Bip

Bip

Son dakika BiP haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan BiP gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan BiP haber sayfamızda...

Bip

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 518 bip haberi bulunmuştur.
'Siber korumayı ulusal güvenliğin bir parçası olarak görüyoruz'
'Siber korumayı ulusal güvenliğin bir parçası olarak görüyoruz' Turkcell Genel Müdürü Dr. Ali Taha Koç, 28 Ocak Veri Koruma Günü’ne ilişkin açıklamalarda bulundu. Artık dünyanın en kıymetli ham maddesinin veri olduğunun altını çizen Dr. Koç, “Verinin korunması için farkındalık sağlayan bugünün kutlanmasını çok kıymetli buluyorum. Şirket olarak siber güvenlik ve kişisel mahremiyetin korunmasını ulusal güvenliğin, toplum güvenliğinin bir parçası olarak görüyoruz” dedi.
28.01.2024 Ekonomi
Erdoğan’dan yerli mesajlaşma uygulaması talimatı: Çok yakın takipçisi olacağız
Erdoğan’dan yerli mesajlaşma uygulaması talimatı: Çok yakın takipçisi olacağız Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Yabancı aplikasyonlar yerine kendi şirketlerimiz tarafından geliştirilen Türkiye menşeli uygulamaların kullanılmasının teşviki bu süreçte bir alternatif olarak değerlendirilebilir. " ifadelerini kullandı.
10.01.2024 Haberler
Erdoğan’dan yerli mesajlaşma uygulaması talimatı: Çok yakın takipçisi olacağız
Erdoğan’dan yerli mesajlaşma uygulaması talimatı: Çok yakın takipçisi olacağız Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Yabancı aplikasyonlar yerine kendi şirketlerimiz tarafından geliştirilen Türkiye menşeli uygulamaların kullanılmasının teşviki bu süreçte bir alternatif olarak değerlendirilebilir. " ifadelerini kullandı.
10.01.2024 Gündem
Zeytinyağı zaferi
Zeytinyağı zaferi İstanbul’da yaşayan Cem Pütgül internetten zeytinyağı aldı. Üründen şüphelenen Pütgül ‘Alo 174 Gıda Hattı’nı aradı. Tarım ve Orman Bakanlığı, ürünü satan firmanın bakanlıkta kaydının olmadığını bildirdi. Ücret iadesini alan Pütgül’ün aldığı zeytinyağı hâlâ satışta.
8.01.2024 Gündem
Barkod teknolojisi karekoda dönüşüyor
Barkod teknolojisi karekoda dönüşüyor Ticari ürünlerin iç pazarda kolaylıkla dolaşımının sağlanması, iç ve dış pazarlarda ürünlerinin takibinin yapılabilmesi için geliştirilen GS1 Türkiye’nin barkod okuma teknolojisi, karekod (QR) sistemine dönüştürülecek.
4.12.2023 Ekonomi
İnovasyon gücüyle büyümeye devam
İnovasyon gücüyle büyümeye devam Turkcell üçüncü çeyrekte 5,5 milyar TL net kâr açıkladı. Genel Müdür Dr. Koç, “Turkcell gelişmiş teknolojik yeteneklerini ve inovasyon gücünü kullanarak büyümesine süreklilik kazandıracak” dedi.
9.11.2023 Ekonomi
100. yılda milyonlarca dijital hediye
100. yılda milyonlarca dijital hediye Turkcell, Cumhuriyet’in 100’üncü yılını ekosistemindeki dijital markalarıyla kutluyor. TV+, fizy, BiP, lifebox ve GAME+’ın premium ayrıcalıklarını tüm kullanıcılarına ücretsiz olarak açan Turkcell, Salla Kazan ile de milyonlarca kişiye 10 GB internet hediye ediyor.
27.10.2023 Ekonomi
Şirketlerde 100’üncü yıl hareketliliği
Şirketlerde 100’üncü yıl hareketliliği Cumhuriyetimizin 100’üncü yıl coşkusunun yaşandığı bugünlerde farklı sektörlerde çok sayıda şirket hem sosyal sorumluluk kapsamında yaptıkları hazırlıkları duyuruyor hem de müşterilerine yönelik çok sayıda kampanyayı hayata geçiriyor.
30.10.2023 Ekonomi
80’lerde vardı şimdi yok
80’lerde vardı şimdi yok Dijital devrimle hayatın bir parçası olmaya başlayan bilgisayar, toplumlarda pek çok şeyi değiştirdi. Kültürel değişimin etkisiyle 10 yılda, atari salonları, bilgisayar oyunları popüler hale geldi, sokak oyunları neredeyse unutuldu.
19.10.2023 Gündem
Barkod teknolojisi karekoda dönüşüyor
Barkod teknolojisi karekoda dönüşüyor Günümüzde Türkiye’de üretilip satışa sunulan veya yurtdışından ithal edilen ticari ürünlerin iç pazarda kolaylıkla dolaşımının sağlanması ya da ihracat amacıyla farklı ülkelere gönderilen ürünlerin takibinin yapılabilmesi, GS1 Türkiye’nin sunduğu barkod hizmetiyle gerçekleşiyor.
13.10.2023 Ekonomi
'Bankasız nüfus'tan 1 Milyar Kullanıcı...
'Bankasız nüfus'tan 1 Milyar Kullanıcı... "Bir gün her şirket fintek şirketi olacak" mottosuyla yola çıkan Colendi, kuruluşundan bu yana hızlı bir büyümeye imza attı. Colendi CEO'su Bülent Tekmen, Türkiye'de ve dünyada sektörün en büyük oyuncularından biri haline geldiklerini belirtirken, 1 milyar kullanıcı hedeflerinin olduğunu da açıklıyor. Bülent Tekmen, Colendi'nin hikâyesini anlattı...
14.09.2023 Milliyet Executive
Bangladeş pazarı için stratejik ortaklık
Bangladeş pazarı için stratejik ortaklık İletişim platformu BiP, global bir dijital operatör olan VEON’un Banglalink iştirakiyle stratejik ortaklık gerçekleştirdi.
25.08.2023 Teknoloji
İmamoğlu: Gençler, bu ülkeyi terk etme hayalleri kuruyor
İmamoğlu: Gençler, bu ülkeyi terk etme hayalleri kuruyor İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, "Anneler, babalar kara kara düşünüyor. Hayat pahalılığı, vatandaşımızın hayatını kabusa çeviriyor. Gençler, bu ülkeyi terk etme hayalleri kuruyor. Herkes mutsuz, umutsuz" dedi.
7.05.2023 Gündem
‘Derdimiz sinema seyircisini geri kazanmak’
‘Derdimiz sinema seyircisini geri kazanmak’ ‘Kutsal Damacana 4’ün oyuncuları Şafak Sezer, Erhan Yazıcıoğlu ve Ersin Korkut, amaçlarının pandemide kaybedilen sinema izleyicilerini yeniden salonlara çekmek olduğunu söyledi.
23.01.2023 Cadde
Bakan Varank'tan İmamoğlu'na tepki: Ceza aldığı için neredeyse göbek atacak
Bakan Varank'tan İmamoğlu'na tepki: Ceza aldığı için neredeyse göbek atacak Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu eleştirip, "Sayın Akşener zannedersem gençliğinde drama eğitimi almış. Onun için tiyatroyu çok seviyor. Bakıyorsunuz bir belediye başkanı ceza aldığı için neredeyse göbek atacak" dedi.
19.12.2022 Gündem
BiP’te yeni istikamet Pakistan
BiP’te yeni istikamet Pakistan Turkcell ve VEON Group, BiP’in Pakistan’da yaygınlaştırılmasına olanak sağlayacak iş birliğine imza attı.
17.12.2022 Ekonomi
Amatör tarih tutkunu ülkedeki en eski altın sikkeyi buldu!
Amatör tarih tutkunu ülkedeki en eski altın sikkeyi buldu! Ülkenin güney sahilinde metal dedektörüyle gezerken alet ötmeye başladı. Amatör tarihçi küçük bir çukur kazarak parlak sarı metal parçasını çıkardı. Amatör hazineci, bilmeden tarihi bir keşif yapmış olabilir.
17.11.2022 Dünya
Turkcell üçüncü çeyrekte yüzde 57 büyüdü, ilk 9 ayda 2,2 milyon yeni müşteri kazandı
Turkcell üçüncü çeyrekte yüzde 57 büyüdü, ilk 9 ayda 2,2 milyon yeni müşteri kazandı Turkcell Grubu, büyümesini hızlandırarak 2022 yılının üçüncü çeyreğinde geçen yılın aynı dönemine oranla yüzde 57 artışla 14,7 milyar TL gelir elde etti.
5.11.2022 Advertorial
Simge Sağın 'Ne Güzel' ile neyi başardı, neyi eksik bıraktı?
Simge Sağın 'Ne Güzel' ile neyi başardı, neyi eksik bıraktı? 'Yankı' ile Türkçe pop'un gelmiş geçmiş en klas hit'lerinden birine imza atan Simge Sağın, 2022 yazını 'Ne Güzel' ile kapattı. Yeni Simge Sağın şarkısı 'Ne Güzel' gerçekten adı gibi 'güzel' mi? Simge Sağın 'Ne Güzel' ile neyi başardı, neyi eksik bıraktı?
24.08.2022 Müzik
Turkcell “yılda 1 milyon yeni müşteri” hedefini ilk 6 ayda aştı
Turkcell “yılda 1 milyon yeni müşteri” hedefini ilk 6 ayda aştı Turkcell Grubu, büyümesini hızlandırarak 2022 yılının ikinci çeyreğinde geçen yılın aynı dönemine oranla yüzde 46,0 artışla 12,5 milyar TL gelir elde etti. FAVÖK ise ikinci çeyrekte Grup bazında yüzde 45,1 artışla 5,0 milyar TL olarak gerçekleşti.
20.08.2022 Ekonomi
Turkcell ikinci çeyrekte yüzde 46,0 büyüdü
Turkcell ikinci çeyrekte yüzde 46,0 büyüdü Turkcell, 2022 yılının ikinci çeyrek finansal ve operasyonel sonuçlarını açıkladı. Buna göre, Turkcell Grubu; konsolide bazda toplam gelirlerini, geçen yılın ikinci çeyreğine göre yüzde 46,0 artışla 12,5 milyar TL’ye çıkardı. Şirketin FAVÖK’ü yüzde 45,1 artışla 5,0 milyar TL olarak gerçekleşti. Şirketin 2022 yılı ikinci çeyrek net kârı da yüzde 67,0 artarak 1,9 milyar TL’ye ulaştı. 579 bin yeni müşteri ile haziran sonu itibarıyla toplam 1,2 milyon yeni müşteriye ulaştı.
19.08.2022 Ekonomi
Süper Kupa’da maçın oyuncusu böyle seçilecek
Süper Kupa’da maçın oyuncusu böyle seçilecek Geçen senenin Spor Toto Süper Lig Şampiyonu Trabzonspor ile Ziraat Türkiye Kupası Şampiyonu Demir Grup Sivasspor’un karşılaşacağı Turkcell Süper Kupa’da futbolseverler maçın en iyi oyuncusunu BiP ile belirleyecek
27.07.2022 Trabzonspor
KOBİ’lerin inovatif projeleri TOBB ve Turkcell iş birliğiyle dünyaya açılacak
KOBİ’lerin inovatif projeleri TOBB ve Turkcell iş birliğiyle dünyaya açılacak Turkcell ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Türkiye’nin dijital altyapılarda yerlilik ve millilik hedefleri kapsamında KOBİ'lerin desteklenmesi için İnovasyon ile Yerli Üretim ve KOBİ’lerin Gücü etkinliği düzenledi.
15.06.2022 Ekonomi
Turkcell’den yaz tatili için çocuk paketleri
Turkcell’den yaz tatili için çocuk paketleri Turkcell, yaz tatili yaklaşırken çocuklara özel hazırladığı güvenli internet paketlerini duyurdu.
8.06.2022 Ekonomi
Çocuklara 13 maddelik koruma kalkanı!
Çocuklara 13 maddelik koruma kalkanı! Meclis’e sunduğu raporda, çocuklara koruma kalkanı olacak 13 maddelik öneriye yer veren Aile Bakanlığı, ‘Çocuklara dijital mahremiyet aşılanmalı’ dedi.
1.06.2022 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Bip ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.