Aydem

Aydem

Son dakika Aydem haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Aydem gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Aydem haber sayfamızda...

Aydem

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 175 aydem haberi bulunmuştur.
“Ege’nin En İyi İşvereni” ödülü
“Ege’nin En İyi İşvereni” ödülüAydem Perakende, çalışan markası alanında hayata geçirdiği projeler, insan kaynağına ve yenilikçi kurumsal uygulamalarına yaptığı yatırımlarla, Great Place to Work Entitüsü’nün yürüttüğü Türkiye’nin En İyi İşverenleri Özel, Sektör ve Bölge Ödülleri’nde, 250 ve üzeri çalışanı olan şirketler arasında “Ege’nin En İyi İşverenleri” kategorisinde birincilik ödülünü kazandı.
1.06.2021Ege
Kaçırılmayacak staj imkanı
Kaçırılmayacak staj imkanıAydem Enerji, uygulamaya aldığı S-enerji Staj Programı ile iş hayatına adım atmaya hazırlanan gençlere online staj imkanı sağlayacak.
31.05.2021Ege
'Güven kültürü yarattık'
'Güven kültürü yarattık'Aydem Perakende ve Gediz Perakende, Great Place to Work® Enstitüsü’nün yürüttüğü programa katıldığı ilk yılda Türkiye’nin En İyi İşverenleri Listesi’nde yer aldı.
3.05.2021Ege
En iyi işverenler AYDEM ve ESBAŞ
En iyi işverenler AYDEM ve ESBAŞGreat Place to Work® En İyi İşverenler Listesi’ne sekiz şirketi ile giren AYDEM, bir ilki başardı. ESBAŞ da, 250-500 Çalışan Sayısı Kategorisi’nde listede yer aldı.
1.05.2021Ege
Dev halka arzlar
Dev halka arzlarBorsa İstanbul’da arka arkaya yapılan dev halka arzlar yatırımcılardan ilgi görüyor. Son yılların en büyük halka arzı için Ziraat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı AŞ gün sayıyor
27.04.2021Ekonomi
Halka arzdan 1 milyar TL’lik  gelir bekliyor
Halka arzdan 1 milyar TL’lik gelir bekliyorAydem Enerji bünyesindeki Aydem Yenilenebilir Enerji’nin halka arzı için düğmeye basıldı.
17.04.2021Ekonomi
AYDEM Yenilenebilir’in halka arzı onaylandı
AYDEM Yenilenebilir’in halka arzı onaylandıAYDEM Enerji’nin, yenilenebilir enerji alanında faaliyet gösteren iştiraki Aydem Yenilenebilir Enerji A.Ş’nin halka arzı için Sermaye Piyasası Kurulu’na (SPK) yapılan başvurusu onaylandı.
11.04.2021Ege
Akaryakıt istasyonlarına tarife
Akaryakıt istasyonlarına tarifeTürkiye akaryakıt ve madeni yağlar sektörlerinin lideri Petrol Ofisi ile Türkiye’nin ilk özel elektrik perakende şirketi Aydem Perakende, önemli bir işbirliğine imza attı.
27.03.2021Ege
Enerjide önemli iş birliği
Enerjide önemli iş birliğiAydem Elektrik Perakende Petrol Ofisi’nin yurt genelindeki 1850’den fazla istasyonuna uygun birim fiyatlı ve zamlardan etkilenmeyen elektrik hizmeti sağlayacak.
26.03.2021Uzmanpara
Çifte tasarruf!
Çifte tasarruf!İzmir’de uygulanacak projeyle enerji tüketimi %15 azaltılacak. Manisa’da atıklar trenle tesise taşınacak, yılda 5 milyon lira daha az yakıt tüketilecek
17.03.2021Ege
Kadınların sözü geçiyor
Kadınların sözü geçiyorCinsiyet eşitliğini kurum politikası haline getiren Aydem kadın yönetici oranı en yüksek şirketler arasında yer aldı.
8.03.2021Ege
Yüzde 100 memnuniyet
Yüzde 100 memnuniyetAydem Enerji 11 grup şirketiyle Great Place To Work® Sertifikası almaya hak kazanan ilk firma oldu
27.02.2021Ege
Kaynaklarını daha verimli kullanacak
Kaynaklarını daha verimli kullanacakAYDEM Yenilenebilir Enerji A.Ş, şirket paylarının halka arzı için Sermaye Piyasası Kurulu’na başvurusunu yaptı
26.02.2021Ege
Aydem Yenilenebilir Enerji halka arz için başvuru yaptı
Aydem Yenilenebilir Enerji halka arz için başvuru yaptıAydem Yenilenebilir Enerji AŞ'nin, halka arz hazırlıkları kapsamında Sermaye Piyasası Kuruluna başvuru yaptığı bildirildi.
23.02.2021Ekonomi
3.8 milyar liralık yatırım yapacak
3.8 milyar liralık yatırım yapacakTürkiye’nin ilk entegre enerji şirketi Aydem Enerji, yenilenebilir enerjiyi odağına aldığı çalışmalarını yeni yatırımlarla sürdüreceğini açıkladı. Holding, 2021’de grup şirketleri genelinde toplam 3.8 milyar TL yatırım yapacak. Önümüzdeki 5 yıl içerisinde sadece dağıtım şirketleri kapsamında yapacağı yatırım, 9.6 milyar TL olacak.
6.01.2021Ekonomi
Yenilenebilir enerjiye 3.8 milyar lira
Yenilenebilir enerjiye 3.8 milyar liraAydem Enerji, yenilenebilir enerjiyi odağına aldığı çalışmalarını yeni yatırımlarla sürdürecek. 2021’de grup şirketleri genelinde toplam 3.8 milyar liralık yatırım yapılacak. Önümüzdeki beş yıl içerisinde ise sadece dağıtım şirketleri kapsamında yapılacak yatırım, 9.6 milyar lira olacak.
5.01.2021Ege
2021'de 3.8 milyar liralık yatırım hamlesi
2021'de 3.8 milyar liralık yatırım hamlesiDenizli merkezli, Türkiye’nin ilk ve öncü entegre enerji şirketi Aydem Enerji, yenilenebilir enerjiyi odağa aldığı çalışmalarını 2021’de yeni yatırımlarla sürdürecek. Holding, 2021 yılında grup şirketleri genelinde toplam 3.8 milyar TL yatırım yapacak. Önümüzdeki 5 yılda sadece dağıtım şirketleri kapsamında gerçekleştireceği yatırım 9.6 milyar TL olacak.
5.01.2021Ekonomi
Pelet fabrikasında korkutan yangın
Pelet fabrikasında korkutan yangınMuğla’nın Bodrum ilçesinden Pelet fabrikası, marangozhane ve talaş sıkıştırma atölyesinde çıkan yangın tüm iş yerini küle çevirdi. Alev topuna dönen işletmeyi söndürmek için iş makinaları, itfaiye ekipleri seferber oldu.
30.12.2020Haberler
Aydem Enerji’den dört dörtlük başarı
Aydem Enerji’den dört dörtlük başarıAYDEM Enerji, bünyesindeki dört kurumla, Ekonomist Dergisi’nin Anadolu’nun En Büyük 500 Şirketi listesine girdi...
14.12.2020Ege
Aydem ve Gediz’e tek mesajla ulaşabilirsiniz
Aydem ve Gediz’e tek mesajla ulaşabilirsinizEge Bölgesi’nin görevli elektrik tedarik şirketleri Aydem ve Gediz Perakende, 5 milyondan fazla müşterisine, WhatsApp iletişim hattıyla 7/24 hizmet verecek.
21.11.2020Ege
Aydem, AKUT’un yanında
Aydem, AKUT’un yanındaAYDEM Perakende, Arama Kurtarma Derneği (AKUT) ile birlikte hem çalışanlarına hem de müşterilerine afet bilgilendirme semineri düzenledi.
18.11.2020Ege
Kaçak elektriğe uydudan tespit
Kaçak elektriğe uydudan tespitDiyarbakır, Şanlıurfa, Batman, Mardin, Siirt ve Şırnak’a elektrik sağlayan Dicle Elektrik, diğer bölgelere göre yüksek olan kayıp kaçağı drone’larla havadan takip etmeye başladı.
30.10.2020Ekonomi
Aydem’in Parlası’na bakandan tam not
Aydem’in Parlası’na bakandan tam notSanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Aydem Enerji’nin sahibi olduğu, Türkiye’nin ilk yerli güneş hücresini üreten Parla Solar’ı ziyaret etti
28.10.2020Ege
Kesintisiz, kaliteli ve güvenli hizmet
Kesintisiz, kaliteli ve güvenli hizmetAydem ve Gediz Perakende’nin genel müdürlük binaları ile müşteri ilişkileri merkezleri, Easy Check Hijyen ve Covid-19 Önlemleri Sertifikası almaya hak kazandı.
20.10.2020Ege
Elektrik borçlarına taksit
Elektrik borçlarına taksitAydem Enerji kuruluşu Aydem Perakende, pandemi döneminde elektrik borcunu ödeyemeyen müşterileri için ödeme kolaylığı sağlıyor.
10.10.2020Ege

Benzer Haber Etiketleri

egeizmiraydemgazeteenerji

Aydem ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.