Başbakan Yardımcısı

Başbakan Yardımcısı

Son dakika başbakan yardımcısı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan başbakan yardımcısı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan başbakan yardımcısı haber sayfamızda...

Başbakan Yardımcısı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 34.259 başbakan yardımcısı haberi bulunmuştur.
Son dakika haberler... Erdoğan, Yunanistan'da depreme yol açtı!
Son dakika haberler... Erdoğan, Yunanistan'da depreme yol açtı!Son dakika haberlere göre, 'Artık benim için Miçotakis diye birisi yok!' diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamaları, beklendiği gibi Yunanistan'da ilk haber. Medyada 'Türk lider karşı saldırıya geçti', 'Zehir zemberek açıklamalar', 'Erdoğan Miçotakis'e karşı öfkeli, denizde ve havada gerginlik' ve Erdoğan: Miçotakis'in silinişi' gibi başlıklar kullanıldı.
24.05.2022Dünya
Bakan Çavuşoğlu: Yaptırımların esnetilmesi gereken bölge İdlib
Bakan Çavuşoğlu: Yaptırımların esnetilmesi gereken bölge İdlibDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, ABD'nin Suriye'ye yönelik yeni ekonomik yaptırımlarını eleştirerek, "Sezar Yasası ayrılıkçı bir yaklaşım. Burada PKK /YPG'yi meşrulaştırma çabası görüyoruz" dedi. Çavuşoğlu Paris Başkonsolosluğu'na yapılan saldırı ile ilgili Fransa'dan somut adım beklendiğini vurguladı.
13.05.2022Siyaset
Dünyanın gözü 'Azovstal' fabrikasında! Siviller tahliye edildi, 'Azov Taburu' ayrılmıyor
Dünyanın gözü 'Azovstal' fabrikasında! Siviller tahliye edildi, 'Azov Taburu' ayrılmıyorRus ordusunun Ukrayna’nın Mariupol kentinde bulunan Azovstal fabrikasına saldırıları devam ediyor. Azov Taburu ve Ukrayna ordusuna bağlı askerler Rus ordusunun teslim ol çağrılarına olumsuz yanıt vererek, fabrikadan ayrılmamış ve direnişe devam etmeye karar vermişti.
11.05.2022Haberler
Son dakika: Dünyanın gözü 'Azovstal' fabrikasında! Siviller tahliye edildi, 'Azov Taburu' ayrılmıyor
Son dakika: Dünyanın gözü 'Azovstal' fabrikasında! Siviller tahliye edildi, 'Azov Taburu' ayrılmıyorGelen son dakika haberine göre; Rus ordusunun Ukrayna’nın Mariupol kentinde bulunan Azovstal fabrikasına saldırıları devam ediyor. Azov Taburu ve Ukrayna ordusuna bağlı askerler Rus ordusunun teslim ol çağrılarına olumsuz yanıt vererek, fabrikadan ayrılmamış ve direnişe devam etmeye karar vermişti.
11.05.2022Dünya
Son dakika: Kazakistan ile 15 anlaşma imzalandı! Erdoğan yeni hedefi belirledi: 10 milyar dolar...
Son dakika: Kazakistan ile 15 anlaşma imzalandı! Erdoğan yeni hedefi belirledi: 10 milyar dolar...Gelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kazakistan Cumhurbaşkanı Kasım Cömert Tokayev ile başbaşa görüşme gerçekleştirdi. Görüşme sonrası iki ülke arasında 15 yeni anlaşma imzalandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Tokayev anlaşmaların ardından ortak basın toplantısında konuştu. Erdoğan "5 milyar dolar olarak belirlediğimiz hedefimizi geride bıraktık. İnşallah birlikte atacağımız adımlarla 10 milyar dolar hedefine ulaşacağız." dedi. Tokayev ise açıklamasında, "Türkiye, Kazakistan için çok önemli bir stratejik ortaktır. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın her zaman bize destek olduğunu biliyoruz. Erdoğan vizyon sahibi bir lider." ifadelerini kullandı.
10.05.2022Siyaset
Son dakika... Rusya savaşı kaybediyor mu? Ünlü Rus muhabir itiraf etti
Son dakika... Rusya savaşı kaybediyor mu? Ünlü Rus muhabir itiraf ettiUkrayna'da kırkıncı albayı da öldürülen Rus ordusunun verdiği kayıplar AP tarafından fotoğraflandı. Rus lider Putin'in Kızıl Meydan'da topalladığı anlar televizyon yayınlarıyla ortaya çıktı. Kremlin propagandisti muhabir ise, Donbas'ta Rus ordusunun başarısız olduğunu söyleyip komutanları suçladı.
10.05.2022Dünya
Rus uzay ajansı başkanı ile Musk birbirine girdi, annesi sinirlendi!
Rus uzay ajansı başkanı ile Musk birbirine girdi, annesi sinirlendi!Tesla CEO'su Elon Musk, Ukrayna'ya internet hizmeti sağlama girişimleri nedeniyle Rusya'nın uzay ajansı başkanı tarafından tehdit edildi. Bu tehditle dalga geçen Musk, annesi tarafından azarlandı. Ukrayna'nın etkili SİHA saldırılarında Musk'ın Starlink'inin önemli payı olduğu kaydediliyor.
9.05.2022Dünya
Kuzey İrlanda'da Sinn Fein zaferinden sonra siyasi kriz!
Kuzey İrlanda'da Sinn Fein zaferinden sonra siyasi kriz!Kuzey İrlanda'da bölge parlamentosu üyelerinin belirlendiği yerel seçimde, İrlanda Kurtuluş Ordusu'nun (IRA) siyasi kanadı olarak bilinen Sinn Fein zafer kazandı. İngiltere'den gelen iktidar paylaşımına dayalı 'hükümet kurun' çağrısına karşın bölgede birleşik İrlanda için referanduma gidilmesi çağrıları artınca, siyasi kriz büyüdü.
9.05.2022Dünya
Kimin zaferi?
Kimin zaferi?Rus ordusu, yarın kutlanacak ‘zafer günü’ öncesinde ciddi kayıp vermeye devam ediyor. Özellikle Harkov çevresinin Ukrayna ordusu tarafından geri alınabileceği ifade ediliyor.
8.05.2022Dünya
Dünyanın gözü 'Azovstal'da! Ukrayna duyurdu: Cumhurbaşkanının emri yerine getirildi
Dünyanın gözü 'Azovstal'da! Ukrayna duyurdu: Cumhurbaşkanının emri yerine getirildiGelen son dakika haberine göre; Ukrayna Başbakan Yardımcısı İrina Vereşuk, "Bütün kadınlar, çocuklar ve yaşlılar Azovstal fabrikasından tahliye edildi" dedi
7.05.2022Dünya
Dünya Azovstal fabrikasını takip ediyor! '50 sivil tahliye edildi'
Dünya Azovstal fabrikasını takip ediyor! '50 sivil tahliye edildi'Ukrayna Başbakan Yardımcısı İrina Vereşuk, “Mariupol’deki Azovstal çelik fabrikasından aralarında kadın, çocuk ve yaşlıların bulunduğu en az 50 sivil başarıyla tahliye edildi” dedi.
6.05.2022Dünya
Ukrayna duyurdu: Rusya ile mahkum takası gerçekleştirildi
Ukrayna duyurdu: Rusya ile mahkum takası gerçekleştirildiUkrayna, Rusya ile yapılan son mahkum takasında 41 kişinin Ukrayna'ya döndüğünü açıkladı.
6.05.2022Dünya
Rus bayrağı çekip Rusça tabela astılar!
Rus bayrağı çekip Rusça tabela astılar!500'ü aşkın sivilin güvenli bölgelere çıkarıldığı Azovstal Fabrikası'ndan bugün yeni tahliyeler bekleniyor. Rus lider Putin, 'Askerler teslim olursa koridor açılır' dedi. Rus işgalciler bölgedeki tabelaları değiştiriyor, Mariupol girişindeki tabelalarda ise artık yalnızca Rusça var.
6.05.2022Dünya
Azovstal fabrikasından tahliye edilen siviller Zaporijya’ya ulaştı
Azovstal fabrikasından tahliye edilen siviller Zaporijya’ya ulaştıRus ordusunun kuşatması altındaki Ukrayna’nın Mariupol kentinde bulunan Azovstal fabrikasından tahliye edilen 156 sivili taşıyan otobüsler Zaporijya’ya ulaştı.
3.05.2022Haberler
Yüzlerce kişi kurtarılmayı bekliyor! Azovstal fabrikasında tahliyeler başladı
Yüzlerce kişi kurtarılmayı bekliyor! Azovstal fabrikasında tahliyeler başladıRus ordusunun kuşatması altındaki Ukrayna’nın Mariupol kentinde bulunan Azovstal fabrikasından tahliye edilen 156 sivili taşıyan otobüsler Zaporijya’ya ulaştı.
3.05.2022Dünya
Son dakika: Türkiye'den Kiev'e kritik ziyaret! Sözcü Kalın Zelenskiy ile bir araya geldi
Son dakika: Türkiye'den Kiev'e kritik ziyaret! Sözcü Kalın Zelenskiy ile bir araya geldiGelen son dakika haberine göre, Türkiye'nin Ukrayna Rusya savaşında barış için diplomasi trafiği sürüyor. Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Ukrayna'nın başkenti Kiev'e ziyaret gerçekleştirdi. Sözcü Kalın yaptığı paylaşımda "Türkiye savaşın sona ermesi için çok yönlü çaba ve girişimlerine devam edecek." ifadelerini kullandı.
1.05.2022Siyaset
Almanya’nın en büyük şirketi Rusya’nın enerji şantajına boyun eğdi!
Almanya’nın en büyük şirketi Rusya’nın enerji şantajına boyun eğdi!Rusya’nın Ukrayna’ya yönelik işgal harekatı sebebiyle Moskova’ya yönelik sert yaptırımlar devam ederken, Moskova’dan enerji konusunda beklenen karşı hamle geldi. Almanya'nın en büyük enerji şirketli bu şantaja boyun eğdi.
29.04.2022Ekonomi
‘Elon, Lübnan’ı satın alsana!’
‘Elon, Lübnan’ı satın alsana!’Ekonomik krizle boğuşan Lübnanlılar, Twitter’ın yeni patronu Elon Musk’a seslendi: “Bizim ülkeyi de satın al”
29.04.2022Dünya
TBMM Başkanı Şentop, Uluslararası Balkan Üniversitesi’nin iftarına katıldı
TBMM Başkanı Şentop, Uluslararası Balkan Üniversitesi’nin iftarına katıldıTBMM Başkanı Mustafa Şentop ve beraberindeki heyet, Kuzey dün akşam Makedonya'daki Uluslararası Balkan Üniversitesinin (İBU) iftar programına katıldı.
28.04.2022Siyaset
Moskova gazı kesti, Avrupa rest çekti! 'Rusya'nın devri kapanıyor'
Moskova gazı kesti, Avrupa rest çekti! 'Rusya'nın devri kapanıyor'Rus enerji şirketi Gazprom, ödemeleri ruble cinsinden yapmayı reddetmelerinin ardından Polonya ve Bulgaristan'a doğal gaz akışını kesti. Avrupa Komisyonu kararı "şantaj aracı" olarak nitelendirdi.
28.04.2022Dünya
Son dakika: Putin Türkiye'deki görüşmeleri işaret ederek açık kapı bıraktı
Son dakika: Putin Türkiye'deki görüşmeleri işaret ederek açık kapı bıraktıGelen son dakika haberine göre; Rusya-Ukrayna savaşı devam ederken Rus Lider Putin'den çok çarpıcı açıklamalar geldi. Putin Kiev'in Ukrayna'daki durumu çözme konusundaki tutumunun değiştiğini, önceki niyetlerinden uzaklaştıklarını söyledi. Putin Türkiye'deki görüşmelere dikkat çekerek tarafların bu sayede önemli bir ilerleme kaydettiğini açıkladı. Rusya’nın askeri operasyonlarını sürdürmesine rağmen müzakere kapısını hep açık tuttuğuna dikkat çeken Putin, “Askeri harekatın devam etmesine rağmen, diplomatik yolda da anlaşmalara varabileceğimizi umuyoruz. Müzakerelere devam ediyoruz. Bundan vazgeçmiyoruz. Ukrayna, Kırım ve Donbass konularını devlet başkanları düzeyinde tartışmayı teklif etti ancak güvenlik konusunda anlaşmalar olmadan kararlar alınamaz” dedi.
26.04.2022Dünya
Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Putin görüştü!
Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Putin görüştü!Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin telefonda görüştü. Görüşmeye ilişkin Türkiye ve Rusya'dan peş peşe açıklamalar geldi.
26.04.2022Dünya
Son dakika... Süper güçlerin Ukrayna muharebesi! 'Rusya kaybediyor'
Son dakika... Süper güçlerin Ukrayna muharebesi! 'Rusya kaybediyor'Son dakika haberlere göre, ABD'den Kiev'e gerçekleşen en yüksek ziyaretleri dünya bir gün sonra duydu. Polonya'ya dönen Dışişleri Bakanı Blinken, Ukrayna'nın şimdiden başardığını söyledi. Rusya ise Washington'a diplomatik nota verdi.
26.04.2022Dünya
Dünyanın gözü Mariupol'de! Ukrayna'dan flaş tahliye açıklaması
Dünyanın gözü Mariupol'de! Ukrayna'dan flaş tahliye açıklamasıUkrayna Başbakan Yardımcısı İrina Vereşuk, Rusya’nın kuşatması altındaki Mariupol’den sivillerin tahliyesinin gerçekleştirilemediğini açıkladı.
24.04.2022Dünya
Bakan Kurum’dan Kızılcahamam’da iki önemli ev ziyareti
Bakan Kurum’dan Kızılcahamam’da iki önemli ev ziyaretiÇevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, dün akşam Kızılcahamamlılarla iftar yaptıktan sonra iki önemli ev ziyaretinde bulundu. Bakan Kurum 15 Temmuz darbe girişimi sırasında hain darbeciler tarafından iki oğlu ve bir damadı şehit edilen 96 yaşındaki Muzaffer Gülşen’i evinde ziyaret etti. Kurum, kâğıt ve atık toplayıcılığı yaparak emekli olan 68 yaşındaki Kezban Aydın’ın da evine konuk oldu.
22.04.2022Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Başbakan Yardımcısı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.