldu mu? 2022 Kira zammı hesaplamaAğustos kira artış oranı ne kadar olacak, yüzde kaç zam yapılacak, kiralar kaç TL olacak? Kira artış oranı hesaplama Ağustos ayının gelmesi ile birlikte yeniden gündemde. Kiracı ve ev sahiplerini ilgilendiren kira artış oranı her ay enflasyon rakamının açıklanmasının ardından netleşiyordu. Ancak alınan karar ile kiralara yüzde 25 zam sınırı getirildi. Peki, kira zammı nasıl hesaplanıyor?
3.08.2022Bilgi Rehberi
‘İade taleplerine resmi cevap yok’
‘İade taleplerine resmi cevap yok’Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Türkiye’nin İsveç ve Finlandiya’daki teröristlerin iade talebine ilişkin “Şu ana kadar bize iletilen resmi bir cevap yok” dedi.
3.08.2022Siyaset
Uyurken öldürülen Melek’in babası: Akşam şiddet uyguladı, gece katletti
Uyurken öldürülen Melek’in babası: Akşam şiddet uyguladı, gece katlettiAdana'da 3 ay önce tanıştığı ve birlikte yaşadığı Ramazan Ü. (35) tarafından gece uyurken kalbinden bıçaklanarak öldürülen 3 çocuk annesi Melek Yıldırım’ın (28) cenazesi yakınlarına teslim edildi. Yıldırım’ın babası Cumali Şahin, "Akşam kızıma şiddet uygulamış. 'Geleyim mi kızım' dedim, 'Yok baba' dedi. Gecesinde katledildi” dedi.
1.08.2022Haberler
Uyurken öldürülen Melek’in babası: Akşam şiddet uyguladı, gece katletti
Uyurken öldürülen Melek’in babası: Akşam şiddet uyguladı, gece katlettiAdana'da 3 ay önce tanıştığı ve birlikte yaşadığı Ramazan Ü. (35) tarafından gece uyurken kalbinden bıçaklanarak öldürülen 3 çocuk annesi Melek Yıldırım’ın (28) cenazesi yakınlarına teslim edildi. Yıldırım’ın babası Cumali Şahin, "Akşam kızıma şiddet uygulamış. 'Geleyim mi kızım' dedim, 'Yok baba' dedi. Gecesinde katledildi” dedi.
1.08.2022Gündem
Cemevleri saldırganının ifadesi ortaya çıktı
Cemevleri saldırganının ifadesi ortaya çıktıAnkara'da, Çankaya ve Mamak'taki 3 ayrı Cemevi'ne saldıran A.O.K.'nin sorgusu sürerken ilk ifadesi de ortaya çıktı.
1.08.2022Haberler
Cemevleri saldırganının ifadesi ortaya çıktı
Cemevleri saldırganının ifadesi ortaya çıktıAnkara'da, Çankaya ve Mamak'taki 3 ayrı cemevine saldıran A.O.K.'nin sorgusu sürerken ilk ifadesi de ortaya çıktı.
1.08.2022Gündem
‘Sen eylemci misin yoksa projeci misin?’
‘Sen eylemci misin yoksa projeci misin?’Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Yerköy’de Molla Hüsrev Kredi Yurtlar Kurumu Yerköy Kız Yurdu açılışı törenine katıldı.
31.07.2022Siyaset
Bakan Soylu açıkladı: Ankara’da cemevine saldıran şahıs yakalandı
Bakan Soylu açıkladı: Ankara’da cemevine saldıran şahıs yakalandıAnkara Emniyet Müdürlüğü, cemevine saldıran şahsın yakalanarak gözaltına alındığını açıkladı. Bakan Soylu ve Bakan Bozdağ konuya dair açıklamada bulundu.
30.07.2022Gündem
Bakan Bozdağ: 'Türkiye'nin terör örgütleriyle etkin ve kararlı mücadelesi devam edecek'
Bakan Bozdağ: 'Türkiye'nin terör örgütleriyle etkin ve kararlı mücadelesi devam edecek'Toplu açılış töreni için Yozgat’ın Yerköy ilçesine gelen Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Türkiye'nin terör ve terör örgütleriyle etkin ve kararlı mücadelesinin devam edeceğini söyledi.
30.07.2022Siyaset
Bakan Bozdağ: Yargıda yapay zekayı kullanma konusunda kararlı adımlar atıyoruz
Bakan Bozdağ: Yargıda yapay zekayı kullanma konusunda kararlı adımlar atıyoruzAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, yargıda yapay zekanın kullanılması hususunda çalışmalar yapıldığını belirterek, "Yapay zekayı da bu alanda kullanma konusunda kararlı adımlar atıyor ve bu konuda bakanlık olarak ciddi çalışmalar yürüttüğümüzü Türkiye kamuoyuna bildirmek isteriz" dedi.
28.07.2022Siyaset
Hasta tutukluya düzenleme yolda
Hasta tutukluya düzenleme yoldaAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, cezaevlerinde hasta tutuklu ve hükümlü vatandaşlar için yeni bir düzenlemenin yolda olduğunu açıkladı.
23.07.2022Gündem
Cezaevindeki hasta tutuklu ve hükümlüler ile ilgili yeni düzenleme
Cezaevindeki hasta tutuklu ve hükümlüler ile ilgili yeni düzenlemeAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, ceza infaz kurumlarında kalan hasta tutuklu ve hükümlülerle ilgili yeni düzenleme yapılacağını açıkladı.
22.07.2022Gündem
Savcı uyuşturucu baronu, ödüllü polis kuryesi çıktı
Savcı uyuşturucu baronu, ödüllü polis kuryesi çıktıKonya Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan iki ayrı uyuşturucu operasyonunda 14 zanlı tutuklanırken, zanlılardan 4’nün daha öncede Adana Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube Müdürlüğü'nde çalışan polis memuru olduğu ortaya çıkarken, Adana Adliyesi'nde çalışan terör savcısının da polisleri sevk ve idare ettiği iddia edildi. Öte yandan adı geçen Savcısı Osman Yarbaş’ın ise ihraç edileceği öğrenildi.
21.07.2022Gündem
‘Besteleriyle mücadele ediyorlar’
‘Besteleriyle mücadele ediyorlar’Filistin Gençlik Orkestrası ve Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası (CSO) sanatçıları dün akşam CSO Ada Ankara’da “Barış Konseri” verdi. Konseri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan da izledi.
20.07.2022Siyaset
Emine Erdoğan: En büyük dileğim, tüm coğrafyalarda barış notalarının yükselmesi
Emine Erdoğan: En büyük dileğim, tüm coğrafyalarda barış notalarının yükselmesiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, daveti üzerine Türkiye'ye gelen Filistin direnişinin sembolü Mariam Afifi'nin de yer aldığı Filistin Gençlik Orkestrası üyeleri ve Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası (CSO) sanatçılarının verdiği 'Barış Konseri'ni izledi. Twitter hesabından paylaşım yapan Emine Erdoğan, "En büyük dileğim, tüm coğrafyalarda barış notalarının yükselmesi." ifadelerini kullandı.
19.07.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.