Başak Demirtaş

Başak Demirtaş

Son dakika başak demirtaş haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan başak demirtaş gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan başak demirtaş haber sayfamızda...

Başak Demirtaş

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 155 başak demirtaş haberi bulunmuştur.
‘CHP’ye sorulacak sorular değil bunlar’
‘CHP’ye sorulacak sorular değil bunlar’ Bahçeli’nin kendisine yönelttiği sorulara tepki gösteren CHP lideri Özel, “Bana dört anormal soru sormuş. Okumaya utanırım. CHP’nin, ülkenin kurucu partisinin genel başkanına sorulacak soru değil bunlar” dedi. Özel, ardından Bahçeli’ye 4 soru yöneltti.
22.05.2024 Gündem
Mustafa Destici'den Muhsin Yazıcıoğlu'nun kabrine ziyaret
Mustafa Destici'den Muhsin Yazıcıoğlu'nun kabrine ziyaret Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, partinin Kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun kabrine ziyarette bulundu.
11.04.2024 Gündem
Cumhur İttifakı İBB Adayı Murat Kurum: 100 bin kiralık konut yapacağız
Cumhur İttifakı İBB Adayı Murat Kurum: 100 bin kiralık konut yapacağız Cumhur İttifakı İBB Başkan Adayı Murat Kurum, katıldığı canlı yayında projelerine dair açıklamalarda bulundu, merak edilen sorulara yanıt verdi. Kurum, "Türkiye'de ilk defa 39 ilçeye 100 bin kiralık konut yapacağız." ifadelerini kullandı.
6.03.2024 Gündem
CHP-DEM arasında gerilim tırmanıyor: Biz kimsenin marabası değiliz!
CHP-DEM arasında gerilim tırmanıyor: Biz kimsenin marabası değiliz! Yerel seçim yarışında iktidar ve muhalefet arasında bir konum tutmaya çalışan DEM Parti ile “kent uzlaşısı” adı altında şu anda sınırlı işbirliği yaptığı CHP arasında son dönemde gerilim adım adım tırmanıyor.
29.02.2024 Gündem
İBB adayı Murat Kurum İstanbul'daki son anket sonucunu açıkladı
İBB adayı Murat Kurum İstanbul'daki son anket sonucunu açıkladı Cumhur İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum Habertürk'te projelerini anlattı. Kurum İstanbul'daki son anket durumunu da açıkladı. İşte o detaylar...
26.02.2024 Gündem
CHP'de Gürsel Tekin'in ardından peş peşe istifalar
CHP'de Gürsel Tekin'in ardından peş peşe istifalar Eski CHP Milletvekili Gürsel Tekin partisinden istifa ettiğini duyurdu. Tekin, istifa açıklamasında partisi için çok sert ifadeler kullandı. Öte yandan CHP'den iki istifa daha yaşandı.
13.02.2024 Gündem
SONAR'ın İstanbul anketinden çıkan çarpıcı sonuç! Hakan Bayrakçı CNN Türk'te açıkladı
SONAR'ın İstanbul anketinden çıkan çarpıcı sonuç! Hakan Bayrakçı CNN Türk'te açıkladı CNN Türk'te açıklama yapan SONAR Araştırma Şirketi kurucusu Hakan Bayrakçı, "İstanbul'da durum başa baş" dedi.
13.02.2024 Gündem
AK Parti İBB Başkan Adayı Kurum, Pendik ziyaretinde açıkladı: 2027 Avrupa, 2036 Olimpiyat
AK Parti İBB Başkan Adayı Kurum, Pendik ziyaretinde açıkladı: 2027 Avrupa, 2036 Olimpiyat Pendikspor tesislerini ziyaret eden Cumhur İttifakı’nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, "Pendik’te bizim dönemimizde trafik çilesi bitecek, sevgiye, ailemize, çocuklarımıza zaman kalacak" dedi.
12.02.2024 Gündem
Siyaset vatandaşı duyma sanatıdır
Siyaset vatandaşı duyma sanatıdır Hatay’da adayın değişip değişmeyeceğinin sorulması üzerine Özel, “Lütfü Bey’e yönelik sitem cümlelerini duyduk. Milletin sesini duymak için sandıktan önceki en önemli gösterge anketlerdir. Anketlerde bir şey görürsek müdahale ederiz” dedi.
12.02.2024 Gündem
Son dakika: DEM Parti'nin İstanbul adayları belli oldu
Son dakika: DEM Parti'nin İstanbul adayları belli oldu Dem Parti'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayları belli oldu. Parti Sözcüsü Ayşegül Doğan yaptığı açıklamada "Adaylarımız Meral Danış Beştaş ve Murat Çepni'dir." dedi.
9.02.2024 Gündem
Ahmet Türk'ten 'CHP'yi destekledik ama lider yok' açıklaması
Ahmet Türk'ten 'CHP'yi destekledik ama lider yok' açıklaması 14-28 Mayıs seçimlerine ilişkin açıklamalarda bulunan DEM Parti Mardin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Türk, Başak Demirtaş'ın İstanbul adaylığı başvurusundan vazgeçmesini de değerlendirdi.
9.02.2024 Haberler
Ahmet Türk'ten 'CHP'yi destekledik ama lider yok' açıklaması
Ahmet Türk'ten 'CHP'yi destekledik ama lider yok' açıklaması 14-28 Mayıs seçimlerine ilişkin açıklamalarda bulunan DEM Parti Mardin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Türk, Başak Demirtaş'ın İstanbul adaylığı başvurusundan vazgeçmesini de değerlendirdi.
9.02.2024 Gündem
‘Anketlerde öne geçtik’
‘Anketlerde öne geçtik’ AK Parti’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Kurum, Haliç Kongre Merkezi’nde televizyon, gazete ve dijital medya genel yayın yönetmenleri ile bir araya gelerek İstanbul için hazırladıkları 10 temel projesini anlattı.
9.02.2024 Gündem
CHP PM’de Çankaya adayı düğümü çözülecek
CHP PM’de Çankaya adayı düğümü çözülecek CHP Parti Meclisi’nin 12 Şubat Pazartesi günü yapılacak toplantısında, İstanbul’un kalan 11 ilçesinin adayları netleşecek, Çankaya ve Hatay düğümü çözülecek.
9.02.2024 Gündem
Murat Kurum Çatalca'da: Burayı sizin şanınıza yakışır bir şekilde yeniden yapacağız
Murat Kurum Çatalca'da: Burayı sizin şanınıza yakışır bir şekilde yeniden yapacağız Cumhur İttifakı’nın İBB Başkan Adayı Murat Kurum, Çatalca’da kentsel dönüşüm yapılacak öğretmen evi proje alanında Roman vatandaşlarla bir araya geldi. Kurum, "Bugün de buradaki anlaşmaların tamamlanmak üzere olduğunu görüyoruz. Bu anlaşmalar biter bitmez Çatalca’daki Roman kardeşlerimize verdiğimiz sözü 31 Mart akşamı sizlerle birlikte tutacağız. Burayı sizin şanınıza yakışır bir şekilde yeniden yapacağız. Buradaki kardeşlerimizin huzurla güvenle yaşayacağı evleri olacak” dedi.
8.02.2024 Gündem
AK Parti'nin Ankara adayı Altınok: Büyükşehir Belediyesi'nin 300 milyar TL bütçesi nerede?
AK Parti'nin Ankara adayı Altınok: Büyükşehir Belediyesi'nin 300 milyar TL bütçesi nerede? AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok, Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin toplamda bütçesinin 300 milyar TL olduğunu kaydederek, "Bunu nereye harcadı, nereye gitti, biz milletin kuruşunu harcamadık ama 'Cumhurbaşkanı yardımcısı olacağım' diyerek bu paralar nereye gitti" dedi.
8.02.2024 Gündem
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: Başarıyı yerel seçimlerde taçlandıracağız
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: Başarıyı yerel seçimlerde taçlandıracağız AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, muhalefet partilerinden birinin, 'Yerel seçimlerde Cumhur İttifakı’na haddini bildireceğiz' dediğini belirterek, "Bak biz Adana'dayız. Buradayız. Hepinize yeteriz ve hepinizin haddini bildirmeye hazırız, kararlıyız" dedi.
8.02.2024 Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kahta ve Sincik'te halka hitap etti: Depremin izlerini birer birer siliyoruz
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kahta ve Sincik'te halka hitap etti: Depremin izlerini birer birer siliyoruz Adıyaman’ın Kahta ilçesinde vatandaşlara hitap eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bizim en öncelikli konumuz deprem bölgesidir. Depremzedelerimizi bir an önce güvenli, huzurlu ve dayanıklı yuvalarına kavuşturmaktır." dedi. Erdoğan daha sonra Sincik'te halka hitap ederek "Tarihin kültürün, sanayinin, tarımın hepsinden önemlisi güzel insanların şehrini acıyamana çeviren depremin izlerini birer birer siliyoruz." ifadelerini kullandı.
8.02.2024 Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan: CHP her gün yeni bir skandal üretiyor
Cumhurbaşkanı Erdoğan: CHP her gün yeni bir skandal üretiyor AK Parti Adıyaman İlçe Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısı'nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "CHP içindeki hesaplaşma Bizans oyunlarını aratmıyor. CHP her gün yeni skandal üretiyor." ifadelerini kullandı.
8.02.2024 Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bütün günahı Bay Kemal'e yüklediler
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bütün günahı Bay Kemal'e yüklediler Adıyaman’da 'Deprem Konutları Kura ve Anahtar Teslim Töreni'nde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, 14 Mayıs cumhurbaşkanlığı seçim sürecine dikkat çekerek, "Bay Kemal'e ilk hançeri sırtında taşıdığı uyanıklar vurdu." ifadelerini kullandı.
8.02.2024 Gündem
Murat Kurum'dan Başak Demirtaş ve anket açıklaması! CHP'nin anketinde de bu çıktı
Murat Kurum'dan Başak Demirtaş ve anket açıklaması! CHP'nin anketinde de bu çıktı Haliç Kongre Merkezi'nde basın kuruluşlarının yöneticileriyle bir araya gelen AK Parti'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Kurum, son anket sonuçlarına ilişkin bilgi verdi. Kurum, Başak Demirtaş'ın adaylığını geri çekmesiyle ilgili de değerlendirmelerde bulundu.
8.02.2024 Gündem
Başak Demirtaş neden karar değiştirdi? CHP'deki endişe
Başak Demirtaş neden karar değiştirdi? CHP'deki endişe Edirne’de tutuklu bulunan eşi Selahattin Demirtaş’ı 20 Ocak’ta ziyaret ettikten bir gün sonra DEM Parti’den İBB adayı olabileceğini açıklayan Başak Demirtaş, dün aday olmayacağını duyurdu. Karar sonrası İstanbul’da seçim hesapları yeniden yapılmaya başlandı...
8.02.2024 Gündem
CHP'de Hatay krizi! Lütfü Savaş adaylıktan çekilmeyeceğini açıkladı
CHP'de Hatay krizi! Lütfü Savaş adaylıktan çekilmeyeceğini açıkladı CHP'de Hatay adaylığıyla ilgili tartışma sürüyor. Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş adaylıktan çekilme iddialarıyla ilgili konuştu.
7.02.2024 Gündem
DEM PARTİ İSTANBUL ADAYI KİM OLACAK? Başak Demirtaş aday mı? DEM Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Başak Demirtaş olacak mı?
DEM PARTİ İSTANBUL ADAYI KİM OLACAK? Başak Demirtaş aday mı? DEM Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Başak Demirtaş olacak mı? DEM Parti, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayının kim olacağı ile ilgili detaylar araştırılıyor. Selahattin Demirtaş’ın eşi Başak Demirtaş'ın aday olup olmayacağı hakkında son dakika gelişmeleri merak konusu. Başak Demirtaş ile ilgili açıklama geldi. Peki DEM Parti İstanbul adayı kim olacak? Başak Demirtaş aday mı?
7.02.2024 Bilgi Rehberi
Kılıçdaroğlu'ndan yeni açıklama: Siyaseti bırakmadım
Kılıçdaroğlu'ndan yeni açıklama: Siyaseti bırakmadım CHP 7. Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, siyaseti bırakmadığını açıkladı. Kılıçdaroğlu, "Siyaseti bırakmadım. Her gün vatandaşlarla, ziyarete gelenlerle görüşüyorum. Belli konularda daha derinlikli düşünmeye zamanım var." dedi.
7.02.2024 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Başak Demirtaş ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.