Başvuru Tarihi

Başvuru Tarihi

Son dakika başvuru tarihi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan başvuru tarihi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan başvuru tarihi haber sayfamızda...

Başvuru Tarihi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 5.333 basvuru tarihi haberi bulunmuştur.
“Evin Nerede?”
“Evin Nerede?”Istanbul Concept’in organize ettiği 360 Dereceden Aşk Festivali için sanatçı başvuruları başladı.
24.10.2021Kültür Sanat
Dört ayrı dalda ödül
Dört ayrı dalda ödülİzmir Büyükşehir Belediyesi’nin 22 yıldır düzenlediği Barış Selçuk Gazetecilik Ödülleri’nde heyecan başladı.
22.10.2021Ege
İBB bursu ne kadar? 2021 İBB burs başvurusu son gün ne zaman, sonuçlar hangi tarihte açıklanacak?
İBB bursu ne kadar? 2021 İBB burs başvurusu son gün ne zaman, sonuçlar hangi tarihte açıklanacak?İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından üniversite öğrencilerine verilen burs için 2021 yılında da başvurular alınıyor. 5 Ekim'de İBB bursundan faydalanmak isteyenler için başvuru süreci başlamıştı. Peki, İBB burs başvurusu ne zaman bitiyor?
20.10.2021Gündem
Şehir tiyatrosunun yeni sezon eğitimleri başlıyor
Şehir tiyatrosunun yeni sezon eğitimleri başlıyorBornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nun, sahne arkasında nasıl çalışıldığını merak edenler için düzenlediği ‘Sahne Arkası Kursları’ ile yazarlığa özendirmek amacıyla hazırlanan ve çevrimiçi gerçekleşecek ‘Yetişkinler İçin Dramatik Yazarlık’ kursları başlıyor.
20.10.2021Ege
VGM burs başvurusu 2021 nasıl yapılır? VGM Ortaöğrenim bursu ne kadar, son başvuru ne zaman?
VGM burs başvurusu 2021 nasıl yapılır? VGM Ortaöğrenim bursu ne kadar, son başvuru ne zaman?Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından ortaöğrenim, yükseköğrenim düzeyinde burs imkanı sağlıyor. 2021 VGM burs başvuruları ise ortaöğrenim öğrencileri için 15 Ekim'de başladı. Bursa son başvuru tarihi ise 30 Ekim. Peki, VGM ortaöğrenim bursu başvurusu nasıl, nereden yapılır?
18.10.2021Gündem
Ehliyet Yenileme 2021: Yeni Sürücü Belgesi Yenileme Ücreti, Gerekli Evraklar, Son Tarih ve Randevusu
Ehliyet Yenileme 2021: Yeni Sürücü Belgesi Yenileme Ücreti, Gerekli Evraklar, Son Tarih ve RandevusuYeni ehliyet sistemine geçilmesi ile birlikte eski ehliyetlerin son tarih zamanına kadaryenilenmesi gerekiyor. Ehliyet yenileme işleminin tarihi geçirildiği takdirde idari para cezası veriliyor. Ehliyet yenilemek için öncelikle randevu alınması gerekiyor. Ehliyet yenileme randevusu Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü üzerinden internet sitesi veta telefon ile alınıyor. Ancak ehliyet yenileme işlemi için bazı belge ve evrakların önceden hazırlanarak randevu saatinde götürülmesi gerekiyor. Ehliyet ücretinin de randevu zamanından önce yatırılması şartı var. Ehliyet yenilme ücreti her yıl değişiklik gösteriyor. 2021 yılında ehliyet yenileme işlemi için gerekli belgeler, başvuru ücreti, son tarih ve randevu sistemi ile ilgili detayları içeriğimizden öğrenebilirsiniz.
18.10.2021Gündem
TCDD, Demiryolu Trafik Operatörü alacak
TCDD, Demiryolu Trafik Operatörü alacakBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre Demiryolu Trafik Operatörü alınacak.
16.10.2021Ekonomi
KYK burs başvurusu ne zaman yapılacak 2021 ve  burs ne kadar-kaç TL? KYK burs ve kredi başvurusu başladı mı?
KYK burs başvurusu ne zaman yapılacak 2021 ve burs ne kadar-kaç TL? KYK burs ve kredi başvurusu başladı mı?KYK burs başvuru tarihleri için heyecanlı bekleyiş sürüyor. YKS sonrasında üniversiteye kayıt olan yeni öğrenciler ve ara sınıf öğrenciler KYK burs ve kredi başvuru zamanı ile ilgili detayları yakında takip ediyorlar. KYK burs miktarı ise araştırılan konular arasında yer alıyor. Peki 2021-2022 KYK burs başvurusu ne zaman başlayacak, burs ne kadar?
15.10.2021Gündem
Genç girişimcilere 200 bin liralık hibe desteği verilecek
Genç girişimcilere 200 bin liralık hibe desteği verilecekTürkiye ekonomisi ve sanayisinin yeşil dönüşümüne katkı sağlamak amacıyla iklim değişikliğiyle mücadele çalışmaları kapsamında yeşil dönüşüm projesi geliştiren genç girişimcilere 200 bin liralık hibe desteği sağlanacak.
14.10.2021Ekonomi
Engelli öğretmen ataması 2021 ne zaman yapılacak? 750 engelli öğretmen atama başvuru tarihi ve kontenjanlar açıklandı mı?
Engelli öğretmen ataması 2021 ne zaman yapılacak? 750 engelli öğretmen atama başvuru tarihi ve kontenjanlar açıklandı mı?Öğretmen atama süreçleri devam ediyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan, gerçekleştirilen son Kabine toplantısının ardından değerlendirmelerde bulunarak engelli öğretmen atamasının yapılacağını belirtti ve tarih verdi. Peki, 2021 engelli öğretmen ataması başvuruları ne zaman?
12.10.2021Gündem
İki bakanlığın personel alım ilanları Resmi Gazete'de
İki bakanlığın personel alım ilanları Resmi Gazete'deÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığına toplam 135 personel alınacak.
7.10.2021Ekonomi
YLSY başvurusu ne zaman 2021? MEB Yurt Dışı Lisansüstü Eğitim Bursu ne kadar, başvuru şartları neler?
YLSY başvurusu ne zaman 2021? MEB Yurt Dışı Lisansüstü Eğitim Bursu ne kadar, başvuru şartları neler? MEB, 2021 YLSY Yurt Dışı Lisansüstü Eğitim burs başvurularına dair kılavuzu yayımladı. Yüksek lisans ve doktora eğitimi için 358 öğrenci yurt dışına gönderilecek. Başvurular ise 21 Ekim günü başlıyor. İşte, 2021 YLSY bursu başvuru kılavuzu...
6.10.2021Gündem
Türkiye’nin Mühendis Kızları projesi büyüyor
Türkiye’nin Mühendis Kızları projesi büyüyorMesleklerin cinsiyetinin olmadığı gerçeğinden hareketle ülkemizde kadınların, mühendislik alanı gibi erkek egemen bir sektörde daha fazla yer almasını ve eşit koşullarda temsilini sağlamak amacıyla hayata geçirilen “Türkiye’nin Mühendis Kızları” (TMK) projesi büyüyor. Projenin son başvuru tarihi 10 Ekim.
4.10.2021Ekonomi
Azerbaycan Yatırım ve Kültür Zirvesi 27 – 29 Ekim’de Bakü’de gerçekleşecek
Azerbaycan Yatırım ve Kültür Zirvesi 27 – 29 Ekim’de Bakü’de gerçekleşecekİslam İşbirliği Gençlik Forumu (ICYF) ve Azerbaycan Cumhuriyetinin Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme Ajansı (KOBİA) tarafından organize edilen “Azerbaycan Yatırım ve Kültür Zirvesi” 27 – 29 Ekim tarihlerinde Bakü’de düzenlenecek. Azerbaycan Cumhuriyeti Ekonomi ve Kültür Bakanlıkları himayesinde düzenlenecek zirvede start-up’lar, iş insanları, yatırımcılar, Birleşmiş Milletler ve uluslararası örgütlerden temsilciler, Azerbaycan, Türkiye ve diğer üye ülkelerden hükümet yetkilileri bir araya gelecek.
29.09.2021Vitrin
Yaşar Eğitim ve Kültür Vakfı’ndan burs desteği
Yaşar Eğitim ve Kültür Vakfı’ndan burs desteğiEğitim, kültür ve sanata katkı sağlamak amacıyla 1974 yılında İzmir’de kurulan ve bugüne kadar 6 bin 500’den fazla öğrenciye karşılıksız burs imkânı sağlayan Yaşar Eğitim ve Kültür Vakfı, 2021-2022 eğitim-öğretim yılı için burs başvurularını kabul etmeye başladı.
29.09.2021Eğitim
İstanbul'daki taksi dönüşümü mahkemeye taşındı
İstanbul'daki taksi dönüşümü mahkemeye taşındıİstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) toplantısında kabul edilen 750 minibüs ve 250 dolmuşun taksiye dönüştürülmesi kararının iptali için İstanbul Bölge İdare Mahkemesi'nde başvuruda bulunuldu. İstanbul Otomobilciler Esnaf Odası adına başvuruda bulunduklarını söyleyen Avukat Hülya Sürgülüoğlu, " Hem temsil ettiğimiz taksi esnafının hem de diğer tarafı olan minibüs esnafının mağdur olmaması için bu davayı açtık" diye konuştu.
28.09.2021Ekonomi
TÜBİTAK bursu ne kadar, kimler başvurabilir? TÜBİTAK STAR burs başvurusu ne zaman 2021? İşte, başvuru şartları
TÜBİTAK bursu ne kadar, kimler başvurabilir? TÜBİTAK STAR burs başvurusu ne zaman 2021? İşte, başvuru şartlarıTÜBİTAK burs başvuruları ne zaman başlıyor? Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine toplantısı sonrası yaptığı açıklamalarda öğrencilere burs müjdesinde bulundu. TÜBİTAK tarafından gerçekleştirilen Stajyer Araştırmacı Burs Programı (STAR) başvuru tarihi merak konusu. Peki, STAR bursu ne kadar, kimler başvurabilir?
27.09.2021Gündem
İstanbul'da 'taksi' dönüşümü! Ücretsiz olacak
İstanbul'da 'taksi' dönüşümü! Ücretsiz olacakİstanbul Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) toplantısında kabul edilen 750 minibüs ve 250 dolmuşun taksiye dönüşüm süreci başladı.
27.09.2021Ekonomi
212 Photography Istanbul 1 Ekim'de başlıyor!
212 Photography Istanbul 1 Ekim'de başlıyor!4. senesinde Anadolu ve Avrupa yakasındaki yeni mekânları ve farklı disiplinleri kapsayan içeriğiyle zengin bir sanat deneyimi sunan festivalin sergi ve etkinlik detayları belli oldu.
25.09.2021Vitrin
Açık Öğretim Lisesi kayıtları 2021 ne zaman bitiyor? AÖL kayıt ve kayıt yenileme son başvuru tarihi
Açık Öğretim Lisesi kayıtları 2021 ne zaman bitiyor? AÖL kayıt ve kayıt yenileme son başvuru tarihiMilli Eğitim Bakanlığı tarafından 2021 yılı için açık öğretim lisesi kayıt ve kayıt yenilme süreci başlatıldı. AÖL'de eğitim görmek isteyen adaylar AÖL ilk kayıt için son başvuru tarihini sorguluyor. Öte yandan 2021 AÖL kayıt yenileme de 6 Eylül'de başlamıştı. Peki, AÖL son kayıt ne zaman?
22.09.2021Gündem
17 personel alınacak
17 personel alınacakBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre 17 personel alınacak.
22.09.2021Ekonomi
101 öğretim elemanı alınacak
101 öğretim elemanı alınacakBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre 101 öğretim elemanı alınacak.
22.09.2021Ekonomi
Yeşil dönüşüm için fikirleri bekliyor
Yeşil dönüşüm için fikirleri bekliyorTeknopark İstanbul’un Kuluçka Merkezi Cube Incubation, “TÜBİTAK 1512 Girişimcilik Destek Programı” kapsamında uygulayıcı kuruluş yürüttüğü BİGGCube Incubation Programı çerçevesinde açılan BİGG Yeşil Büyüme isimli yeni çağrısıyla yeşil dönüşüm fikri olan girişimcilere odaklanıyor.
17.09.2021Ekonomi
Öğrenciye can suyu: Burslar
Öğrenciye can suyu: BurslarÜniversiteler açılırken öğrencileri de burs telaşı sardı. Barınma ücretlerindeki artış bursları daha değerli hale getirirken 1500 TL’ye kadar çıkan maddi yardımlar, öğrenciler için adeta can suyu oluyor.
15.09.2021Eğitim
148 akademik personel alınacak
148 akademik personel alınacakBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre İstanbul Gelişim Üniversitesi, 99 Öğretim Üyesi, 37 Öğretim Görevlisi ve 12 Araştırma Görevlisi istihdam edecek.
13.09.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

bursne zamanne kadarbaşvuruege

Başvuru Tarihi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.