Banknot

Banknot

Son dakika banknot haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan banknot gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan banknot haber sayfamızda...

Banknot

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 912 banknot haberi bulunmuştur.
Operasyonların gizli kahramanları! 'Dedektör köpekler' böyle eğitiliyor
Operasyonların gizli kahramanları! 'Dedektör köpekler' böyle eğitiliyorEmniyet Genel Müdürlüğü’nün suç ve suçlularla mücadelesinde en önemli yardımcılarından olan dedektör köpeklerin eğitildiği Köpek Eğitim Merkezi (KEM) kapılarını İhlas Haber Ajansı’na açtı. 13 değişik branşta eğitilen 6 farklı ırka ait yüzlerce köpek belirlenen testlerden geçtikten sonra yurdun dört bir yanında görev alacak.
15.01.2022Gündem
Tarsus'ta sahte 500'lük banknotlardan oluşan 23 bin euro ele geçirildi
Tarsus'ta sahte 500'lük banknotlardan oluşan 23 bin euro ele geçirildiMersin'in Tarsus ilçesinde bir iş yerindeki aramada sahte 500'lük banknotlar halinde toplam 23 bin euro ele geçirildi, 1 şüpheli gözaltına alındı.
13.01.2022Gündem
Kavcıoğlu imzalı 20 liralık banknotlar bugün tedavülde! Resmi Gazete'de yayımlandı
Kavcıoğlu imzalı 20 liralık banknotlar bugün tedavülde! Resmi Gazete'de yayımlandıTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB), E9 Emisyon Grubu VI. tertip 20 TL banknotları bugünden itibaren tedavüle verecek.
10.01.2022Ekonomi
Tacikistan Hakkında Bilgiler; Tacikistan Bayrağı Anlamı, 2022 Nüfusu, Başkenti, Para Birimi Ve Saat Farkı
Tacikistan Hakkında Bilgiler; Tacikistan Bayrağı Anlamı, 2022 Nüfusu, Başkenti, Para Birimi Ve Saat FarkıTacikistan, Orta Asya'da yer alan bağımsız Türk devletlerinden biridir. 1991 yılında Sovyetler Birliğinin dağılmasının ardından bağımsızlığını ilan etti. 1992 yılında Birleşmiş Milletlere üye oldu. Türkiye, Tacikistan'ı resmi olarak tanıyan ilk ülkedir. Tacikistan'ın başkenti neresi, nüfusu ne kadar? Ülke hakkında bilgileri sizler için derledik.
6.01.2022Dünya
Libya Hakkında Bilgiler; Libya Bayrağı Anlamı, 2022 Nüfusu, Başkenti, Para Birimi Ve Saat Farkı
Libya Hakkında Bilgiler; Libya Bayrağı Anlamı, 2022 Nüfusu, Başkenti, Para Birimi Ve Saat FarkıLibya, Tunus ve Cezayir ile birlikte Kuzey Afrika'nın en geniş topraklarına sahip ülkelerinden biridir. 1947 yılında İtalya'dan ayrılıp 1951 yılında da bağımsızlığını ilan etmiştir. Afrika kıtasının en geniş petrol rezervlerine sahip ülkesi olan Libya, güçlü bir ekonomiye sahiptir. Libya hakkındaki en güncel bilgileri sizler için derledik.
6.01.2022Tatil
Norveç Hakkında Bilgiler; Norveç Bayrağı Anlamı, 2022 Nüfusu, Başkenti, Para Birimi Ve Saat Farkı
Norveç Hakkında Bilgiler; Norveç Bayrağı Anlamı, 2022 Nüfusu, Başkenti, Para Birimi Ve Saat FarkıAvrupa'nın kuzeyinde bulunan Norveç, Rusya, Finlandiya ve İsveç ile komşudur. Ülkenin batısında Norveç Denizi yer alır. Norveç'in para birimi nedir, nüfusu ne kadar? Sizin için derledik.
6.01.2022Tatil
Türkmenistan Hakkında Bilgiler; Türkmenistan Bayrağı Anlamı, 2022 Nüfusu, Başkenti, Para Birimi Ve Saat Farkı
Türkmenistan Hakkında Bilgiler; Türkmenistan Bayrağı Anlamı, 2022 Nüfusu, Başkenti, Para Birimi Ve Saat FarkıTürkmenistan, Asya kıtasında yer alan bağımsız bir Türk devletidir. Yüz ölçümü 491.200 kilometrekaredir. 1919 yılında Kızıl Ordu tarafından işgal edilen ülke, 1924 yılında Sovyetler Birliğine bağlandı. 1991 yılında SSCB'nin dağılması ile birlikte bağımsızlığını ilan etti. Türkmenistan'ın başkenti neresi, nüfusu ne kadar? Sizler için derledik.
5.01.2022Tatil
Moğolistan Hakkında Bilgiler; Moğolistan Bayrağı Anlamı, 2022 Nüfusu, Başkenti, Para Birimi Ve Saat Farkı
Moğolistan Hakkında Bilgiler; Moğolistan Bayrağı Anlamı, 2022 Nüfusu, Başkenti, Para Birimi Ve Saat FarkıMoğolistan, Asya kıtasında yer almaktadır. 1.564.000 kilometrekare yüz ölçümüne sahip ülkenin hem Doğu hem de Orta Asya'da toprakları bulunuyor. Ülke, 1206 yılında Cengiz Han tarafından kuruldu. Yarı başkanlık sistemi ile yönetilen ülke Mongolia adıyla da bilinmektedir. Moğolistan'ın başkenti neresi, nüfusu ne kadar? Sizin için derledik.
5.01.2022Tatil
Kanada Hakkında Bilgiler; Kanada Bayrağı Anlamı, 2022 Nüfusu, Başkenti, Para Birimi Ve Saat Farkı
Kanada Hakkında Bilgiler; Kanada Bayrağı Anlamı, 2022 Nüfusu, Başkenti, Para Birimi Ve Saat FarkıKuzey Amerika'da yer alan Kanada, dünyanın en büyük 2. ülkesidir. Resmi adı Kanada Dominyonu olan ülke toplamda 9.98 milyon karelik yüz ölçümüne sahiptir. İklim şartlarından dolayı kuzeye gidildikçe nüfus yoğunluğu azalır. Kanada bayrağının anlamı nedir, başkenti neresidir? Sizin için derledik.
5.01.2022Tatil
Kırgızistan Hakkında Bilgiler; Kırgızistan Bayrağı Anlamı, 2022 Nüfusu, Başkenti, Para Birimi Ve Saat Farkı
Kırgızistan Hakkında Bilgiler; Kırgızistan Bayrağı Anlamı, 2022 Nüfusu, Başkenti, Para Birimi Ve Saat FarkıAsya kıtasında yer alan Kırgızistan Cumhuriyeti, 7 bağımsız Türk devletinden biridir. Ülke, 1991 yılında Sovyetler Birliğinin dağılmasının ardından bağımsızlığını ilan etti. Kırgızistan'ın başkenti neresi, nüfusu ne kadar? Sizin için derledik.
5.01.2022Tatil
Muğla'daki sahte içki operasyonlarında 15 kişi tutuklandı
Muğla'daki sahte içki operasyonlarında 15 kişi tutuklandıMuğla’da, son 1 haftada yapılan operasyonlarda 446 litre sahte içki ele geçirildi. Gözaltına alınan 22 şüpheliden 15'i tutuklandı.
3.01.2022Gündem
Kelime Gezmece Cevapları 2022: Kelime Gezmece Tüm Seviyeler ve Cevapları
Kelime Gezmece Cevapları 2022: Kelime Gezmece Tüm Seviyeler ve CevaplarıKelime dağarcığını test eden Kelime Gezmece bir bulmaca oyunudur. Farklı şehirlerin isimlendirildiği bu oyunda zorlu seviyeleri ve bölümler bulunuyor. Toplam 47 bölümden oluşan oyun cep telefonlarından oynanabiliyor. Oyun seviyesi arttıkça cevaplarını bulmak da bir o kadar zor oluyor. Özellikle bazı bölümlerin cevaplarını bulmak oldukça zor. Kelimeleri bulmanın yanı sıra Kelime Gezmece cevapları ile kelime haznesi ve düşünme yeteneğinin gelişmesine yardımcı oluyor. Kelime Gezmece tüm seviyeler ve cevapları için “Kelime Gezmece Cevapları” içeriğimize göz atabilirsiniz.
3.01.2022Oyun
Türeci ve Şahin'li banknot önerisi...
Türeci ve Şahin'li banknot önerisi...Avrupa Parlamentosu Milletvekili Moritz Körner, Kovid-19 aşısını geliştiren biyoteknoloji firması BioNTech şirketinin kurucuları Prof. Dr. Uğur Şahin ile eşi Dr. Özlem Türeci’nin resimlerinin, yeniden tasarlanacak Euro banknotlarının üzerinde yer almasını teklif etti.
3.01.2022Dünya
Belediye başkanı, altın kaplama tabancayla seçmenlere 'para ateşledi'
Belediye başkanı, altın kaplama tabancayla seçmenlere 'para ateşledi'Luis "Chavit" Singson, alabildikleri kadar çok banknot kapmak için koşuşturan heyecanlı kalabalığa para ateşledi. Singson, seçmenlerine para "ateşlediği" bir videosunu yayımlayarak tartışmalara yol açtı.
2.01.2022Haberler
Altın kaplama tabancayla seçmenlere 'para ateşledi'
Altın kaplama tabancayla seçmenlere 'para ateşledi'Filipinler'deki belediye başkanı adayı Luis 'Chavit' Singson, kampanyasında sosyal mesafe kurallarını umursamadı. Kalabalık ise alabildiği kadar çok banknot kapmak için koşuşturdu. Sosyal medyayı sarsan video görüntüsü milyonlarca kez izlendi.
2.01.2022Dünya
Ders porgramına para ödülü sakladı ama...
Ders porgramına para ödülü sakladı ama...Müzik profesörü Kenyon Wilson, "Ders programını okuyan öğrencilerimi ödüllendirmek istedim" dedi ama ders programına sakladığı para ödülünü hiçbir öğrenci alamadı.
19.12.2021Dünya
Skandal görüntüler için özür dilediler!
Skandal görüntüler için özür dilediler!ABD’de öğretmenlerin nakit para ödülü için yarıştırıldığı müsabakanın organizatörleri özür diledi. Öğretmenlerin yerden topladığı nakitler, sınıfları yenilemek için gereken fonlara gidecekti.
15.12.2021Dünya
Squid Game'e benzetilen oyunda yarıştılar!
Squid Game'e benzetilen oyunda yarıştılar!ABD'nin Güney Dakota eyaletindeki öğretmenler 5 dakika içinde mümkün olduğu kadar çok banknot toplama yarışında karşı karşıya geldi.
13.12.2021Dünya
Euro banknotları yeniden tasarlanacak
Euro banknotları yeniden tasarlanacakAvrupa Merkez Bankası (ECB) sanal euronun ardından 2002'den beri tedavülde bulunan euro banknotlarının da yeniden tasarlanacağını açıkladı.
6.12.2021Uzmanpara
Ali Babanın Çiftliği'ne operasyon! 15 köpekle koruduğu ortaya çıktı
Ali Babanın Çiftliği'ne operasyon! 15 köpekle koruduğu ortaya çıktıAnkara’da 'Ali Babanın Çiftliği' ismini verdikleri villada sahte para basıp piyasaya sürdüğü iddiasıyla gözaltına alınan 11 kişiden 3'ü mahkemece tutuklandı. Çete üyelerinin villadan önce hobi bahçesinde matbaa kurduğu, burada bastıkları sahte paraları beğenmeyince yaktıkları belirlendi. Çete üyelerinden İsmail A.'nın da sahte para ile pazarda meyve-sebze alırken görüntülendiği ortaya çıktı.
17.11.2021 Gündem
Yabancı uyruklu 'tırnakçı' dolandırdı!
Yabancı uyruklu 'tırnakçı' dolandırdı!İstanbul’da sözde döviz bozdurmak için girdiği işyerlerinde "Tırnakçılık" yöntemiyle saydığı paraların içinden banknot çalan Suriye uyruklu Kusay A.A. (59) polis tarafından yakalandı. Esenyurt ve Güngören'de aynı yöntemle 3 olay gerçekleştiren şüpheli tutuklandı.
14.11.2021Haberler
Yabancı uyruklu 'tırnakçı' dolandırdı!
Yabancı uyruklu 'tırnakçı' dolandırdı!İstanbul’da sözde döviz bozdurmak için girdiği işyerlerinde "Tırnakçılık" yöntemiyle saydığı paraların içinden banknot çalan Suriye uyruklu Kusay A.A. (59) polis tarafından yakalandı. Esenyurt ve Güngören'de aynı yöntemle 3 olay gerçekleştiren şüpheli tutuklandı.
14.11.2021Gündem
Metelik Ne Demek, TDK Sözlük Anlamı Nedir? Metelik İle İlgili Örnek Cümleler...
Metelik Ne Demek, TDK Sözlük Anlamı Nedir? Metelik İle İlgili Örnek Cümleler...19. yüzyılda tedavüle giren metalik paralara metelik denir. Yunanca kökenli bir sözcük olan metelik, orijinal dilinde ''metallique'' şeklinde yazılır. Bu kelime birçok deyim ve kalıp ifadede yer alır. Örneğin meteliğe kurşun atmak, parasız kalmak anlamına gelir. Önemsiz konular içinse ''metelik etmez'' deyimi kullanılır. Metelik ne demek? TDK sözlük anlamı nedir örnek kelimeler ve cümlelerle birlikte ayrıntılı olarak derledik.
3.11.2021Eğitim
Merkez Bankası 90 yaşında
Merkez Bankası 90 yaşındaTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB), bugün 90'ıncı kuruluş yıl dönümünü kutluyor.
3.10.2021Ekonomi
İstanbul'da dikkat çeken operasyon: 78 milyon Kuzey Kore Wonu ele geçirildi
İstanbul'da dikkat çeken operasyon: 78 milyon Kuzey Kore Wonu ele geçirildiİstanbul Başakşehir'de terör örgütü  TKP- ML TİKKO Terör Örgütüne finansman sağladıkları ve para transfer ettikleri belirlenen 5 şüpheli yakalandı. Şüphelilerin yakalandığı araçta 15 bin 701 adet 5 binlik banknot şeklinde 78 milyon 505 bin Kuzey Kore Wonu ele geçirildi. Operasyon anları da kameraya yansıdı.
30.09.2021Haberler

Benzer Haber Etiketleri

Banknot ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.