Can Şişman

Can Şişman

Son dakika Can Şişman haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Can Şişman gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Can Şişman haber sayfamızda...

Can Şişman

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.228 can şişman haberi bulunmuştur.
Hande Yener'in 'İyi Ya' şarkısı gerçekten 'iyi' mi?
Hande Yener'in 'İyi Ya' şarkısı gerçekten 'iyi' mi?2022 yazını 'Aklımda' ile karşılayan Hande Yener'den pek de beklemediğimiz bir yaz sonu sürprizi geldi. 'İyi Ya' adlı yeni Hande Yener şarkısı gerçekten 'iyi' mi? Hande Yener aklı hâlâ 'Aklımda'da kalan dinleyicilere neden haksızlık etti? Hande Yener'in 'İyi Ya'sı bir ay sonra yayınlansaydı neler olurdu?
9.08.2022Müzik
Ülkede gündem olan karar! Aydın Çoban'ın evinden çıkanlar dehşete düşürdü
Ülkede gündem olan karar! Aydın Çoban'ın evinden çıkanlar dehşete düşürdüYeni keşfettiği internet ona sosyal hayata göre daha 'güvenli' geliyordu. İnternette daha fazla kişiyle tanışma fikrini gerçeğe dönüştürmek için bir web kamerası satın aldı. Ancak bu web kamerasının kendi sonunu hazırladığının henüz farkında değildi. Genç kızın ölüme gitmesine sebep olan kişi ise Hollanda'da yaşayan bir Türk'tü. Üstelik kabus bununla da sınırlı değildi.
9.08.2022Dünya
Ölüm günlüğü! İdama götüren dehşeti satır satır yazmış
Ölüm günlüğü! İdama götüren dehşeti satır satır yazmışAskeri mahkemede suçlu bulunacağı neredeyse kesin gibiydi. İşlerin daha kötüye gideceğini, kaçmaktan başka bir çaresi olmadığını düşündü. Karşısına çıkan ve kendisinden 15 yaş büyük olan adamla dostluk kurdu. Ancak ikili birbirlerinin sonunu hazırladıklarının farkında değillerdi. İşleyecekleri korkunç suçlar ülkeyi ayağa kaldıracaktı.
5.08.2022Dünya
Ölüm tehditleri alan doktorun sonu! Aşı karşıtlarının yaptıkları ülkeyi ayağa kaldırdı
Ölüm tehditleri alan doktorun sonu! Aşı karşıtlarının yaptıkları ülkeyi ayağa kaldırdıTürkiye, Prof. Dr. Esin Davutoğlu Şenol'un aşı karşıtı bir kişi tarafından ölümle tehdit edilmesini konuşurken, benzer bir olay da Avusturya'da yaşandı. Yaptığı çalışmalarla meslektaşları tarafından takdir edilen, çevresindekilerin sempatisini kazanan genç doktorun pandemi dönemindeki çabaları, sonunu hazırladı. Aldığı ölüm tehditlerine rağmen vazgeçmeyen genç doktorun başına gelenler sevenlerini yasa boğarken, ülkeyi de ayağa kaldırdı.
4.08.2022Dünya
Zeynep Bastık'ın 'Ara'yışları ne kadar doğru?
Zeynep Bastık'ın 'Ara'yışları ne kadar doğru?Frankofon ülkelerde ses getiren Nej''in 'Paro' şarkısını Türkçeye 'Ara' adıyla adapte eden Zeynep Bastık neden 'Arak'lık eleştirilerine maruz kaldı? 'Boşandılar (Akustik).mp3' gibi şakalarla bir süredir linç yiyen Zeynep Bastık destek/köstek dengesi sayesinde adım adım daha da büyük bir yıldıza mı dönüşüyor?
3.08.2022Müzik
Bu sözleri eşinden ve işinden etti! 'Tam bir pislik'
Bu sözleri eşinden ve işinden etti! 'Tam bir pislik'Sadece bir yıl önce şov dünyasının en gözde isimlerinden biriyken şu anda ülkesinde istenmeyen kişi durumuna düştü. 39 yaşındaki ünlü Ukraynalı prodüktör, 24 Şubat'ta Rusya'nın Ukrayna'yı işgal etmesiyle başlayan süreçte sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar sonucu eşini, iş arkadaşını ve milyonlarca Ukraynalının ona olan sevgisini kaybetti.
3.08.2022Dünya
Haberi okudu, çifte cinayeti çözdü! Katili böyle yakaladı
Haberi okudu, çifte cinayeti çözdü! Katili böyle yakaladıHer ikisi de 10 yaşındaydı ve birbirlerinin en iyi arkadaşıydılar, tüm vakitlerini birlikte geçiriyorlardı. O gün ailelerine haber vermeden evden çıktılar. Sokakta yürürken başlarına gelecek olanlardan habersizdiler. Ülkeyi sarsan olayda kilit ipucunu yakalayan kişi ise dikkatli bir gazete okuruydu.
3.08.2022Dünya
Edis'in en 'sahici' klibinin 'Yalancı'yla gelmesine kaç puan?
Edis'in en 'sahici' klibinin 'Yalancı'yla gelmesine kaç puan?'Martılar' ile yeri göğü inleten, 'Arıyorum' ile radyolarda 10 ay boyunca çalınmayı başaran Edis'in 2022 yazını boş geçmesi beklenmiyordu. Edis, yepyeni şarkısı 'Yalancı' ile önceki iki başarılı hit'inin devamını getiriyor. 'Yalancı'nın Melih Kun yönetmenliğinde çekilen klibi ise şarkıyı daha da büyük bir yere taşıyor...
2.08.2022Müzik
Esra ve Emel'in feci sonu! Ülke kız kardeşleri konuşuyor
Esra ve Emel'in feci sonu! Ülke kız kardeşleri konuşuyorKimseyle gereksiz diyaloglara girmiyor, vakitlerinin çoğunu evin içinde adeta parmak uçlarında hareket ederek geçiriyorlardı. Yepyeni bir başlangıç yapmak için bu ülkede şanslarını denemek istemişlerdi. Başlangıçta her şey yolunda gidiyordu. Fakat son dönemde gitgide daha da tedirgin olmaya başladılar. Sanki başlarına gelecek olan olayı hissetmiş gibiydiler.
2.08.2022Dünya
Genç kadının son mesajı! 'İçimde kötü bir his var...'
Genç kadının son mesajı! 'İçimde kötü bir his var...'Adamın öfkeli bakışlarından ve hızlı yürüyüşünden rahatsız oldu. Hızlıca telefonunu eline alan genç kadın, o sırada yanında olmayan mağaza müdürüne, "Biri mağazaya girdi. İçimde kötü bir his var" diye bir mesaj attı. Çığlıklar içinde mağazadan kaçmak istese de artık her şey için çok geçti.
30.07.2022Dünya
Karı kocanın casus oyunu! Ölü bebeklerin kimliklerini çalıp yaptılar
Karı kocanın casus oyunu! Ölü bebeklerin kimliklerini çalıp yaptılarİkisi de ailelerinden uzakta, birbirlerine kenetlenmiş bir haldeydiler. Bir yandan okuyor diğer yandan ise yaşamlarını devam ettirmek için düzenli bir gelir kaynağı yaratmaya çalışıyorlardı. Onları görenler aralarındaki aşkı ve sevgiyi kıskanıyordu. Çevredekilere göre onlar kusursuz bir çiftti ancak gerçekte kim olduklarından kimsenin haberi yoktu.
28.07.2022Dünya
Aynur Aydın ve Turaç Berkay ortaklığı size 'Siyah' bize beyaz!
Aynur Aydın ve Turaç Berkay ortaklığı size 'Siyah' bize beyaz!Cool Türkçe pop hit'lerinin aranılan vokali Aynur Aydın, gücünü son dönemin çıkışta olan aranjörlerinden Turaç Berkay'la birleştirmiş. Ortaya vizyon sahibi dinleyici için süt beyazı bir 'Siyah'lık çıkmış. Aynur Aydın ve Turaç Berkay ortaklığı size 'Siyah' gelse de bize gayet beyaz!
28.07.2022Müzik
'Baltalı seri katil' serbest mi kalıyor? Anlattıkları panik yarattı!
'Baltalı seri katil' serbest mi kalıyor? Anlattıkları panik yarattı!Bölgedeki zenginlerin evleri, lüks dükkanlar ya da havalı restoranlar gözüne kestirdiği yerlerdi. Hedefindeki kişiler ise özellikle yaşlı kadınlardı. Polisin peş peşe işlenen cinayetleri aydınlatması çok zaman almadı. Şimdi ise gözler bu yılın Eylül ayında alınacak karara çevrildi.
28.07.2022Dünya
Hostes paylaşıp hemen sildi! Milas-Bodrum Havalimanı'nda da kaydetmişler
Hostes paylaşıp hemen sildi! Milas-Bodrum Havalimanı'nda da kaydetmişler Aralarında bir hostesin de bulunduğu bazı TikTok kullanıcılarının, son günlerde havalimanlarından paylaştığı görüntüler büyük tepki çekti. Tepkiler üzerine hostes paylaşımını silmek zorunda kalırken, görüntüleri yayınlanan havalimanları arasından Milas-Bodrum Havalimanı'nın da yer alması pes dedirtti.
28.07.2022Dünya
Askere çağrılmayan Ukraynalı adam anlattı! Ordu bu şartı koydu
Askere çağrılmayan Ukraynalı adam anlattı! Ordu bu şartı koydu24 Şubat gecesi, her zamanki gibi erken bir vakitte yatağına uzandı. Bir sonraki gün işe gidecekti. Eşi ve çocuklarıyla geçirdiği mutlu bir akşamın gecesinde bombaların sesleriyle uyanmak aklının ucundan bile geçmeyen Roman Kushnarov, yaşadıklarını ve askere çağrılmama sebebini anlattı.
27.07.2022Dünya
Tarkan 'Yap Bi Güzellik' ile 2022 yazını kurtarır mı?
Tarkan 'Yap Bi Güzellik' ile 2022 yazını kurtarır mı?2022 yılında pandemi sonrası suskunluğunu bozan biricik Megastar'ımız Tarkan bu kez de 'Yap Bi Güzellik'le çıktı karşımıza. Peki yazın ortasında ansızın gelen ve 'garantici' tavrıyla dikkat çeken yeni Tarkan hit'i 'Yap Bi Güzellik' beklentileri karşıladı mı?
25.07.2022Müzik
50 ölümcül hata! Kâbus 16 yaşında başladı
50 ölümcül hata! Kâbus 16 yaşında başladı16 yaşında uğradığı tecavüzün ardından ertesi sabah ilk iş soluğu polis merkezinde aldı. Ancak olaylar hiç de tahmin ettiği gibi gelişmedi.
25.07.2022Dünya
Aşk üçgeni ortaya çıktı! 40 yıl sonra bulunan kemiklerin sırrı
Aşk üçgeni ortaya çıktı! 40 yıl sonra bulunan kemiklerin sırrıArtık bir dönüm noktasındaydılar. Kocasının başka kadınlarla ilişkisi olduğundan emindi ancak elinde bir kanıt yoktu. Mutsuzluğu onu derin bir depresyona itmiş, gün boyu yalnız geçen saatler artık onun için işkenceye dönüşmüştü. Önlerinde koca bir yaz vardı. Ancak mutsuz kadın için artık her şeyin sonuna gelinmişti.
22.07.2022Dünya
Babasını öldüren katilden annesine şok sözler!
Babasını öldüren katilden annesine şok sözler!Agresifliği nedeniyle önce evdeki eşyaların yeri değişti. Anne, kendisini ve ailenin geri kalanlarını ondan korumak için bıçakları buzdolabının üzerine kaldırdı. Fakat bu bıçaklar aileyi yasa boğacak olayın tetikleyicisi olacaktı. Tüm bunların sebebi ise şaşkınlık yarattı.
21.07.2022Dünya
14 yıllık bu sırrı öğrenince ailesini katletti!
14 yıllık bu sırrı öğrenince ailesini katletti!Yaşı henüz 10'lu yaşların başındayken annesi ve anneannesinin mücevherlerini çaldığında bu olay aile içinde büyük bir şok etkisi yaratmıştı. Okulunda olay çıkarmak ya da deney amaçlı küçük canlı hayvanları çakmakla yakmak gibi saldırgan tutumlar içindeydi. Bu davranışlar karşısında anne ve babasının elinden hiçbir şey gelmiyordu. Son olay ise ailenin kaderini tamamen değiştirdi.
20.07.2022Dünya
Biri 'Putin'in eski sevgilisi!' 'Öldürmeseydim hayatta kalamazdım'
Biri 'Putin'in eski sevgilisi!' 'Öldürmeseydim hayatta kalamazdım'Hayat hikâyelerine tanıklık edeceğiniz bu kadınlar, dünyanın en tehlikeli insanları arasında. İçlerinde terörist de var seri katil de. Dünyanın en tehlikeli insanları arasında gösterilen bu kadınların işledikleri suçlar ve pek de bilinmeyen hikâyeleri sizi çok şaşırtacak.
19.07.2022Dünya
Fenomen artık istenmeyen adam! Zehirli yılanı kaçırdı, öyle bir şey dedi ki...
Fenomen artık istenmeyen adam! Zehirli yılanı kaçırdı, öyle bir şey dedi ki...Tüm dünyanın en çok korktuğu hayvan onun en büyük dostu. Doğduğu günden beri bu hayvanlara dair hiçbir korkusu yok. Tam tersi onları evinde besleyecek kadar sevgisi büyük ancak bu hayvanlar ona hayatındaki en büyük kâbusu yaşattı. Yaptığı hata yüzünden sosyal medyada yarım milyon takipçisi olmasına rağmen, yaşadığı şehirde 'istenmeyen adam'a dönüşmüş durumda.
16.07.2022Dünya
'Haşlaması güzel değildi, kızarttım!' İdamlık yamyamın son sözleri kan dondurdu
'Haşlaması güzel değildi, kızarttım!' İdamlık yamyamın son sözleri kan dondurduEkonomik olarak zor günler geçiren genç adam, karşısında eski arkadaşını görünce sevindi. Bir süre dertleştikten sonra arkadaşı, elinde taşıdığı etten bir parçayı da ona verdi. Hemen eve koştu ve eşiyle beraber akşam yemeği için köfte yaptılar. Ancak birkaç lokma tadınca bir şeylerin ters gittiğini anladılar. Kan donduran vahşetin perde arkası bu akşam yemeği ile aralandı.
15.07.2022Dünya
30 yıllık sır çözüldü! Katil CEO bu yüzden öldürmüş
30 yıllık sır çözüldü! Katil CEO bu yüzden öldürmüşİşteki mesaisi bittiğinde soluğu erkek arkadaşının evinde aldı. Keyifli geçen saatlerin sonunda ise ayrılık zamanı geldi. Arabasına doğru ilerleyen Laurie Houts başına geleceklerden habersizdi. Arabaya binişi onun kaderini tamamen değiştirecekti.
14.07.2022Dünya
Kartel 3 anne ve 6 çocuğu katletti! Sebebi kan dondurdu
Kartel 3 anne ve 6 çocuğu katletti! Sebebi kan dondurduRüya gibi başlayan yolculuk çok kısa bir zaman içinde korku filmine dönüştü. Bir anda etrafları tetikçilerle çevrildi. Ne yapacaklarını kestiremediler. Üç aracın etrafını saran bu tetikçiler araçlara hızlı bir şekilde ateş etmeye başladı. Panik içinde çığlıklar atıp kendilerini korumaya çalıştılar. Ancak tetikçilerin pes etmeye niyeti yoktu. 3 anne ve 6 çocuğun feci şekilde öldürülmelerinin altında yatan gerçek ise çok başkaydı.
13.07.2022Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Can Şişman ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.