Aleksandr Novak

Aleksandr Novak

Son dakika Aleksandr Novak haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Aleksandr Novak gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Aleksandr Novak haber sayfamızda...

Aleksandr Novak

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 168 aleksandr novak haberi bulunmuştur.
Altın fiyatlarında son durum ne?
Altın fiyatlarında son durum ne? Geçtiğimiz hafta yükseliş kaydeden altın fiyatları bu haftanın ilk işlem gününde de yukarı yönlü bir seyir izliyor. Rusya ile Ukrayna arasındaki krizin yarattığı jeopolitik riskler ve küresel çapta artan enflasyon altında sert yükselişleri beraberinde getiriyor. İşte detaylar...
18.04.2022Uzmanpara
Rusya 'petrol fiyatları fırlar' uyarısı yaptı! Ambargo kararı çıkmadı
Rusya 'petrol fiyatları fırlar' uyarısı yaptı! Ambargo kararı çıkmadıRusya Başbakan Yardımcısı Aleksandr Novak, Batılı ülkelerin Rus petrolünü almayı durdurmaları halinde, fiyatların varil başına 300 dolara çıkabileceği uyarısının ardından, Avrupa Birliği (AB) Dış İlişkiler ve Güvenlik Politikası Yüksek Temsilcisi Josep Borrell, Rusya'ya petrol ambargosu kararı çıkmadığını duyurdu.
22.03.2022Ekonomi
'Petrol fiyatlarının değişmesi muhtemel değil'
'Petrol fiyatlarının değişmesi muhtemel değil'Rusya Başbakan Yardımcısı Aleksandr Novak, talebin 2022 yılı sonuna kadar pandemi öncesi seviyelere toparlanacak olmasına bağlı olarak 2022'de petrol fiyatlarında çok fazla bir değişiklik beklemediklerini söyledi.
24.12.2021Uzmanpara
Rusya'nın petrol ve doğal gaz rezervi belli oldu
Rusya'nın petrol ve doğal gaz rezervi belli olduRusya Başbakan Yardımcısı Aleksandr Novak, Rusya'nın petrol rezervlerinin 30, gaz rezervlerinin ise 50 yıl yeterli olacağını söyledi.
29.11.2021Uzmanpara
Petrol fiyatları kaç dolar oldu?
Petrol fiyatları kaç dolar oldu?Uluslararası piyasalarda petrol fiyatları, OPEC+'ın üretim artırımı planlarını COVID-19'un yeni varyantı nedeniyle erteleyeceği endişeleri ile yükseldi.
29.11.2021Uzmanpara
'OPEC+ toparlanmaya tehdit oluşturuyor'
'OPEC+ toparlanmaya tehdit oluşturuyor'Beyaz Saray'dan OPEC+’ın üretim artırımını hızlandırmama ısrarının küresel ekonomik toparlanmayı riske attığı söylendi. “Küresel toparlanmanın arz talep dengesizlikleri yüzünden zarar görmemesi gerektiğini düşünüyoruz” diyen Ulusal Güvenlik Konseyi Sözcüsü, Beyaz Saray’ın yüksek fiyatlarla mücadele için tüm araçları değerlendirdiğini söyledi.
5.11.2021Uzmanpara
Rusya petrol üretimini artırmaya sıcak bakmıyor
Rusya petrol üretimini artırmaya sıcak bakmıyorRusya Başbakan Yardımcısı Aleksandr Novak, küresel petrol piyasalarında toparlanmanın devam ettiğini belirterek, buna rağmen çeşitli riskler gördüklerini ve petrol üretimini daha fazla artırmak istemediklerini söyledi.
5.11.2021Uzmanpara
Rosneft ve BP doğal gaz için harekete geçti
Rosneft ve BP doğal gaz için harekete geçtiRus petrol şirketi Rosneft ile İngiliz enerji şirketi BP'nin Avrupa'ya doğal gaz sevkiyatı konusunu ele aldıkları ifade edildi.
14.10.2021Uzmanpara
Türkiye ile Rusya iş birliğini derinleştirecek
Türkiye ile Rusya iş birliğini derinleştirecekTicaret Bakanı Mehmet Muş, Rusya ile ikili ticarette enerjinin önemli bir yeri olduğunu belirterek, "Rusya ile doğal gaz, madencilik, petrol, elektrik ve nükleer enerji alanlarındaki mevcut iş birliğimizi daha da geliştirmek hususunda görüş birliğine vardık." dedi.
31.07.2021Uzmanpara
Türkiye ile Rusya ticaretinde önemli adım! İmzalar atıldı
Türkiye ile Rusya ticaretinde önemli adım! İmzalar atıldıTicaret Bakanı Mehmet Muş, Rusya ile ikili ticarette enerjinin önemli bir yeri olduğunu belirterek, "Rusya ile doğal gaz, madencilik, petrol, elektrik ve nükleer enerji alanlarındaki mevcut iş birliğimizi daha da geliştirmek hususunda görüş birliğine vardık." dedi.
30.07.2021Ekonomi
'Türkiye üretime başlıyor!' Rusya'dan aşı açıklaması
'Türkiye üretime başlıyor!' Rusya'dan aşı açıklamasıGelen son dakika haberine göre, Rusya Başbakan Yardımcısı, Türkiye'nin Rus Sputnik V aşısının üretimine yakında başlayacağını duyurdu.
30.07.2021Dünya
'Türkiye, Rusya için önemli bir ortak'
'Türkiye, Rusya için önemli bir ortak'Rusya Başbakan Yardımcısı Aleksandr Novak, Türkiye'nin Rusya için önemli bir ortak olduğunu belirterek, "Türkiye, Rusya'nın en çok ticaret yaptığı 7 ülke arasında bulunuyor." dedi.
30.07.2021Uzmanpara
Rusya Başbakan Yardımcısı Novak: Türkiye Rusya için önemli bir ortak
Rusya Başbakan Yardımcısı Novak: Türkiye Rusya için önemli bir ortakRusya Başbakan Yardımcısı Aleksandr Novak, Türkiye'nin Rusya için önemli bir ortak olduğunu belirterek, "Türkiye, Rusya'nın en çok ticaret yaptığı 7 ülke arasında bulunuyor." dedi.
30.07.2021Ekonomi
'Petrol toparlanmasında belirsizlikler sürüyor'
'Petrol toparlanmasında belirsizlikler sürüyor'Rusya Başbakan Yardımcısı Aleksandr Novak, artan talep ve fiyatlardaki istikrara karşın, küresel petrol piyasalarının belirsizliklerden etkilenmeye devam edeceğini vurguladı.
2.06.2021Uzmanpara
'Petrol piyasasında 1 milyon varil açık var'
'Petrol piyasasında 1 milyon varil açık var'Rusya Başbakan Yardımcısı Aleksandr Novak, "Global petrol piyasasında 1 milyon varil açık var." dedi.
26.05.2021Uzmanpara
Novak, OPEC+ ile aktif temas içinde
Novak, OPEC+ ile aktif temas içindeKremlin Sözcüsü Dmitry Peskov, "Başbakan Yardımcısı Novak, OPEC+ ile aktif temas içinde." dedi.
30.03.2021Uzmanpara
Üretim kesintilerini uzatma kararı alındı
Üretim kesintilerini uzatma kararı alındıPetrol İhraç Eden Ülkeler Örgütü (OPEC) ve OPEC dışı bazı üretici ülkelerden oluşan OPEC grubu mevcut üretim kesintilerini 1 ay daha uzatma kararı alırken, Rusya ve Kazakistan bunun dışında tutuldu.
5.03.2021Uzmanpara
OPEC+ ülkeleri üretim kesintilerini 1 ay daha uzatma kararı aldı
OPEC+ ülkeleri üretim kesintilerini 1 ay daha uzatma kararı aldıPetrol İhraç Eden Ülkeler Örgütü (OPEC) ve OPEC dışı bazı üretici ülkelerden oluşan OPEC+ grubu mevcut üretim kesintilerini 1 ay daha uzatma kararı alırken, Rusya ve Kazakistan bunun dışında tutuldu.
4.03.2021Ekonomi
OPEC grubu yarın toplanıyor
OPEC grubu yarın toplanıyorPetrol İhraç Eden Ülkeler Örgütü (OPEC) ile OPEC dışı bazı ülkelerden oluşan OPEC grubu, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının etkisindeki küresel petrol piyasasını rekor üretim kesintileriyle dengelemeye çalışırken, uzmanlar, yarınki toplantıda grubun arz-talep dengesini yönetme kabiliyetinin bir kez daha sınanacağını belirtiyor.
3.03.2021Uzmanpara
Türk-Rus iş birliğinde örnek proje TürkAkım bir yıldır devrede
Türk-Rus iş birliğinde örnek proje TürkAkım bir yıldır devredeTürkAkım Gaz Taşıma AŞ Genel Müdürü Şakir Arıkan, Rus doğal gazını Türkiye'ye ve Türkiye üzerinden Avrupa'ya ileten TürkAkım Doğal Gaz Boru Hattı'nın açılışının üzerinden bir yıl geçtiğini belirterek, "Kamulaştırma, satın alma, inşaat ve devreye alma işlemleri 2019'da rekor sürede tamamlanan projeyle 5,8 milyar metreküp gaz Avrupa'ya kesintisiz olarak güvenle taşındı." dedi.
7.01.2021Ekonomi
Küresel doğal gaz talebi yükselişe geçti
Küresel doğal gaz talebi yükselişe geçtiRusya Başbakan Yardımcısı Aleksandr Novak, küresel doğal gaz piyasalarının toparlandığını belirterek, "Bazı bölgelerde gaz fiyatları rekor düzeylere çıktı. Yıl sonunda Türkiye dahil bazı bölgelerdeki doğal gaz talebi önemli oranda arttı." dedi.
4.01.2021Uzmanpara
OPEC'ten flaş petrol kararı!
OPEC'ten flaş petrol kararı!Petrol İhraç Eden Ülkeler Örgütü (OPEC) ile OPEC dışı bazı petrol üreticisi ülkelerden oluşan OPEC grubu, ocak ayı için günlük petrol üretimini 500 bin varil artırma kararı aldı.
4.12.2020Uzmanpara
Son dakika: OPEC'ten flaş 'petrol' kararı! 2021 Ocak ayında...
Son dakika: OPEC'ten flaş 'petrol' kararı! 2021 Ocak ayında...Gelen son dakika haberine göre; Petrol İhraç Eden Ülkeler Örgütü (OPEC), gelecek yıl ocak ayı için günlük petrol üretimini 500 bin varil artırma kararı aldı. Öte yandan Kazakistan OPEC ülkelerinin ocak ayında üretimi günlük 500 bin varil artırma kararını teyit etti.
3.12.2020Ekonomi
Rusya Savunma Bakanı Ermenistan'da
Rusya Savunma Bakanı Ermenistan'daSergey Şoygu'nun da yer aldığı Rus heyeti, başkent Erivan'da istifa çağrılarına direnen Başbakan Paşinyan ile görüştü. Paşinyan, Rusya ile işbirliğini derinleştirmek istediklerini söyledi.
21.11.2020Dünya
Putin kabine değişikliğini onayladı
Putin kabine değişikliğini onayladıRusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, kabinede bazı bakanları değiştiren kararnameyi onayladı.
10.11.2020Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Aleksandr Novak ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.