Adil Kullanım Kotası

Adil Kullanım Kotası

Son dakika adil kullanım kotası haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan adil kullanım kotası gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan adil kullanım kotası haber sayfamızda...

Adil Kullanım Kotası

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 53 adil kullanım kotası haberi bulunmuştur.
AKN Nedir, Ne İşe Yarar? Adil Kullanım Kotası Kalktı Mı?
AKN Nedir, Ne İşe Yarar? Adil Kullanım Kotası Kalktı Mı? İnternet üzerinde en çok merak edilen konulardan biri AKN olarak öne çıkıyor. Günümüzde ise bu yapı yavaş yavaş artık internet üzerinden kalkmaya başladı. Peki Akn nedir, ne işe yarar? Adil kullanım kotası kalktı mı? İşte bu konuda merak edilenler.
30.03.2021 Eğitim
Haberleşmeye aile başına yıllık 3 bin 736 TL harcadık
Haberleşmeye aile başına yıllık 3 bin 736 TL harcadık Türkiye'de 2020 yılında evlerinde bir sabit telefon ile genişbant internet aboneliği bulunan ve her bireyi cep telefonu hattı sahibi olan 4 kişilik bir ailenin yıllık ortalama haberleşme gideri vergiler dahil ortalama 3 bin 736 TL oldu.
12.01.2021 Uzmanpara
Haberleşmeye aile başına yıllık 3 bin 736 TL harcadık
Haberleşmeye aile başına yıllık 3 bin 736 TL harcadık Türkiye'de 2020 yılında evlerinde bir sabit telefon ile genişbant internet aboneliği bulunan ve her bireyi cep telefonu hattı sahibi olan 4 kişilik bir ailenin yıllık ortalama haberleşme gideri vergiler dahil ortalama 3 bin 736 TL oldu.
12.01.2021 Ekonomi
1 Mb Kaç Kb Ve Mbps Eder? 1 Megabaytın Byte Ve Gb Karşılığı Kaçtır?
1 Mb Kaç Kb Ve Mbps Eder? 1 Megabaytın Byte Ve Gb Karşılığı Kaçtır? Bayt günümüzde özellikle teknoloji alanında sıklıkla kullanılan data birimidir. Bayt bilgisayarlarda saklanılan bilgilerin bağımsız olarak saklayan bir bellek türüdür. Pek çok alanda kullanılan bayt herkes tarafından merak edilen bir bellektir. Peki 1 mb kaç kb ve mbps eder? 1 megabaytın byte ve gb karşılığı kaçtır? Sizlere bu konuda merak edilenleri detaylıca açıkladık.
8.10.2020 Teknoloji
4 kişilik bir aile haberleşmeye yaklaşık 3 bin 225 TL harcadı
4 kişilik bir aile haberleşmeye yaklaşık 3 bin 225 TL harcadı Serbest Telekomünikasyon İşletmecileri Derneği (TELKODER), Türkiye'de 2019 yılında evlerinde bir sabit telefon ile genişbant internet aboneliği bulunan ve her bireyi cep telefonu hattı sahibi olan 4 kişilik bir ailenin aylık ortalama haberleşme giderinin vergiler dahil ortalama 268,83 TL olduğunu açıkladı.
1.01.2020 Ekonomi
Dijital hızlı çıktı 2.5 milyara koştu
Dijital hızlı çıktı 2.5 milyara koştu Türkiye’de dijital reklam pazarı 2018’de önceki yıla göre yüzde 14.2 büyüyerek, 2.47 milyar liraya ulaştı. Büyümenin önemli kuvvetlerinden biri ise mobil kanallar oldu
20.03.2019 Ekonomi
AKK'nin kaldırılmasının ardından internet fiyatları ne kadar oldu?
AKK'nin kaldırılmasının ardından internet fiyatları ne kadar oldu? Yeni yılın ilk günü itibariyle Adil Kullanım Kotası (AKK) uygulamasına son verilirken, internet servis sağlayıcısı firmaların, AKK sonrasında uygulayacağı olan tarife ve ücretlendirme bedelleri de belli oldu.
2.01.2019 Teknoloji
Kotasız hayat oh ne rahat!
Kotasız hayat oh ne rahat! Sabit internette belli bir kullanımdan sonra hızın düşürülmesine neden olan Adil Kullanım Kotası (AKK) ya da diğer adıyla Adil Kullanım Noktası (AKN) dün itibariyle kaldırıldı. Türkiye’de, 13 milyon kullanıcı için internette yeni bir dönem başladı.
2.01.2019 Ekonomi
2019'da neler değişecek? Buket Aydın Kanal D haberde duyurdu
2019'da neler değişecek? Buket Aydın Kanal D haberde duyurdu 2019'da hangi değişimler yaşanacağı dün akşam Kanal D haberde Buket Aydın tarafından duyuruldu. Peki 2019'da yaşanacak olan değişimler neler? İşte 2019'da yaşanacak olan değişimler
1.01.2019 Gündem
İnternette kota kalktı poşetler ‘ücretli’ oldu
İnternette kota kalktı poşetler ‘ücretli’ oldu Yeni yılla beraber iki alanda yeni uygulamalar hayatımıza girdi. İnternet hızlarının belli bir kullanımdan sonra düşürülmesine neden olan Adil Kullanım Kotası (AKK) ya da diğer adıyla Adil Kullanım Noktası (AKN) bugün itibariyle resmi olarak kalktı.
1.01.2019 Ekonomi
Türkiye'de bir ailenin aylık iletişim gideri ne kadar?
Türkiye'de bir ailenin aylık iletişim gideri ne kadar? Türkiye'de bir sabit telefon ve bir genişbant internet aboneliği bulunan ve her bireyinin cep telefonu sahibi olduğu 4 kişilik bir ailenin yıllık ortalama haberleşme gideri 2 bin 813 TL'ye ulaştı.
1.01.2019 Teknoloji
Yeni uygulamalar yarın başlıyor! Hayatımız çok değişecek
Yeni uygulamalar yarın başlıyor! Hayatımız çok değişecek 1 Ocak itibarıyla bir dizi yeni uygulama yürürlüğe girecek. Örneğin market alışverişlerinde plastik poşetler ücretli hale gelecek, sigara paketleri tek tip olacak, harç ve cezalarda yüzde 23.73 oranında artış olacak
31.12.2018 Gündem
Adil Kullanım Kotası (AKK) nedir?
Adil Kullanım Kotası (AKK) nedir? Adil Kullanım Kotası (AKK) nedir? Ulaştırma ve Altapı Bakanı Cahit Turhan'ın Adil Kullanım Kotası ile ilgili yaptığı açıklama sonrası 'AKK nedir' sorusu gündeme geldi. Peki Adil Kullanım Kotası nedir?
28.12.2018 Gündem
Sınırsız kotaya sınırsız fiyat
Sınırsız kotaya sınırsız fiyat İnternette kotasız döneme az bir süre kala yeni paketler açıklanıyor. Kotasız paketlerin fiyatlarının yüksekliği dikkat çekerken, taahhüdü devam edenlerin mevcut paketlerini ücret değişmeden limitsiz kullanabilecekleri açıklandı.
14.12.2018 Ekonomi
Limitsiz paketler hazır TT abonesini uçuracak
Limitsiz paketler hazır TT abonesini uçuracak Sabit internette belirli bir kullanımdan sonra hızı düşüren Adil Kullanım Kotası’nın (AKK) yeni yılda kalkacağının açıklanmasının ardından operatörler bu alandaki hazırlıklarını duyuruyor.
5.12.2018 Ekonomi
Turkcell, 1 Ocak'tan itibaren AKK’yi kaldırıyor
Turkcell, 1 Ocak'tan itibaren AKK’yi kaldırıyor Turkcell, BTK’nın 2016 yılında yayınladığı düzenlemeye uygun olarak 1 Ocak 2019 itibariyle AKK'li (Adil Kullanım Kotası) tekliflerde olan tüm sabit internet müşterilerinde şartsız, koşulsuz, AKK’yı kaldırıyor.
21.11.2018 Teknoloji
Türk Telekom 1 Ocak'tan itibaren AKN'siz internet sunmaya başlıyor
Türk Telekom 1 Ocak'tan itibaren AKN'siz internet sunmaya başlıyor Türk Telekom'dan yapılan açıklamaya göre, aralık ayından itibaren "Evde İnternet" limitsiz paketlerini güncelleyecek olan Türk Telekom, hem yeni hem de mevcut müşterilerine de uygun fiyatlarla limitsiz paketlere geçiş imkanı sunacak.
12.11.2018 Teknoloji
Kotaya karşı zam resti
Kotaya karşı zam resti Ulaştırma Bakanlığı’nın internette Adil Kullanım Kotasının 2019’la birlikte kalkacağını açıklaması sonrası, maliyetlerinin artacağını öne süren oyuncular, bunu ücrete yansıtmaya hazırlanıyor.
7.11.2018 Ekonomi
O kotalar kalkacak! Son tarih 31 Aralık...
O kotalar kalkacak! Son tarih 31 Aralık... İnternette belirli bir kullanımdan sonra hızı düşüren Adil Kullanım Kotası 31 Aralık’ta son bulacak. Yeni uygulamanın, tüketicilerin internet faturalarını yükseltmemesi umuluyor.
7.11.2018 Ekonomi
AKK nedir? AKK ne zaman kalkacak?
AKK nedir? AKK ne zaman kalkacak? Açılımı adil kullanım kotası olan AKK nedir? AKK ne zaman kalkacak? Adil kullanım kotası ne zaman kalkıyor?
6.11.2018 Teknoloji
Geri dönüş yok ‘kota’ kalkıyor
Geri dönüş yok ‘kota’ kalkıyor Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, internette belli bir kullanıma ulaştıktan sonra yavaşlamaya neden olan adil kullanım kotasının (ADN) kaldırılması için, “2019’un değişik dönemlerinde uygulamaya koyacağız” dedi.
5.11.2018 Ekonomi
Adil kullanım kotası kalkıyor
Adil kullanım kotası kalkıyor Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan "Adil kullanım kotası 2019’da kaldırılacak" dedi.
5.11.2018 Teknoloji
Adil Kullanım Kotası nedir? AKK ne zaman kaldırılacak?
Adil Kullanım Kotası nedir? AKK ne zaman kaldırılacak? Adil Kullanım Kotası (AKK) nedir sorusu vatandaşlar tarafından araştırılmaya devam ediyor. Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanı Mehmet Turan'ın AKK 2019 yılında kaldırılacak açıklamasının ardından AKK nedir sorusu araştırılmaya başlandı.
6.11.2018 Gündem
Son dakika: Milyonlarca kişinin beklediği haber! Kota kalkıyor...
Son dakika: Milyonlarca kişinin beklediği haber! Kota kalkıyor... Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, internette adil kullanım kotasının (AKK) 2019'da kaldırılacağı müjdesini verdi.
5.11.2018 Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Adil Kullanım Kotası ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.