Çanakkale Boğazı

Çanakkale Boğazı

Son dakika Çanakkale Boğazı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Çanakkale Boğazı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Çanakkale Boğazı haber sayfamızda...

Çanakkale Boğazı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.293 çanakkale boğazı haberi bulunmuştur.
Bozcaada'ya tüm feribot seferleri iptal edildi
Bozcaada'ya tüm feribot seferleri iptal edildiÇanakkale'nin Bozcaada ilçesine yapılması planlanan tüm feribot seferleri, olumsuz hava şartları nedeniyle iptal edildi.
25.01.2022Gündem
Gemicilere uyarı yapıldı! Ağlara takıldı hemen denize bırakıldı
Gemicilere uyarı yapıldı! Ağlara takıldı hemen denize bırakıldıÇanakkale Boğazı'nda saldalya avına çıkan gırgır teknesinden bırakılan ağla pamuk cinsi 2 köpek balığı takıldı. Balıkla birlikte tekneye çekilen köpek balıkları tekrar denize bırakıldı.
17.01.2022Gündem
Rus savaş gemisi, Çanakkale Boğazı'ndan geçti
Rus savaş gemisi, Çanakkale Boğazı'ndan geçtiÇanakkale Boğazı'ndan geçen, Rus Donanması'na ait, 148 borda numaralı savaş gemisi 'Orsk', Ege Denizi'ne doğru yol aldı.
14.01.2022Gündem
Bozcaada ve Gökçeada’ya fırtına nedeniyle 3 gündür sefer yapılamıyor
Bozcaada ve Gökçeada’ya fırtına nedeniyle 3 gündür sefer yapılamıyorÇanakkale'de, olumsuz hava şartları Bozcaada ve Gökçeada’ya 3 gündür feribot seferleri yapılamıyor.
13.01.2022Gündem
Son dakika... Gökçeada ve Bozcaada feribot seferleri bugün de iptal edildi
Son dakika... Gökçeada ve Bozcaada feribot seferleri bugün de iptal edildiÇanakkale’de Kuzey Ege Denizi'ndeki fırtına nedeniyle Gökçeada ve Bozcaada'ya 2 gündür feribot seferi yapılamıyor. Kar yağışı ve fırtına nedeniyle bugün taşımalı ve köy okullarında yüz yüze eğitime 1 gün ara verildi. Eğitim, bugün EBA üzerinden yapılacak.
12.01.2022Gündem
Çanakkale'de tüm feribot seferleri iptal
Çanakkale'de tüm feribot seferleri iptalÇanakkale'nin Gökçeada ve Bozcaada ilçelerine yapılması planlanan tüm feribot seferleri, olumsuz hava şartları nedeniyle iptal edildi.
11.01.2022Gündem
Meteoroloji’den 14 il için ‘sarı kod’
Meteoroloji’den 14 il için ‘sarı kod’Marmara, Kıyı Ege, Karadeniz'in iç kesimleri, İç, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgeleri ile Akdeniz kıyıları yağışlı havanın etkisi altına giriyor. Meteoroloji 14 il için 'sarı kod' uyarısı yaparken, İstanbul'da yarın ve perşembe günü kar etkili olacak.
11.01.2022Gündem
Feribot seferlerine fırtına engeli! İptal edildi
Feribot seferlerine fırtına engeli! İptal edildiÇanakkale'nin Gökçeada ve Bozcaada ilçelerine yarın yapılması planlanan tüm feribot seferleri, olumsuz hava şartları nedeniyle iptal edildi.
10.01.2022Gündem
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan çok sert tepki: Hesabını sorarız!
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan çok sert tepki: Hesabını sorarız!Gelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Karaman İl Danışma Meclisi Toplantısında konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Konya-Karaman hızlı treninin bir hafta boyunca ücretsiz hizmet vereceğini bildirdi. Erdoğan, "Bu ülkede bizim dinimize, diyanetimize saldıracak olanların haddini de hesabını da biz bildiririz ve sorarız" dedi.
8.01.2022Siyaset
Rus askeri lojistik gemisi, Çanakkale Boğazı'ndan geçti
Rus askeri lojistik gemisi, Çanakkale Boğazı'ndan geçtiÇanakkale Boğazı'ndan geçen, Rus donanmasının Karadeniz filosuna bağlı askeri lojistik destek gemisi 'Vsevolod Bobrov', Marmara Denizi'ne doğru yol aldı.
6.01.2022Gündem
Son dakika... Meteoroloji'den Trakya için 'kuvvetli yağış' uyarısı!
Son dakika... Meteoroloji'den Trakya için 'kuvvetli yağış' uyarısı!Gelen bir son dakika haberine göre, Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Trakya için yarın sabahtan itibaren kuvvetli yağış beklendiğini belirterek, tedbirli olunması uyarısında bulundu.
6.01.2022Gündem
Gökçeada ve Bozcaada'ya bazı feribot seferleri iptal
Gökçeada ve Bozcaada'ya bazı feribot seferleri iptalÇanakkale'nin Gökçeada ile Bozcaada ilçelerine yapılması planlanan bazı feribot seferleri, olumsuz hava şartları nedeniyle iptal edildi.
5.01.2022Gündem
Marmara için bir şey yapmalı
Marmara için bir şey yapmalı2021 yılına damgasını vuran Marmara Denizi’ndeki müsilaj kirliliğinin tekrarlanmaması için acilen önlem alınması uyarısı yapan uzmanlar, yönetim politikasının yenilenmesi ve arıtmaların tam randımanlı çalıştırılmasını istedi.
4.01.2022Gündem
1915 Çanakkale Köprüsü’nde geri sayım başladı
1915 Çanakkale Köprüsü’nde geri sayım başladı1915 Çanakkale Köprüsü’nde araç geçiş yolunun asfaltlama çalışmaları sürüyor. Çanakkale Boğazı’nı 6 dakikada geçilebilme imkanı sunacak köprü, Çanakkale Deniz Zaferi’nin 107’nci yıl dönümünün kutlanacağı 18 Mart’ta açılacak.
1.01.2022Haberler
Geri sayım başladı! Dünyanın en büyük orta açıklığına sahip asma köprüsü
Geri sayım başladı! Dünyanın en büyük orta açıklığına sahip asma köprüsü1915 Çanakkale Köprüsü’nde araç geçiş yolunun asfaltlama çalışmaları sürüyor. Çanakkale Boğazı’nı 6 dakikada geçilebilme imkanı sunacak köprü, Çanakkale Deniz Zaferi’nin 107’nci yıl dönümünün kutlanacağı 18 Mart’ta açılacak.
1.01.2022Ekonomi
1915 Çanakkale Köprüsü’nde geri sayım başladı
1915 Çanakkale Köprüsü’nde geri sayım başladı1915 Çanakkale Köprüsü’nde araç geçiş yolunun asfaltlama çalışmaları sürüyor. Çanakkale Boğazı’nı 6 dakikada geçilebilme imkanı sunacak köprü, Çanakkale Deniz Zaferi’nin 107’nci yıl dönümünün kutlanacağı 18 Mart’ta açılacak.
1.01.2022Ekonomi
Gökçeada feribot seferlerine fırtına engeli
Gökçeada feribot seferlerine fırtına engeliÇanakkale’nin Gökçeada ilçesine bugün yapılması planlanan bazı feribot seferleri hava koşulları nedeniyle iptal edildi.
30.12.2021Gündem
Çanakkale Boğazı tek yönlü trafiğe kapatıldı
Çanakkale Boğazı tek yönlü trafiğe kapatıldıÇanakkale Boğazı, dev konteynerler ile tankerlerin geçişi nedeniyle tek yönlü olarak transit gemi geçişlerine kapatıldı. Boğaz hattında araç ve insan taşımacılığı yapan GESTAŞ A.Ş.’nin feribot seferleri ise tarifeye uygun şekilde gerçekleştiriliyor.
30.12.2021Gündem
Gökçeada'ya bazı feribot seferleri iptal
Gökçeada'ya bazı feribot seferleri iptalÇanakkale'nin Gökçeada ilçesine yapılması planlanan bazı tarifeli feribot seferleri, olumsuz hava şartları nedeniyle iptal edildi.
30.12.2021Gündem
Bozcaada’ya bazı feribot seferleri iptal
Bozcaada’ya bazı feribot seferleri iptalÇanakkale'nin Bozcaada ilçesine yapılması planlanan bazı feribot seferleri, olumsuz hava şartları nedeniyle iptal edildi.
29.12.2021Gündem
Son dakika... Meteoroloji'den flaş açıklama! Yılbaşında kar yağacak mı?
Son dakika... Meteoroloji'den flaş açıklama! Yılbaşında kar yağacak mı?Meteoroloji Genel Müdürlüğü yeni haftaya dair 5 günlük hava durumu tahminlerini yayınladı. Yurt genelinde hava sıcaklığı, 1 ila 3 derece artacak. Sıcaklıkların ardından yarın itibarıyla yağış geleceği tahmin ediliyor.  Peki yıl başında hava nasıl olacak? İstanbul'a kar yağacak mı? İşte yurt geneli için hava durumu raporu...
27.12.2021Gündem
Çanakkale'de feribot seferlerine 'fırtına' engeli
Çanakkale'de feribot seferlerine 'fırtına' engeliÇanakkale'de beklenen fırtına nedeniyle Gökçeada ve Bozcaada'ya yarın yapılması planlanan feribot seferleri iptal edildi.
26.12.2021Gündem
Rus savaş gemisi Çanakkale Boğazı'ndan geçti
Rus savaş gemisi Çanakkale Boğazı'ndan geçtiÇanakkale Boğazı'ndan geçen, Rus Donanması'nın Karadeniz Filosu'na bağlı savaş gemisi 'Caesar Kunikov', Marmara Denizi'ne doğru yol aldı.
25.12.2021Gündem
Bu midyeler tat kaçırır
Bu midyeler tat kaçırırMarmara Denizi’ndeki müsilaj ve denizanası kirliliği tartışılmaya devam ederken, Çanakkale Boğazı’ndan toplanan midye örneklerine ilişkin çalışmada, midyelerin sağlığa zarar verecek nitelikte yüksek miktarda zararlı bakteri içerdiği anlaşıldı.
24.12.2021Gündem
ABD savaş gemisi, Çanakkale Boğazı'ndan geçti
ABD savaş gemisi, Çanakkale Boğazı'ndan geçtiÇanakkale Boğazı'ndan geçen, ABD Donanması'na ait 'USS Arleigh Burke' adlı savaş gemisi, Ege Denizi'ne doğru yol aldı.
17.12.2021Haberler

Benzer Haber Etiketleri

Çanakkale Boğazı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.