Akinci

Akinci

Son dakika akinci haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan akinci gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan akinci haber sayfamızda...

Akinci

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 4.386 akinci haberi bulunmuştur.
Göçmenin teknolojik halleri
Göçmenin teknolojik halleriPandemi pek çoğumuzu sabah servise koşma telaşından kurtardı bazılarımızı ise yaşama hayalini kurduğumuz yerlere kavuşturdu. Karşımızda bize de hayaller kurdurtan hikayeleriyle dijital göçebeler
13.06.2021Pazar
Son dakika... Türkiye'den 24 tane SİHA almışlardı... Polonya'dan çok önemli açıklama!
Son dakika... Türkiye'den 24 tane SİHA almışlardı... Polonya'dan çok önemli açıklama!Gelen son dakika haberine göre, ABD'li medya kuruluşu Wall Street Journal'dan sonra Alman medyası da Türkiye'nin ileri teknoloji dronelarının dengeleri nasıl değiştirdiğini yazdı. Lazer güdümlü füzelerin altının çizildiği haberde, Bayraktar TB2'nin kaderini değiştirdiği savaşlara yer verildi.
12.06.2021Dünya
Son dakika... Moskova'da Bayraktar korkusu! Rus medyası: Kırım'a saldırı...
Son dakika... Moskova'da Bayraktar korkusu! Rus medyası: Kırım'a saldırı...Rus medyasında çıkan son dakika haberlere göre, Karadeniz ülkelerinin Türk Bayraktar TB2 sipariş vermeye başlamaları Kremlin'i ürküttü. Kırım'a karşı Türkiye yapımı 100'e yakın SİHA'nın saldırı gerçekleştirebileceğini öne süren Rus basını, "Ciddi bir tehlikeyle karşı karşıyayız" dedi.
12.06.2021Dünya
Son dakika: İlk kez oldu! Tarih yazıldı...
Son dakika: İlk kez oldu! Tarih yazıldı...ABD Donanması, bir ilki gerçekleştirdiklerini dünyaya ilan etti. Öte yandan, çok daha ucuz alternatif olan Bayraktar TB2'lerin milyonlarca dolar değerindeki tankları sahadan sildiğini aktaran Die Welt gazetesi, Avrupa ülkelerinin SİHA pazarında rol oynamaktan çok uzak olduğunu yazdı.
8.06.2021Dünya
Son dakika... Alman medyasından Türk SİHA'larına övgü! Bayraktar manşetlerde...
Son dakika... Alman medyasından Türk SİHA'larına övgü! Bayraktar manşetlerde...Gelen son dakika haberine göre, ABD'li medya kuruluşu Wall Street Journal, Türkiye'nin ileri teknoloji dronelarının dengeleri nasıl değiştirdiğini ve Moskova'nın planlarını alt üst ettiğini yazarak 'geleceği şekillendiriyor' değerlendirmesinde bulundu.
6.06.2021Dünya
Bisiklet dostu tatil
Bisiklet dostu tatilPandemide bisiklet kullanımında artış oldu, doğa turizminde bisikletli tatiller öne çıkıyor. Bisiklet Dostu Konaklama Tesisi Belgesi olan tesisler ne gibi hizmetler sunuyor araştırdık
6.06.2021Pazar
Arka sıradakilerin umut projesi
Arka sıradakilerin umut projesiAnaokulu öğretmeni Meral Bağışcan’ın Liseyi Bitiriyorum Projesi artık yüzlerce genci okulla buluşturan bir gerçeğe dönüştü.
6.06.2021Pazar
Bugünün çocukları yarının sorumlu turistleri
Bugünün çocukları yarının sorumlu turistleriBirleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) ve Jolly Tour sürdürülebilir turizm için yola çıktı. Doğanın ve kültürel mirasın korunmasının önemi çocuklara anlatılacak. Kısaca çocuktan alacağız haberi.
5.06.2021Cumartesi
'Keşke kalbim bu kadar ortada yürümesem'
'Keşke kalbim bu kadar ortada yürümesem'“Dünyayı Kurtaran Kadın”la organik bir dünyaya özlemini anlatan Zeynep Tuğçe Bayat hassas ve kırılgan biri olduğunu söylüyor.
5.06.2021Cumartesi
Bozkır Arslanı Celaleddin kimdir, tarihteki yaşamı nedir? Emre Kıvılcım kimdir, kaç yaşında?
Bozkır Arslanı Celaleddin kimdir, tarihteki yaşamı nedir? Emre Kıvılcım kimdir, kaç yaşında?Bozkır Arslanı Celaleddin her hafta cuma günleri izleyicilerle buluşuyor. Emre Kıvılcım, Bozkır Arslanı Celaleddin dizisinde Celaleddin Harzemşah'ı canlandırıyor. Bozkır Arslanı Celaleddin'in tarihteki yeri ve Emre Kıvılcım'ın hayatı merak ediliyor. Peki Bozkır Arslanı Celaleddin kimdir, Emre Kıvılcım kimdir?
4.06.2021Cadde
Son dakika... 'Türkiye dengeyi değiştirdi!' ABD basınından Bayraktar övgüsü
Son dakika... 'Türkiye dengeyi değiştirdi!' ABD basınından Bayraktar övgüsüGelen son dakika haberine göre, ABD'li medya kuruluşu Wall Street Journal, Türkiye'nin ileri teknoloji dronelarının dengeleri nasıl değiştirdiğini ve Moskova'nın planlarını alt üst ettiğini yazarak 'geleceği şekillendiriyor' değerlendirmesinde bulundu.
3.06.2021Dünya
Son dakika: Türkiye çıldırttı! Yunan basını 'işgal' başlıklarıyla manşetlerde
Son dakika: Türkiye çıldırttı! Yunan basını 'işgal' başlıklarıyla manşetlerdeSon dakika haberlere göre, Türkiye SİHA'larla ilgili flaş bir karar aldı. Karar Yunanistan'da büyük ses getirdi ve Yunan basını 'işgal' başlıklarıyla manşetlere çıktı. İşte Türkiye'nin 20 Temmuz'da Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da katılacağı törenle hayata geçireceği kararın son dakika tüm detayları...
3.06.2021Dünya
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Sıra Olimpiyatlarda
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Sıra OlimpiyatlardaCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sporun her alanında dünyada üst sıralara tırmanan Türkiye’nin daha önce sınırlı varlık gösterdiği cimnastikte de yeni bir hava yakalamasının gelecek adına ümit verici olduğunu söyledi.
3.06.2021Diğer
Cumhurbaşkanı Erdoğan, madalya alan cimnastikçileri kabul etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, madalya alan cimnastikçileri kabul ettiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Avrupa ve dünya şampiyonalarında madalya alan cimnastikçileri kabul etti.
2.06.2021Diğer
Son dakika: Erdoğan 'müjdeyi vereceğiz' diyerek tarihini açıkladı
Son dakika: Erdoğan 'müjdeyi vereceğiz' diyerek tarihini açıkladıSon dakika haberine göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan TRT özel yayınında açıklama yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, cuma günü Zonguldak'ta petrol ve doğalgaz arama çalışmalarına ilişkin müjde vereceğini bildirdi.
2.06.2021Siyaset
Son dakika: Türk SİHA'ları vurdu! Görüntüler yayınlandı...
Son dakika: Türk SİHA'ları vurdu! Görüntüler yayınlandı...Milli ve özgün olarak tasarlanıp geliştirilen, teknik özellikleri ve katıldığı operasyonlar değerlendirildiğinde kendi sınıfında dünyanın en iyisi olan Bayraktar TB2'nin, Rus yapımı hava savunma sistemlerini imha ettiği görüntüler yayınlandı.
30.05.2021Dünya
Son dakika... Uzmanlar inanamadı! BM raporu sızdı: Yapay zekalı Türk yapımı drone manşetlerde...
Son dakika... Uzmanlar inanamadı! BM raporu sızdı: Yapay zekalı Türk yapımı drone manşetlerde...Son dakika haberine göre, Türk yapımı drone'ların geleceği şekillendireceği uzun zamandır konuşuluyor ancak İngiliz basınında çıkan haberler, Türk drone'larının tarihte görülmemiş bir yeteneğe sahip olduğunu ortaya koydu.
29.05.2021Dünya
Kulak kesildiklerimiz
Kulak kesildiklerimizEvde geçirdiğimiz dönemde Podacto’nun taze oyunlarından TRT’nin tarihi arşivindeki unutulmaz Radyo Tiyatrosu oyunlarına sesli tiyatroyu yeniden keşfe çıkıyoruz.
29.05.2021Cumartesi
Son dakika haberi: Türkiye'nin SİHA başarısı bu kez Japon basınında! İşte müşteriler...
Son dakika haberi: Türkiye'nin SİHA başarısı bu kez Japon basınında! İşte müşteriler...Türkiye ile Polonya arasında imzalanan 24 adet Bayraktar TB2 silahlı insansız hava aracı anlaşmasının yankıları sürerken, Japon basını, Bayraktar TB2'lerin yeni potansiyel müşterilerini yazdı.
28.05.2021Dünya
Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Süleyman Soylu ve Binali Yıldırım açıklaması
Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Süleyman Soylu ve Binali Yıldırım açıklamasıGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Grup Toplantısı'nda önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, 'İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu'yu hedef alan saldırıların gerisinde, ülkemizde sağlanan bu huzur ve güven ikliminden duyulan bir rahatsızlık olduğunu biliyoruz. İçişleri Bakanımızın yanında olduk, yanında olacağız. Binali Yıldırım arkadaşımızın da oğlu üzerinden hedefe alınması, asıl niyeti gösteren bir başka işarettir' dedi.
26.05.2021Gündem
Nevruz şiirleri
Nevruz şiirleriBaharın gelişini simgeleyen bir Nevruz bayramı Asya'dan Ortadoğu'ya hatta Kafkasya'ya kadar uzanan geniş bir alanda kutlanır. Nevruz bayramı birçok ülkede büyük bir coşku ile kutlanır. Bazı ülkelerde Nevruz bir anlamda yeni yıl anlamına geliyor. Nevruz yazılı olarak ilk kez Pers kaynaklarda geçmektedir. Nevruz bayramında yapılan törenlerde şiirler okunur. İşte en güzel nevruz bayramı şiirleri.
26.05.2021Şiirler
HSK'da 7 yeni üye belli oldu
HSK'da 7 yeni üye belli olduTBMM Genel Kurulu'nda, Hakimler ve Savcılar Kurulu’nun (HSK) 7 yeni üyesinin seçimi için oylama işlemi sona erdi. Buna göre; Ergün Şahin, Aysel Demirel, Bilal Temel, Hamit Kocabey, Ömür Topaç, Sinan Esen ve Cumhur Şahin yeni HSK üyeleri oldu.
25.05.2021Siyaset
'Giyemediğim formanın ilk 11'ini yazıyorum'
'Giyemediğim formanın ilk 11'ini yazıyorum'Beşiktaş Kadın Futbol Takımı’nı şampiyonluğa ulaştıran Bahar Özgüvenç, “Hayatımın futbolla ilgili her alanında ilk 15 dakikam hep kendimi ispatlamakla geçti. Yaşadığım psikolojik şiddeti benden sonraki kız çocukları çekmesin istiyorum” diyor
23.05.2021Pazar
“Üretmek benim yaşama biçimim”
“Üretmek benim yaşama biçimim”Dünyanın en prestijli dergilerinden The New Yorker’ın kapağına sekizinci kez imza atan Gürbüz Doğan Ekşioğlu, “Son dönemlerdeki sosyal mecralar hem bir dinamizm getirdi hem de yaratıcılığımı hızlandırdı. Üretmek benim yaşama biçimim” diyor
23.05.2021Pazar
Son Dakika Haberler: Görüntüleri yayınlandı! Türkiye'nin yeni füzeleri böyle hazırlanıyor
Son Dakika Haberler: Görüntüleri yayınlandı! Türkiye'nin yeni füzeleri böyle hazırlanıyorGelen son dakika haberine göre; Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu, Savunma Sanayii Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü, yüksek teknoloji ürünü bir dizi füze ve mühimmatı güvenlik güçlerinin kullanımına sunmaya hazırlanıyor. İşte haberin ayrıntıları...
22.05.2021Teknoloji

Benzer Haber Etiketleri

füzeTürkiyeRusyaBayraktar TB2Baykar

Akinci ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.