Alınacak

Alınacak

Son dakika alınacak haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan alınacak gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan alınacak haber sayfamızda...

Alınacak

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 38.633 alinacak haberi bulunmuştur.
Öğretmen 15 bin ek atama ön başvuru tarihleri & 15 bin öğretmen ek atama ön başvurusu nasıl yapılır?
Öğretmen 15 bin ek atama ön başvuru tarihleri & 15 bin öğretmen ek atama ön başvurusu nasıl yapılır?Binlerce öğretmen adayını yakından ilgilendiren 15 bin öğretmen ek atama başvuruları başladı mı sorusu adaylar tarafından araştırılıyor. Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından duyurulan 15 bin öğretmen ek atama başvurusu için MEB Personel Genel Müdürlüğü tarafından bir duyuru yayımlandı. Duyuruda başvuruların ön başvuru ve tercih başvurusu olarak iki aşamada gerçekleştirileceği duyuruldu. Peki Sözleşmeli Öğretmen ön başvuru ekranı açıldı mı?
27.09.2021Gündem
İlklerin ve enlerin kulübü Galatasaray’ın NFT koleksiyonu 1 Ekim’de arz ediliyor
İlklerin ve enlerin kulübü Galatasaray’ın NFT koleksiyonu 1 Ekim’de arz ediliyorGalatasaray, kurucusu ve bir numaralı üyesi Ali Sami Yen’in anısına çıkaracağı NFT koleksiyonu ile başlayarak, sezon boyunca kulüp tarihinin önemli olaylarını vurgulayan tarihi bir koleksiyonu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Legendary, Mythical ve Iconic olmak üzere; 3 bölümden oluşan ve 1 Ekim’de ilkinin arz edileceği Ali Sami Yen NFT Koleksiyonu, Galatasaray ve Shirtum’un web sitelerinden satın alınabilecek.
27.09.2021Galatasaray
Son dakika... Bakan Çavuşoğlu: Adımlarımızı Azerbaycan ile ortak atacağız
Son dakika... Bakan Çavuşoğlu: Adımlarımızı Azerbaycan ile ortak atacağızSon dakika haberlere göre, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Temennimiz bölgenin artık barış ve istikrar bölgesi olmasıdır. Azerbaycan'ın Ermenistan'a kapsamlı bir barış anlaşması teklifi oldu. Henüz Ermenistan'dan olumlu bir cevap gelmedi. Biz atacağımız adımları Azerbaycan'la birlikte planlar, birlikte atarız" dedi.
27.09.2021Dünya
Galatasaray’ın NFT koleksiyonu 1 Ekim’de arz ediliyor
Galatasaray’ın NFT koleksiyonu 1 Ekim’de arz ediliyorGalatasaray, kurucusu ve bir numaralı üyesi Ali Sami Yen’in anısına çıkaracağı NFT koleksiyonu ile başlayarak, sezon boyunca kulüp tarihinin önemli olaylarını vurgulayan tarihi bir koleksiyonu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Legendary, Mythical ve Iconic olmak üzere; 3 bölümden oluşan ve 1 Ekim’de ilkinin arz edileceği Ali Sami Yen NFT Koleksiyonu, Galatasaray ve Shirtum’un web sitelerinden satın alınabilecek.
27.09.2021Vitrin
ALES sonuçları 2021 ne zaman açıklanacak? ALES/2 sonuçları tarih sorgulama takvimi
ALES sonuçları 2021 ne zaman açıklanacak? ALES/2 sonuçları tarih sorgulama takvimiALES bu yıl toplam üç kez gerçekleştirilecek. ÖSYM tarafından ALES/1 ve ALES/2 sınavları tamamlandı. ALES/2'nin sonuç heyecanı ise devam ediyor. İkinci oturuma katılan adaylar, ALES sonuçları 2021 ne zaman açıklanacak araması yapıyor. ÖSYM ise sınav takviminde ALES sonuçları tarihine yer verdi. Peki ALES/2 sonuçları ne zaman açıklanacak?
27.09.2021Gündem
DGS ek tercih ne zaman, kılavuzu yayımlandı mı? 2021-2022 DGS ek tercih kontenjanları açıklandı mı?
DGS ek tercih ne zaman, kılavuzu yayımlandı mı? 2021-2022 DGS ek tercih kontenjanları açıklandı mı?2021 Yılının Dikey Geçiş Sınavına (DGS) katılan ve ilk tercihlerde herhangi bir üniversiteye yerleşemeyen öğrenciler, DGS ek tercih ne zaman, kılavuzu yayımlandı mı? aramasına geçti. 2021-2022 Eğitim yılının DGS ek tercih kontenjanları ÖSYM tarafından açıklandı mı? İşte detaylar...
27.09.2021Gündem
Yeni yasak ve tedbirler alınacak mı? Gözler Kabine'den çıkacak kararlarda...
Yeni yasak ve tedbirler alınacak mı? Gözler Kabine'den çıkacak kararlarda... Bakanlar Kurulu Kabine Toplantısı bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan liderliğinde bir araya gelecek. Koronavirüs tablosunda son durum, aşılama çalışmaları, vaka sayıları okullarda son durum gibi birçok konu başlığı toplantıda ele alınacak. Son dönemde vaka sayılarında yaşanan artış nedeniyle yeni tedbirler alınacak mı, yeni yasaklar olacak mı sorusu vatandaşlar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Konuya dair açıklama Kabine Toplantısının ardından belli olacak
27.09.2021Gündem
Kıyı Emniyetine 9 deniz trafik operatörü alınacak
Kıyı Emniyetine 9 deniz trafik operatörü alınacakKıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü, sınavla 9 deniz trafik operatörü alımı yapacak.
27.09.2021Ekonomi
Ders süreleri/saatleri değişti mi? Dersler 30 dakika mı? Gözler kritik toplantıda
Ders süreleri/saatleri değişti mi? Dersler 30 dakika mı? Gözler kritik toplantıdaDers süreleri kısalacak mı? Eylül itibariyle yüz yüze eğitime geçildi. Koronavirüs salgınında vaka sayılarında yaşanan artışla birlikte okullar kapanacak mı, eğitim ile ilgili yeni kararlar alınacak mı, merak ediliyor. Gözler kritik Kabine Toplantısı'nda.
27.09.2021Gündem
Sağlık Bakanlığı atamaları ne zaman yapılacak? İşte 2021 Sağlık Bakanlığı PBS atama kura tarihi
Sağlık Bakanlığı atamaları ne zaman yapılacak? İşte 2021 Sağlık Bakanlığı PBS atama kura tarihiSağlık Bakanlığı atamaları için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Başvuru işlemlerini tamamlayan adayların gözü Sağlık Bakanlığı personel alımı kuralarında. Peki, atama kurası ne zaman yapılacak? İşte Sağlık Bakanlığı personel alımı takvimi.
27.09.2021Gündem
15 bin öğretmen atama başvurusu nasıl yapılır? Öğretmen atamaları ne zaman?
15 bin öğretmen atama başvurusu nasıl yapılır? Öğretmen atamaları ne zaman?15 bin öğretmen ataması için kontenjan dağılımları branş bazında sıralamalar geçtiğimiz günlerde belli olmuştu. Atama başvuruları bugün başlıyor. Peki, 15 bin öğretmen ataması başvuru şartları nedir? İşte öğretmen atamaları ile ilgili detaylar.
27.09.2021Gündem
‘İklim krizine karşı kayıtsız kalamayız’
‘İklim krizine karşı kayıtsız kalamayız’Doğal afetlerin sıklığı ve şiddetinin arttığına dikkat çeken Doğa Sigorta CEO’su Nihat Kırmızı, “İklim krizi alarm veriyor, buna kayıtsız kalmadan çok daha büyük felaketlere karşı harekete geçmemiz şart” dedi.
27.09.2021Teknoloji
CHP, Abant kampında yol haritasını belirleyecek
CHP, Abant kampında yol haritasını belirleyecekCHP, 1 Ekim’de Meclis açıldıktan sonra milletvekillerini kampa alacak.
27.09.2021Siyaset
‘Silahlı suçları artıracak düzenleme’
‘Silahlı suçları artıracak düzenleme’Ateşli Silahlar Yönetmeliği 19’uncu kez değişti ve ruhsatlı silah alabileceklerin sayısı artırıldı. Silah alma yasağı olanlara ruhsat verilmesinin önü açıldı. Milliyet’e konuşan uzmanlar, değişiklik bireysel silahlanma açısından tehlike oluşturmasının yanı sıra silahla ilgili suçlarda artış olacağı görüşünde.
27.09.2021Gündem
Son dakika haberleri: Beştepe'de kritik gündem! 5 market, yeni tedbirler...
Son dakika haberleri: Beştepe'de kritik gündem! 5 market, yeni tedbirler...Yeni haftanın ilk gününde gözler Cumhurbaşkanlığı Kabinesi'nde olacak. Kabinenin gündeminde fahiş fiyatla mücadele, yeni yasama yılının yol haritası, koronavirüs vaka sayılarındaki artış ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ABD'deki temasları olacak.
26.09.2021Gündem
Beştepe'de kritik gündem! 5 market, yeni tedbirler...
Beştepe'de kritik gündem! 5 market, yeni tedbirler...Yeni haftanın ilk gününde gözler Cumhurbaşkanlığı Kabinesi'nde olacak. Kabinenin gündeminde fahiş fiyatla mücadele, yeni yasama yılının yol haritası, koronavirüs vaka sayılarındaki artış ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ABD'deki temasları olacak.
26.09.2021Haberler
Propolisten üretilen gıda ve kozmetik ürünleri arıcılığa değer katacak
Propolisten üretilen gıda ve kozmetik ürünleri arıcılığa değer katacakYükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanlığınca yürütülen Üniversitelerin Bölgesel Kalkınma Odaklı Misyon Farklılaşması ve İhtisaslaşması Programı "Tarım ve Havza Bazlı Kalkınma" alanında pilot üniversite seçilen Bingöl Üniversitesince propolisten 21 farklı ürün elde edildi.
26.09.2021Ekonomi
Ticaret Bakanlığı 16 sözleşmeli bilişim personeli alacak
Ticaret Bakanlığı 16 sözleşmeli bilişim personeli alacakTicaret Bakanlığı 16 sözleşmeli bilişim personeli alımı gerçekleştirecek.
26.09.2021Ekonomi
Gerçek bir dünya insanıydı
Gerçek bir dünya insanıydıDoğan Kuban, hayatı boyunca kendisine sunulan uluslararası tüm olanakları reddederek memleketinde kalmayı tercih etmiş ve ülkesi için kendi alanında üretmekten ve bilgilerini aktarmaktan, paylaşmaktan hiç vazgeçmemiş gerçek bir dünya insanıydı. Bizler Doğan Hocamızı daha iyi anlayarak ve onu yeni nesillere aktararak ışığını taşımaya devam edeceğiz
26.09.2021Kültür Sanat
Rusya'dan kritik Erdoğan-Putin zirvesi öncesi açıklama
Rusya'dan kritik Erdoğan-Putin zirvesi öncesi açıklamaRusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Taliban'ın "uluslararası tanınırlığının şu an gündemde olmadığını" söyledi. Lavrov, 29 Eylül'de Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan arasındaki zirvede İdlib konusunun ele alınacağını söyledi.
25.09.2021Dünya
Mezarlıkta vücudu toprağa gömülü bulunan bebeğin anne ve anneannesi için flaş gelişme
Mezarlıkta vücudu toprağa gömülü bulunan bebeğin anne ve anneannesi için flaş gelişmeAdıyaman'da, şehit kabrini ziyaret eden lise öğrencilerinin ağlama sesi duyunca vücudunu toprağa gömülü buldukları bebeği bıraktığı belirlenen annesi ve anneannesi, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.. Emniyetteki sorgusunda suçunu itiraf eden kadının, "Eşim cezaevinde ve yasak ilişkiden kız bebek dünyaya getirdim. Bebekten kurtulmak için annemle birlikte bu planı yaptık" dediği öğrenildi.
25.09.2021Gündem
Cepheye silah taşıyan tren bir asır sonra raylarda! Bir ay ücretsiz olacak
Cepheye silah taşıyan tren bir asır sonra raylarda! Bir ay ücretsiz olacakBirinci Dünya Savaşı döneminde İstanbul'a kömür taşıması için kurulan, Kurtuluş Savaşı'nda Anadolu’ya silah taşınmasında görev alan Kağıthane Treni, 'Tarihi Eserlerin İhyası' projesi kapsamında 100 yıl aradan sonra yeniden sefere başladı. Kağıthane Treni, Mecidiyeköy- Kağıthane- Mahmutbey ve Gayrettepe- Kağıthane- Havalimanı metro hatlarına entegre olarak hizmet verecek, 3 kilometrelik güzergah üzerinde 4 durakla çalışacak.
25.09.2021Gündem
Borsa simsarı ve ajanı olma şartlarında değişiklik
Borsa simsarı ve ajanı olma şartlarında değişiklikTicaret borsalarında 2 yıl süreyle borsa simsarlığı yapmış kişilerin borsa ajanı olabilmelerinin önü açıldı.
25.09.2021Ekonomi
Borsa simsarı ve ajanı olma şartları değişti
Borsa simsarı ve ajanı olma şartları değiştiTicaret borsalarında 2 yıl süreyle borsa simsarlığı yapmış kişilerin borsa ajanı olabilmelerinin önü açıldı.
25.09.2021Uzmanpara
2021-2022 AÖF kayıt yenileme başladı mı? AÖF kayıt yenileme nasıl yapılır?
2021-2022 AÖF kayıt yenileme başladı mı? AÖF kayıt yenileme nasıl yapılır?Açıköğretim Fakültesi kayıt yenileme için geri sayım sürüyor. YKS sonuçlarının açıklanmasının ardından yeni kayıt işlemleri 6-10 Eylül tarihleri arasında gerçekleşti. Peki 2021-2022 AÖF kayıt yenileme tarihleri ne zaman? AÖF kayıt yenileme nasıl yapılır?
25.09.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

MEBGalatasarayNFT20212022

Alınacak ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.