Berk Suyabatmaz

Berk Suyabatmaz

Son dakika Berk Suyabatmaz haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Berk Suyabatmaz gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Berk Suyabatmaz haber sayfamızda...

Berk Suyabatmaz

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 223 berk suyabatmaz haberi bulunmuştur.
Burcu Esmersoy: Sırtımız yere gelmez
Burcu Esmersoy: Sırtımız yere gelmezBurcu Esmersoy, bir dönem hakkında çıkan emlak zengini haberlerini üstü kapalı da olsa doğruladı. Sunucu, kazandığı parayı genelde gayrimenkule yatırdığını söyledi.
6.02.2021Cadde
Berrak Tüzünataç galoşları ayağında unuttu!
Berrak Tüzünataç galoşları ayağında unuttu!Oyuncu Berrak Tüzünataç, önceki gün Bebek’te bir güzellik merkezinde objektiflere takıldı.
30.01.2021Cadde
Berrak Tüzünataç'tan güldüren paylaşım: Ali’yi harcadım!
Berrak Tüzünataç'tan güldüren paylaşım: Ali’yi harcadım!İş insanı Berk Suyabatmaz’la ilişkisi sona erdikten sonra senarist Ece Yörenç’in oğlu Ali Yörenç’le aşk yaşamaya başlayan oyuncu Berrak Tüzünataç, ayaklarını sevgilisinin sırtında gezdirip masaj yaptı.
8.12.2020Cadde
Berk Suyabatmaz, Berrak Tüzünataç'ı çabuk unuttu!
Berk Suyabatmaz, Berrak Tüzünataç'ı çabuk unuttu!İş insanı Berk Suyabatmaz, Burcu Esmersoy’dan boşandıktan sonra aşk yaşadığı Berrak Tüzünataç’ı da çabuk unuttu. Suyabatmaz, kalbini oyuncu Sevcan Yaşar’a kaptırdı.
28.09.2020Cadde
Magazin Haberleri Bülteni (28 Eylül 2020)
Magazin Haberleri Bülteni (28 Eylül 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları...
28.09.2020Magazin
Aşk hayatında hız kesmiyor
Aşk hayatında hız kesmiyorBerk Suyabatmaz, Burcu Esmersoy’dan boşandıktan sonra aşk yaşadığı Berrak Tüzünataç’ı da çabuk unuttu. İş insanı, kalbini Sevcan Yaşar’a kaptırdı
28.09.2020Cadde
Jandarma mekanı bastı, Berrak Tüzünataç mikrofonu eline aldı!
Jandarma mekanı bastı, Berrak Tüzünataç mikrofonu eline aldı!Çeşme’de tatil yapan Berrak Tüzünataç’ın eğlendiği mekan, sosyal mesafe kurallarına uymadığı gerekçesiyle jandarma tarafından basıldı! Tüzünataç, bunun üzerine mikrofonu eline alıp misafirlere o anları paylaştığı için kızdı.
20.07.2020Cadde
Yine İtalyan
Yine İtalyanSon yıllarda aşktan yana yüzü gülmeyen Burcu Esmersoy, gönlünü İtalyan iş insanına kaptırdı. Sunucunun, geçtiğimiz günlerde sevgilisini Bodrum’da ağırladığı ortaya çıktı
18.07.2020Cadde
Magazin Haberleri Bülteni (1 Temmuz 2020)
Magazin Haberleri Bülteni (1 Temmuz 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları...
1.07.2020Magazin
Berrak Tüzünataç'ın keyfi yerinde
Berrak Tüzünataç'ın keyfi yerindeİş insanı Berk Suyabatmaz ile yollarını dostça ayıran oyuncu Berrak Tüzünataç, önceki gün Çeşme Before Sunset Beach'de görüntülendi.
1.07.2020Cadde
Burcu Esmersoy'un sosyal medyadan kazandığı para şaşırttı!
Burcu Esmersoy'un sosyal medyadan kazandığı para şaşırttı!İş insanı Berk Suyabatmaz ile evliliği kısa süren, sevgilisi Allan Hakko’dan üç hafta önce ayrılan sunucu Burcu Esmersoy, adeta Instagram’dan servet yaptı.
27.06.2020Cadde
Berrak Tüzünataç'a detoks kampı iyi geldi
Berrak Tüzünataç'a detoks kampı iyi geldiSevgilisi Berk Suyabatmaz’dan ayrıldıktan sonra Bodrum'da detoks kampına giren oyuncu Berrak Tüzünataç, kendini yeniledi.
26.06.2020Cadde
Burcu Esmersoy’dan nispet pozları!
Burcu Esmersoy’dan nispet pozları!Arkadaşlarıyla tatile çıkan Burcu Esmersoy, kısa süre önce sevgilisinden ayrılmıştı. Ünlü sunucu, sosyal medyadan adeta nispet pozları paylaşıyor.
23.06.2020Cadde
Berrak Tüzünataç ile Berk Suyabatmaz yollarını ayırdı
Berrak Tüzünataç ile Berk Suyabatmaz yollarını ayırdıBerrak Tüzünataç, uzun süre birlikte olduğu meslektaşı Birkan Sokullu’nun ardından iş insanı Berk Suyabatmaz’la flört etmeye başlamıştı. Kısa bir süre sonra da flört aşka dönüşmüştü. İddialara göre 8 aylık ilişki geçtiğimiz günlerde bitti.
15.06.2020Cadde
Berrak Tüzünataç'tan spor pozu!
Berrak Tüzünataç'tan spor pozu!Spor yapmayı ihmal etmeyen ünlülerden biri olan Berrak Tüzünataç, normalleşmenin başlamasıyla spor salonuna gitti.
14.06.2020Cadde
Burcu Esmersoy ile Allan Hakko ayrıldı!
Burcu Esmersoy ile Allan Hakko ayrıldı!Sunucu Burcu Esmersoy (43), iş insanı Berk Suyabatmaz'dan ayrıldıktan kısa süre sonra Allan Hakko'yla yeni bir aşka yelken açmıştı. Hem karantina süreci hem de Esmersoy'un işine daha çok zaman ayırması nedeniyle 4 aylık ilişkinin bittiği öğrenildi.
13.06.2020Cadde
Magazin Haberleri Bülteni (22 Mayıs 2020)
Magazin Haberleri Bülteni (22 Mayıs 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları...
22.05.2020Magazin
Berrak Tüzünataç ile Berk Suyabatmaz'ın Ege tatili
Berrak Tüzünataç ile Berk Suyabatmaz'ın Ege tatiliGeçtiğimiz Aralık ayından bu yana aşk yaşayan Berrak Tüzünataç ile Berk Suyabatmaz, bayram tatilini Ege’de geçirecek.
22.05.2020Cadde
Berk Suyabatmaz'tan Berrak Tüzünataç'a övgü dolu sözler
Berk Suyabatmaz'tan Berrak Tüzünataç'a övgü dolu sözlerCorona virüs salgını nedeniyle karantina günlerini Berk Suyabatmaz ile geçiren Berrak Tüzünataç, sevgilisine mutfaktaki hünerlerini sergiledi.
17.05.2020Cadde
Berrak Tüzünataç, Burcu Esmersoy'un fotoğrafını beğendi
Berrak Tüzünataç, Burcu Esmersoy'un fotoğrafını beğendiBir süredir Berk Suyabatmaz ile aşk yaşayan Berrak Tüzünataç, sevgilisinin eski eşi olan Burcu Esmersoy'un fotoğrafını beğenerek şaşırtan bir hamle yaptı.
11.05.2020Cadde
Berrak Tüzünataç ‘Burning Man’i eve taşıdı
Berrak Tüzünataç ‘Burning Man’i eve taşıdıOyuncu Berrak Tüzünataç, karantina günlerini sevgilisi Berk Suyabatmaz ile birlikte geçiriyor. Sosyal medya üzerinden evdeki anlarını paylaşan Berrak Tüzünataç, son olarak dans ettiği anda çekilen pozunu yayınladı.
6.04.2020Cadde
Berrak Tüzünataç-Berk Suyabatmaz’ın ABD tatiline virüs engeli
Berrak Tüzünataç-Berk Suyabatmaz’ın ABD tatiline virüs engeliOyuncu Berrak Tüzünataç ile sevgilisi Berk Suyabatmaz’ın Amerika tatili, corona virüs engeline takıldı.
4.04.2020Cadde
Berrak Tüzünataç: Göğüslerimde estetik var!
Berrak Tüzünataç: Göğüslerimde estetik var!Sunucu Burcu Esmersoy’un eski eşi Berk Suyabatmaz ile yaşadığı ilişki ile magazin gündeminden düşmeyen oyuncu Berrak Tüzünataçi, hakkında merak edilenlere cevap verdi.
27.03.2020Cadde
Berrak Tüzünataç, Birkan Sokullu'yla karşılaştı
Berrak Tüzünataç, Birkan Sokullu'yla karşılaştı Oyuncu Berrak Tüzünataç, eski sevgilisi Birkan Sokullu'yu Belgrad Ormanı’nda görünce kaçarak uzaklaştı.
23.03.2020Cadde
“Ben dokunmatik bir insanım. Dokunarak, sarılarak severim”
“Ben dokunmatik bir insanım. Dokunarak, sarılarak severim”Allan Hakko ile aşk yaşayan Burcu Esmersoy eskiyi hatırlattı. Esmersoy'un Allan Hakko ile pozu, Berk Suyabatmaz ile ilk pozunu hatırlattı.
19.03.2020Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Berrak Tüzünataçberk suyabatmazBurcu Esmersoymagazincadde

Berk Suyabatmaz ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.